‘خبر خوب برای دموکراسی”: ویسکانسین دادگاه تجدید نظر را رد رای دهندگان پاکسازی با هدف قرار دادن بیش از 200 ، 000 نفر

رای گیری طرفداران حقوق تحسین ویسکانسین دادگاه تجدید نظر حکم جمعه است که برای جلوگیری از رای دهندگان پاکسازی از رفتن به جلو—مقدار کمی بیش از 200 ، 000 نفر از داشتن نام خود را حذف شده از فهرست رای دهندگان.

سه قاضی پنل به اتفاق آرا رد دادخواست توسط محافظه کار گروه حقوقی, ویسکانسین, موسسه حقوق و آزادی این استدلال که رای دهندگان پاکسازی حدود 209,000 باید به جلو پیش از سال 2020 انتخابات.

این تصمیم نشان “خبر خوب برای دموکراسی برای همه” توییتی Mary Kay هنری رئیس جمهور از SEIU.

رای دهندگان پاکسازی شد در ماه گذشته در حالی که منطقه 4 دادگاه تجدید نظر در نظر گرفته شده در این مورد.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در ماه دسامبر به رای دهندگان در سراسر ویسکانسین اطلاع داده شد در سال گذشته که نام خود را می توان از رول اگر آنها تایید آدرس خود را با دولت و کمیسیون انتخابات. دولت گفته ساکنان پاکسازی خواهد نمی گیرد تا 2021 ترغیب ویسکانسین موسسه حقوق و آزادی را به تلاش برای موسسه پاکسازی قبل از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

بیش از نیمی از رای دهندگان که هدفمند برای پاکسازی زندگی در مناطق که هیلاری کلینتون در سال 2016. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده دولت با کمتر از 23,000 رای بیشتر از کلینتون, ساخت پاکسازی از احتمال دموکراتیک رای دهندگان حتی بیشتر مهم.

طرفدار دموکراسی فکر می کنم تانک دموی نوشت که “تبعیض آمیز” پاکسازی را “نامتناسب [حذف شد] رای دهندگان از رنگ از رول.”

در ویسکانسین پاکسازی رای دهندگان می توانند ثبت نام دوباره بعد و یا در روز انتخابات زمانی که آنها نشان می دهد تا در انتخابات با فرض اینکه آنها باید مدارک مورد نیاز. زمانی که پاکسازی در اصل تایید شده در سال گذشته دولت حزب دموکرات هشدار داد این حرکت جلوگیری می کند واجد شرایط رای دهندگان از رای گیری.

“یک پیروزی بیش از رای دهندگان سرکوب یک پیروزی برای مردم ویسکانسین ایم” دولت دموکراتیک تشکر. دیوید کراولی در پاسخ به خبر حکم.

ویسکانسین حزب دموکرات جمعه هشدار داد که این مورد به احتمال زیاد خواهد بود به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالت و نام رای دهندگان در دولت برای حمایت از قاضی جیل Karofsky در آینده قضایی انتخابات در 7 آوریل. Karofsky در حال اجرا است در برابر قاضی دن کلی است که تایید و تهمت و منصوب شد به دادگاه سابق کالیفرنیا ، اسکات واکر.

“زمانی که پاکسازی پرونده به دادگاه تجدید نظر دادگاه عالی ایالت” دولت حزب صندلی بن Wikler توییتی “Dan کلی می تواند بازیگران کراوات-شکستن رای به پاکسازی رای دهندگان—مگر اینکه اگر زمان کار می کند, ما به ضرب و شتم او را در 7 آوریل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>