گوگل به ارمغان می آورد کلارا Rockmore موسیقی بازی در آخرین ابله

مارس 30 (UPI) — گوگل دوباره منتشر شد آن 2016 موسیقی بازی بر اساس موسیقی مجری کلارا Rockmore در آخرین ابله.

گوگل صفحه اصلی ویژگی های حرف “G” در آرم شرکت و آواز در داخل خانه با استفاده از Rockmore را حرکت-کنترل ابزار الکترونیک طرا حی. نت های موسیقی به جای حرف “O” و یک گربه خواب است در این نزدیکی هست.

این بازی های تعاملی وظایف کاربران با نواختن یک ملودی با کشیدن ماوس از طریق مختلف یادداشت ها در یک نظم خاص است. پس از آن Rockmore انجام روی صحنه در یک ویدئو انیمیشن.

Rockmore با وجود موسیقی الکترونیک غیر معمول که در موسیقی رسمی تنظیمات در دهه 1930 انجام شده به عنوان سولیست با ارکستر فیلارمونیک نیویورک به فیلادلفیا ارکستر و سمفونی تورنتو.

گوگل ادامه خواهد داد به انتشار مجدد گذشته دودل بازی به عنوان بسیاری از ماندن در خانه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت دوباره منتشر شده آن در سال 2017, موسیقی بازی بر اساس فیلمساز و انتزاعی انیماتور اسکار Fischinger در روز چهارشنبه.

“به عنوان COVID-19 همچنان به تاثیر جوامع در سراسر جهان, مردم و خانواده ها در همه جا هستند و صرف زمان بیشتری را در خانه. در نور از این ما در حال راه اندازی یک رجعت ابله سری نگاهی به برخی از ما محبوب تعاملی گوگل, ابله بازی ها, گوگل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im