عربستان توطئه قطعنامه را محکوم… آموزش کودکان و بزرگسالان به عنوان خوانده شده

هنوز هم در داد و بیداد بر دیدگاه توسط سناتور. برنی ساندرز ستایش در برنامه های سواد آموزی که نسل کوبا توانست از یکی که ارائه شده ملت میان بالاترین نرخ سواد در جهان—جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد طرح خود را به تصویب یک غیر الزام آور قطعنامه برای محکوم کردن کسانی که ستایش خوبی از آموزش مردم به عنوان خوانده شده.

با توجه به سیاسی:

ایران قصد دارد به ارائه اصلاحیه انتقاد از ساندرز’ مصاحبه اخیر خود در “60 دقیقه” که در طی آن ورمونت مستقل مورد تحسین قرار گرفته کاسترو برنامه های سواد آموزی و استدلال آن را “ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز [در کوبا] بد است.” زبان است که انتظار می رود به سرزنش ساندرز برای نادیده گرفتن سیستماتیک نقض حقوق بشر متعهد توسط کاسترو رژیم کمونیستی.

با وجود جناح راست حملات زیر نظرات خود را در روز یکشنبه ساندرز خجالتی نیست و دور از آنچه که او گفت: در مورد کوبا خدمات اجتماعی—از جمله خود را در سطح جهانی آموزش و پرورش و سیستم بهداشت و درمان—طول شنبه شب دموکراتیک بحث در کارولینای جنوبی است.

“آنچه باراک اوباما گفت: [کاسترو دولت] ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان” ساندرز گفت: از بحث مرحله. “که باراک اوباما شد.”

در حالی که ساندرز تکرار انصراف از authoritarinism در همه اشکال آن او جمع خود تعارف کوبا را در برنامه های سواد آموزی, حتی اگر آن راه اندازی شد تحت رهبری رئیس جمهور سابق فیدل کاسترو کمونیست رهبر انقلاب کوبا.

طی سخنان خود اعلام کرد ایران با قطعنامه ای در پنج شنبه, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: دموکرات ها در مواجهه با رای دادن به و یا در برابر آن را باید یک انتخاب: “آیا آنها ایستاده با برنی یا انجام آنها برای ایستادن آزادی؟”

مترقی منتقدان که تا کنون تحت درمان با تلاش به لام ساندرز بیش نظرات خود را به عنوان یک احساساتی حیله توسط عصبی نیروهای جناح راست به طور فزاینده ترس از جدید خود را پیشتاز در وضعیت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

“من تا به حال آن را با مردم صحبت کردن برای ما کوبا-آمریکا جامعه و به سادگی با استفاده از ما به عنوان یک فوتبال سیاسی ایران به صدمه زدن به Sanders, صادقانه و نامزد واقعی مبارزه برای دموکراسی و شرایط زندگی بهتر برای همه ما” نوشت: کارلوس Calzadilla-کاخ رئیس جمهور جوان ترقی خواهان آمریکا و مهاجرت فعال در لاتین شورشیان op-ed شنبه.

“این است که واقعا فقط در مورد تضعیف ساندرز پس از او محو طبقه در یک پیروزی در نوادا” Calzadilla-Palacio استدلال در خود op-ed “که در آن او موفق به کسب 70 درصد از رای لاتین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>