توافق اولیه مسابقه برای فرماندار 4th کنگره منطقه شکل

سالت لیک سیتی — اکنون که جمهوری خواه درست در جایی است که در ایالت یوتا رقابتی ترین نژادها برای فرماندار و 4 کنگره منطقه صندلی های برگزار شده توسط دولت تنها دموکرات در کنگره Rep. بن McAdams, آن را تا به رای دهندگان در ماه آینده مذاکرات اولیه را انتخاب کنید که شما در انتخابات در ماه نوامبر.

اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا اولیه انتخابات همان است که تراکم بالا توسط نمایندگان به حزب جمهوری خواه ایالت کنوانسیون شنبه — سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس در انتخابات فرمانداری و دولت تشکر. کیم کلمن, R-غرب اردن در منطقه 4.

“رای دهندگان جمهوری خواه در ایالت یوتا بارها و بارها ساخته شده و بسیار گزینه های مختلف از نمایندگان بنابراین من فکر نمی کنم پیروزی در کنوانسیون بدان معنی است که اولیه به همان راه برود” گفت: Chris Karpowitz co-مدیر BYU مرکز برای مطالعه از انتخابات و دموکراسی است.

مذاکرات نمایندگان همچنین افزود سابق مجلس گرگ هیوز به لیست فرمانداری رقیب در حال حاضر در اولیه رای گیری از طریق جمع آوری رای دهندگان امضا: Cox سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور و سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت.

در 4th, کنگره, مسابقه منطقه, نمایندگان فرستاده کلمن به رای گیری برای پیوستن به NFL بازیکن بورگس اونز سابق KSL Newsradio میزبان Jay Mcfarland و غیر انتفاعی مدیر عامل ترنت کریستنسن که در حال حاضر واجد شرایط را از طریق جمع آوری امضا. اونز نیز پیشرفته توسط نمایندگان به رای گیری.

این جمهوریخواه برگزار شد و همان روز یوتا دموکرات ها قرار گرفت و هر دو McAdams و فرمانداری نامزد کریس پترسون یک دانشگاه یوتا قانون, استاد, به طور مستقیم به انتخابات ماه نوامبر. هر دو طرف برگزار مجازی کنوانسیون با توجه به جهانی coronavirus همه گیر و الکترونیکی استفاده می شود رتبه-انتخاب رای گیری.

در گذشته جمهوری خواه و نمایندگان باید مورد علاقه محافظه کارانه تر انتخاب بیش از نامزدها از جمله رژیم صهیونیستی است. گری هربرت و بهداشت ، میت رامنی بودند که هر دو مجبور به اولیه انتخابات آنها به راحتی برنده پس از آمدن در جایگاه دوم در کنوانسیون.

نظر سنجی برای ترجمه و ایالات متحده را Hinckley موسسه سیاست بارها و بارها در بر داشت که کاکس و شکارچی هستند و علاقه مندی ها در انتخابات فرمانداری در حالی که دو سوم از احتمال توافق اولیه رای دهندگان در منطقه 4 مطمئن نیستند که کنگره نامزد آنها ترجیح می دهند.

Hinckley مدیر موسسه Jason پری گفت: جمهوری خواه اولیه رای دهندگان باید “منوی کامل” از گزینه های مختلف سیاسی در انتخابات فرمانداری. اما او را متوقف کوتاه از پیش بینی اینکه آیا اولیه رای دهندگان را انتخاب کنید Cox یا شکارچی هر دو دیده می شود به عنوان کاندیدای میانه بیش هیوز یا رایت که به عنوان محافظه کارانه تر است.

“ما را ببینید که در آن جمهوری خواهان سقوط در آن طیف سیاسی در این اولیه چه Utahns بیشتر در حد متوسط و یا اینکه آیا آنها بیشتر محافظه کار” پری گفت. “وجود دارد هیچ مطلق در روند سیاسی (و) بیش از حد بسیاری از متغیرها.”

با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت: آن را سخت بدانید که چگونه رای دهندگان پاسخ خواهد داد این چرخه انتخابات. پری که در خدمت به عنوان شکارچی توسعه اقتصادی, مدیر گفت که او انتظار دارد که این مسئله بزرگ در بازار اولیه خواهد بود و در مورد آنچه که دولت در امور اقتصادی به نظر می رسد به عنوان فرماندار stay-at-home بخشنامه کاسته است.

یکی دیگر از عوامل پیچیده است که وجود چهار نامزد در مسابقه اولیه که ممکن است در نهایت تعیین دولت بعدی فرماندار پس از یوتا نشده انتخاب یک دموکرات برای دفتر در 40 سال است. کالیفرنیا ، گری هربرت نیست به دنبال انتخاب مجدد پس از خدمت برای بیش از یک دهه است.

“که کاملا تحت تاثیر قرار می دهد. این تجزیه و تحلیل به پایان می رسد تا در حال حاضر چه نامزد می کشد رای دهندگان از چه نامزد دیگر” پری گفت. “هنگامی که شما یک طیف وسیعی از گزینه های … مسابقه خواهد بود نهفته است که می تواند شروع به سرقت آرا از نامزدهای دیگر.”

Karpowitz گفت: همه نامزدها هنوز در انتخابات فرمانداری قابل توجه در تجربه سیاسی.

“است که بسیاری از نام های شناخته شده هستند و هنوز هم در این ترکیب نشان می دهد که چقدر آرزو فرمانداری است. این چهار نامزد پوشش اساسا هر ایدئولوژیک گوشه ای از حزب جمهوری خواه و نشان دادن شخصیت های بسیار متفاوت و حاکم بر سبک” این استاد علوم سیاسی گفت.

کاکس پشتیبانی در میان نمایندگان شد “چشمگیر” Karpowitz گفت: اما نمایندگان هنوز هم پیشرفته تر نامزد حزب محافظه کار در هیوز. شکارچی که تا به حال حمایت از محافظه کار ایالت مایک لی R-یوتا هنوز ازمایش کرده اما چند ساله نامزد هشت راه نماینده مسابقه.

با وجود شکارچی را “نسبتا عملکرد بدون زرق و برق در کنوانسیون” Karpowitz گفت: او هنوز انتظار دارد که فرماندار سابق “را به باقی می ماند یک انتخاب محبوب در میان اولیه رای دهندگان. به طور کلی اولیه رای دهندگان خواهد شد که قابل ملاحظه ای را تجربه کرده و مجموعه ای متنوع از انتخاب و من انتظار دارم شدید کمپین.”

شکارچی گفت: او نه دلسرد کنوانسیون نتایج و “کاملا” احساس قوی از رفتن به اولیه. او در توصیف این کنوانسیون فرایند به عنوان “انحراف از هر چیزی که ما دیده ایم” با تکیه بر نمایندگان انتخاب شده در سال 2018 به جای برگزاری جلسه شب انتخابات و فاقد چهره به چهره مبارزه.

“شما آن را برای آنچه در آن است و آنها با تمرکز بر اصلی,” او گفت:. “من فکر می کنم بازتاب از تقریبا نیم میلیون نفر خواهد بود بسیار متفاوت از 3000-plus (نمایندگان). آنها را من فکر می کنم نگران رهبری در بزرگترین بحران دولت دیده است در 100 سال است که بهترین و مجهز به مدیریت راه رو به جلو است.”

این دو بار در انتخاب فرماندار که پا را در سال 2009 برای تبدیل شدن سفیر ایالات متحده در چین و بعد از آن در خدمت به عنوان سفیر آمریکا در روسیه بود که در فرمانداری نامزد مورد اعتماد ترین برای رهبری دولت در زمان بحران در یک اخیر Deseret News/Hinckley موسسه نظرسنجی با پشتیبانی از 25 درصد از رای دهندگان ایالت یوتا.

Cox سر از فرماندار COVID-19 نیروی کار بعدی بیشتر مورد اعتماد در این نظرسنجی در 13٪. معاون فرماندار گفت: “احساس بسیار خوبی واقع شده” پس از برنده ترین نماینده رای در کنوانسیون حتی پس از در حال حاضر واجد شرایط برای رای جمع آوری رای دهندگان امضا.

“این بوده است بر خلاف هر گونه دیگر کنوانسیون چرخه است که ما تا کنون داشته است. من شده اند قادر به کمپین های زیادی در سراسر پنج هفته” کاکس گفت: اعتباری خود را در حال اجرا همسر, دولت بهداشت ، Deidre Henderson, اسپانیایی, چنگال, و در حال اجرا یک مثبت کمپین مقابله با “سمیت” در سیاست خود را برای کنوانسیون پیروزی.

کاکس گفت که او امیدوار است به بیشتر قابل مشاهده در آنچه که او اذعان نظرسنجی ها نشان می دهد خواهد بود دو فرد اصلی مسابقه اما افزود: “من می دانم این است که کار من انتخاب شد انجام دهد و من باید برای انجام این کار است. من فقط می توانید تصور کنید که چگونه من می تواند انتقاد اگر من در انجام کار من است.”

هیوز هدف قرار داده Cox, به خصوص برای گذشته اظهارات انتقادی در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: او را نگه دارید تا فشار اولیه است. هیوز گفت: او معتقد است که در “سورئال بار ما در, نمایندگان به دنبال این بودیم که اسپنسر favorability به دلیل نقش او در” حتی اگر او بی توجه بود و به عنوان یک نامزد.

هربرت تلاشهای دولت در برابر این ویروس کشنده ممکن است در نهایت دیده شدن به عنوان یک “آماده, آتش هدف رویکرد” توسط رای دهندگان اگر Utahns در حال بازگشت به کار در هیوز اولیه تهمت حامی گفت. رای دهندگان خواهد بود به دنبال رهبری هیوز گفت: “این لزوما فقط یک محافظه کار یا میانه مهم است.”

رایت که به پایان رسید چهارم نماینده رای پشت سالت لیک کانتی Councilwoman Aimee پهن نیوتن گفت: برخی نمایندگان تا به حال روشن ساخته است که آنها “اولویت کسی نیست جمع آوری امضا” کرده و او را افتخار خود را نشان میدهد.

“آن را همیشه رفتن راه شما می خواهید” رایت گفت.

اولیه رای دهندگان می خواهید یک نامزد “که دارای ایده های جدید. من این حس در کنوانسیون وجود دارد که خوب است یک بخش از حزب جمهوری خواه جمعیت که آماده است برای تغییر” او گفت:. “من فرد جدید در این مسابقه است. من خارجی در حال اجرا در برابر سه نفر را که باید صرف یک زندگی حرفه ای طولانی در سیاست است.”

در منطقه 4 مسابقه نامزدها هنوز هم باید کار را به انجام به معرفی خود به رای دهندگان Karpowitz گفت.

“اگر فرماندار نژاد در مورد نامزدها با قابل توجهی را تجربه سیاسی و به رسمیت شناختن نام 4 منطقه است که در برخی از راه های مخالف,” او گفت:. “من هم زده با انواع تجربه های زندگی و حرفه ای پس زمینه نامزدها را به مبارزه است. اما دقیقا به این خاطر از کسانی که تفاوت این کمپین دارای پتانسیل برای ایجاد علاقه … اگر رای دهندگان نیست کاملا پریشان بیماری همه گیر.”

کریستنسن گفت: در این مسابقه که باز به دلیل رای دهندگان نیست تنظیم نشده است.

“من فکر نمی کنم آنها نگاه کرده ام نامزدها و گفت:” من نمی دانم که من می خواهم هنوز هم ، من فقط فکر نمی کنم آنها نگاه کرده ام نامزدها” کریستنسن گفت. “ما فقط در حال رفتن به مجبور به دریافت پیام از. … من فکر می کنم فرماندار مسابقه فقط مرتب کردن بر اساس طول می کشد تا مقدار زیادی از اکسیژن است.”

کلمن در بیانیه ای گفت: “چه جمهوری خواه رای دهندگان را در مورد مراقبت است که می تواند برنده. با هر اندازه گیری — پلت فرم تجربه, سازمان, داوطلب پایه, حمایت و جمع آوری کمک های مالی — کمپین ما این است که سر و گردن بالاتر از دیگران است. کنوانسیون تحت تلاش شرایطی نشان می دهد که اصلی شک حذف خواهد شد.”

اونز که شرکت در یک زوم وبینار دوشنبه در مورد دموکراتیک نگه اقلیت ها و هالیوود گفت: “این عالی بود برای دیدن بسیاری از نمایندگان گرسنه بودند برای سیاسی خارجی است. ما هیجان زده به ما پیام اصلی رای دهندگان در حال حاضر که در آن ما با اعتماد به نفس پیام ما از سر و قلب و دست و خانه طنین انداز خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de