ایران خواستار آن تقلب انتخابات. لذا تماس با این رأی است. انتخابات جنگ گرما تا قبل از نوامبر

سالت لیک سیتی — کمیته ملی حزب جمهوری خواه دو برابر شده را در تلاش خود را برای جلوگیری متحده از گسترش رأی-با-ایمیل و شل شدن دیگر انتخابات محدودیت برای ریاست جمهوری.

نبرد بین ملی ایران و دموکراتیک احزاب و رای گیری فعالان بیش از که می توانید و چه کسانی که رای شمارش شده است دیرینه. اما coronavirus همه گیر افزایش یافته است و این سهام به عنوان دولت های محلی و مقامات انتخابات به دنبال راه هایی برای حفظ سلامت انتخابات و نظرسنجی کارگران و اجازه می دهد به عنوان بسیاری از رای دهندگان واجد شرایط که ممکن است به شرکت.

در یک تماس را فشار دهید دوشنبه, RNC رئیس Ronna McDaniel متهم دموکرات با استفاده از COVID-19 بحران “در عمده فروشی راه سعی کنید برای تغییر این انتخابات به جا بسیاری از انتخابات در دستور کار مواردی است که باید وجود داشته قبل از این بحران است.”

او گفت: RNC دو برابر شده است بودجه خود را به 20 میلیون دلار برای مبارزه با پرونده های حقوقی بیش از حقوق رای دادن و دسترسی در 13 متحده است.

مارک الیاس برجسته قانون انتخابات وکیل است که رهبری حزب دموکرات تلاش سیاسی گفت که بسیاری از پرونده های حقوقی آنها ظ شامل گسترش رأی-با-پست قوانین.

او اذعان کرد که حزب جمهوری خواه تهاجمی مخالفان مانع است.

“ما نه غیر واقعی در مورد مبارزه است که در پیش رو” الیاس گفت. “هیچ سوال وجود دارد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه را ساخته اند مخالفت با حق رای یک اولویت بالا برای مبارزات انتخاباتی خود را.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف با آن خصوصیات.

ردیابی سریع رای الکترونیکی در کشورهای که در آن محدود است تبدیل به یک نقطه چسبیده در coronavirus بودجه اضطراری صورتحساب. دموکرات ها در حال هل دادن میلیاردها دلار کمک به دولت در انتخابات مقامات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و مقاوم در برابر. رئیس جمهور معتقد رای گیری از طریق پست مستعد ابتلا به تقلب اگر چه تحقیقات نتواند به عقب که ادعا می کنند.

“من می خواهم به واقعا روشن در این. این RNC نمی خواهید برای دیدن هر رای دهنده محروم ما می خواهیم هر رای دهنده که از نظر قانونی قادر به رای دادن به قادر به رای” تیم mcdaniels گفت. “اما یک ملی رای توسط سیستم ایمیل خواهد باز کردن درب به یک مجموعه جدید از مشکلات مانند بالقوه تقلب در انتخابات.”

این RNC عظیم سرمایه گذاری است نه محدود به جنگ حقوقی. نیویورک تایمز در گزارش روز دوشنبه که این حزب به دنبال استخدام تا 50000 داوطلبان در 15 کلید متحده برای نظارت بر حوزه های رأی گیری و چالش های رای و رای دهندگان که نظرسنجی ناظران گمان مشکوک.

یوتا نمی شود در میان کسانی که اعتراض متحده گفت دولت, مدیر اجرایی, لورل قیمت. اگر چه او گفت که آن را غیر معمول نیست برای ارسال به مقامات حزب به یک منشی شهرستان به رعایت چگونه برگه های رای به کار گرفته شده در شب انتخابات.

“هر کارمند دفتر کمی متفاوت است به طوری که آن را مفید به یک واقعا خوب است نگاهی به روند” او گفت:. قیمت مشاهده یوتا شهرستان بهره برداری شده است بدخیم توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت به عنوان ناکارآمد پس از نوامبر 2018 انتخابات و آمد دور تحت تاثیر پیشرفت های پس از آخرین بار او وجود دارد.

“از آن استفاده می شود بسیار کهنه و (County Clerk/حسابرس آملیا قدرت گاردنر) آورده و آن را به قرن 21” قیمت گفت.

یوتا یک حزب جمهوریخواه دژ نیز یکی از تنها چهار ایالت در کشور با جهانی پست الکترونیکی-در انتخابات — تلاش راه اندازی شده توسط دولت جمهوری نمایندگان مجلس که از حمایت هر دو حزب.

“من فکر نمی کنم آن را boogeyman که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در حال ساخت آن را به بود, گفت:” آملیا Showalter یک دانشمند داده که به بررسی رای توسط پست الکترونیکی و تاثیر آن بر انتخابات در ایالت یوتا و کلرادو است. “این فقط یک روش افزایش مشارکت مدنی اساسا.”

انتخابات کارشناسان می گویند در حالی که رای گیری از طریق پست می تواند مورد سوء آن را نادر و بی اهمیت است. هیچ مطالعات نشان داده اند که رای گیری آسان تر از طریق رای گیری اولیه همان روز ثبت نام و یا رای های پست الکترونیکی است که مورد علاقه یکی از طرفین بر دیگری اگر چه تحقیقات تایید کرده است که پستی آراء به همه رای دهندگان افزایش مشارکت مردم در سراسر هیئت مدیره.

همان کسانی که کارشناسان می گویند سیستم نیاز به کنترل مانند تایید امضا از رای دهندگان در انتخابات که به طور معمول چند انتخابات چرخه توسعه در حالی که بسیاری از ایالت ها فقط باید چند ماه برای آماده شدن برای ماه های نوامبر و حتی کمتر زمان برای آینده شرکت کنند ،

رای گیری برداشت است یکی دیگر از نگرانی به رای گیری از طریق پست و یا رای گیری اولیه آن ایران است مخالف در نوادا و آریزونا. این عمل اجازه می دهد تا کسی دیگر از رای دهندگان به ارائه رای به یک شهرستان dropoff محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و RNC مداخله در نوادا که در آن دموکرات ها به تازگی شکایت کرد دولت برای کاهش محدودیت های اعمال شده توسط پستی آراء به همه ثبت نام رای دهندگان و لغو ممنوعیت در انتخابات برداشت. در حالی که مورد انتظار است آریزونا است به دادگاه تجدید نظر یک 9th مدار دادگاه تجدید نظر حکم علیه آن رای گیری برداشت قانون به دیوان عالی ایالات متحده.

حامیان رای گیری برداشت می گویند این اجازه می دهد تا رای دهندگان که قادر به ارائه رای خود را به دلیل حمل و نقل از کار افتادگی و یا برخی دیگر مانع از آن را به شخص دیگری آن را رها کردن. اما آریزونا نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه در سال 2016 منع از عمل بر اساس گزارش که برداشت آراء بودند به نحوی دستکاری شده توسط کسانی که آنها را برداشت و کاهش یافته است ،

مدار دادگاه حکم داد که این گزارش نادرست و عوامل دیگر “پدیده نشان داد که تبعیض نژادی بود که یک عامل ایجاد انگیزه در تصویب” قانون نقض فدرال حق رای عمل می کنند.

در یوتا رای گیری برداشت تنها مجاز است برای رای دهندگان که در بیمارستان بستری هستند و یا نمی تواند ترک های پزشکی و یا مراقبت دراز مدت موسسه برای ارائه خود را رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im