گوگل افتخارات ‘آلیس در سرزمین عجایب’ هنرمند جان Tenniel جدید ابله

Feb. 28 (UPI) — گوگل جشن تصویرگر و هنرمند جان Tenniel با یک دودل جدید در آنچه امر شده اند را 200 تولد.

Tenniel که متولد سال 1820 است بهترین و شناخته شده به عنوان هنرمند در پشت نویسنده لوئیس کارول آلیس در سرزمین عجایب سری کتاب.

گوگل صفحه اصلی ویژگی های آلیس در سرزمین عجایب آثار هنری با Doodler متی Cruickshank که می پردازد ادای احترام به Tenniel کار است. ابله است دست کشیده و همچنین ویژگی های یک مداد و قلم در کنار.

Tenniel یک هنرمند خود آموخته است که در ارائه یک نقاشی رنگ و روغن برای نمایشگاه در جامعه از هنر زمانی که او 16. او یک کاریکاتوریست سیاسی به صورت هفتگی مجله پانچ در سال 1850.

Tenniel ملاقات نویسنده و پروفسور چارلز Dodgson در سال 1864 که قلم نام کارول. او موافقت کرد برای نشان دادن جدید کتاب ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب که منتشر شد در سال 1865.

این دو تا به حال یک رابطه تیره و تار و در ادامه به با هم کار کنند با 1872 را از طریق شیشه به دنبال. Tenniel در نهایت بازگشت به پانچ و دریافت سلحشوری در سال 1893.

“Tenniel تصاویر متحرک تصورات کودکان و بزرگسالان به طور یکسان برای نسل های. میراث او همچنان به رشد به عنوان خوانندگان گرامی این بی انتها آثار هنری به این روز” گوگل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>