گوگل ملاقات در حال حاضر رایگان برای رقابت با زوم

Coronavirus همه گیر آورده و در چه سی ان ان خواستار یک “کار از خانه انقلاب” را به عنوان بسیاری از مردم دیگر قادر به جمع آوری در این دفتر به دلیل ماندن در خانه و مستند سفارشات.

آن را در آورده رنسانس از انواع به صورت ویدئو کنفرانس نرم افزار با بازارهای خودی گزارش زوم به دست آورد 100 میلیون کاربر جدید تنها در 3 هفته و Deseret News گزارش Facebook راه اندازی نرم افزار خود را برای عضویت در این رقابت است.

در حال حاضر رویترز گزارش گوگل در حال تلاش برای گرفتن یک تکه از پای آزاد, دیدار, خود, ویدئو کنفرانس, خدمات به مردم — به طور کامل رایگان.

Google دیدار که قبلا فقط در دسترس برای کسب و کارهای بزرگ و مدارس که پرداخت می شود برای گرم مجموعه, عضویت, CNET گزارش خواهد شد اما در حال حاضر رایگان به هر کسی با یک حساب کاربری گوگل است.

گوگل ملاقات خواهد اجازه می دهد تا به 100 نفر در یک تماس برای هر طول زمان تا اکتبر — بر خلاف زوم است که 40 دقیقه درپوش برای جلسات از سه یا بیشتر مردم در حساب های رایگان — و نیز (امیدوارم) امن تر از زوم به عنوان آن نیاز به شرکت کنندگان به حساب گوگل و نمی خواهد اجازه دهید کسی که پیوستن به یک جلسه تا زمانی که تایید شده توسط یک میزبان آستانه گزارش.

این نرم افزار رایگان در دسترس خواهد بود به کاربران شروع در مه, The Next Web, گزارش, اما Engadget گزارش وجود دارد هنوز هم مزایای یک اشتراک پرداخت برای کسب و کار به عنوان G مجموعه ردیف تماس می توانید تا 250 تماس با شرکت کنندگان می باشد و می تواند livestreamed تا 100,000 بیننده و یا ثبت و ذخیره شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im