Google, Facebook, Twitter ‘مکث’ درخواست از هنگ کنگ مقامات برای داده های کاربر

جولای 7 (UPI) — Google, Facebook, Twitter و واتساپ اعلام کرد آنها باید متوقف پردازش درخواست از هنگ کنگ مقامات برای اطلاعات کاربر در پی فراگیر جدید امنیت ملی قانون پکن اعمال شده هفته گذشته در این شهر در حالی که Infinite گفت: این دیگر کار در این مستعمره سابق بریتانیا.

تکنولوژی غول های Google و Facebook گفت: در اظهارات به آپی که آنها را متوقف کرده اند فیلدینگ چنین درخواست آنها بررسی جدید بحث برانگیز امنیت ملی قانون که رفت به اثر در 11 p. m. در 30 ژوئن با وجود منتقدان و کشورهای غربی را محکوم کرد و آن را به عنوان همه اما پایان دادن به این مستعمره سابق بریتانیا استقلال از سرزمین اصلی چین است.

تبلیغات

“ما این مساله بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر از هنگ کنگ در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون از جمله حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی حقوق بشر کارشناسان” یک Facebook سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت:.

در یک تک جمله بیانیه یک سخنگوی گوگل گفت که آن را “متوقف شد تولید هر گونه اطلاعات جدید درخواست از هنگ کنگ مقامات” روز چهارشنبه پس از قانون به اثر رفت.

توییتر و واتساپ نیز با صدور بیانیه های مشابهی شده اند و تماس با آپی برای نظر بیشتر.

در ضمن Infinite است که متعلق به شرکت چینی اینترنت شرکت ByteDance در بیانیه ای گفت: روز شنبه به آپی که “در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ است.”

حرکت های ساخته شده توسط فن آوری به عنوان غول هنگ کنگ در اواخر روز دوشنبه نشان داد کشت قوانین جدید سخت گیرانه امنیت ملی قانون است که اجازه می دهد تا پلیس به زور ارائه دهندگان خدمات به حذف پیام های آنها می گویند تهدید امنیت ملی و به زندانی کردن کارمندان در این شرکت ها تا شش سال اگر آنها نمی سفارشات خود را دنبال کنید.

Facebook گفت: به عنوان کمی شناخته شده در مورد قانون قبل از اعمال آن شد اکنون در حال بررسی جزئیات بیشتر به درک مفاهیم را برای این شرکت و کاربران آن است.

“ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر پیامدهای” به Facebook سخنگوی گفت.

روز یکشنبه Telegram یک برنامه پیام رسانی است که محبوب در هنگ کنگ به معترضان گفت: هنگ کنگ رایگان را فشار دهید آن را به طور موقت رد داده درخواست از هنگ کنگ مقامات تا یک اجماع بین المللی موافقت شد تا در قانون جدید است.

قانون جرم اعمال تجزیه طلبی فتنه براندازی تروریسم و همکاری با سازمان های خارجی برای تضعیف امنیت ملی جمهوری خلق چین در هنگ کنگ است. پس از آن اعمال معترضان دستگیر شده اند برای تکان دادن پرچم حمایت هنگ کنگ استقلال یا برای در اختیار داشتن مواد مشابه.

این قانون پس از یک سال از دموکراسی تظاهرات و ملاقات با محکومیت گسترده. کشورهای غربی و گروه های حقوق بشر متنبه پکن برای عدم به زندگی می کنند تا به تعهدات آن ساخته شده در U. N.-ثبت اعلامیه که بازگشت هنگ کنگ از بریتانیا حکومت به حاکمیت در سال 1997.

تحت توافق چین برای حفظ هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال از سرزمین اصلی برای 50 سال.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo محکوم پکن “Orwellian سانسور” از هنگ کنگ روز دوشنبه متهم حزب کمونیست چین از ادامه آن “تخریب” مالی توپی.

“با جوهر به سختی خشک در سرکوب امنیت ملی قانون مقامات محلی — در یک Orwellian حرکت می کند — در حال حاضر تاسیس یک دولت مرکزی امنیت ملی, اتاق کار شروع به از بین بردن کتاب انتقادی از [نماز ظهر] از قفسه های کتابخانه ممنوع شعارهای سیاسی و در حال حاضر نیاز مدارس به اجرا سانسور,” او گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im