اوباما پیش نویس پلیس لایحه اصلاحات در پاسخ به ملی تظاهرات

ژوئن 9 (UPI) — پس از دو هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس و ایران با مقاومت مواجه برابر پلیس, اصلاحات سناتور جمهوریخواه به رهبری سناتور. Tim Scott قرار داده اند با هم یک پیش نویس قانون بسته به آدرس تبعیض نژادی در اجرای قانون است.

ها شنود گذاشته شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اسکات از ایالت کارولینای جنوبی که تنها سیاه جمهوری خواه سناتور در دیدار با اوباما به قانونگذاران بیش از ناهار جمعه به هش کردن این پیشنهاد است.

تبلیغات

“من فقط به پایان رسید تا یک مولد ناهار بحث و گفتگو در پلیس اصلاحات و بازآموزی بسته پیشنهادی” او هنوز توییتی. “… من امیدوار هستم که این قانون را بسیار مورد نیاز راه حل است.”

در پیش نویس این پیشنهاد را به نام عدالت عمل — کوتاه برای فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا — ایران تماس برای 10 اصلاحات از جمله گزارش اجباری از استفاده از زور که منجر به مرگ یا آسیب جدی به ایجاد دفتر تحقیقات فدرال سیستم جمع آوری و به صورت متحده به ارائه اطلاعات در استفاده از هیچ-knock جستجو در حکم.

نمایندگان مجلس همچنین پیشنهاد ایجاد دو کمیسیون: یکی به بررسی سیستم عدالت کیفری و یکی در گزارش کمیسیون حقوق مدنی برای انجام یک مطالعه در شرایط مؤثر سیاه مردان است.

از نظر کمک های مالی صندوق خواهد بود گسترش یافته برای وزارت دادگستری به استخدام مأموران اجرای قانون که منعکس کننده تنوع جوامع پوشش آنها برای افزایش تعداد از بدن فرسوده دوربین و د تشدید آموزش.

همچنین خواستار ایجاد یک پلیس اشتغال رکورد حفظ سیستم برای اضافه کردن “توطئه برای ارتکاب یک جرم و جنایت نفرت” به این قانون و کاهش کمک های مالی برای کشورهای که آیا اجرای مجازات برای شکست به استفاده از دوربین های بدن.

“کنگره می تواند بحث در مورد نژاد و به اشتراک گذاری همدلی و گوش دادن اما ما نیز به نام به عمل ایم” سناتور. جیمز Lankford R-Okla., که در نیروی کار. “افتخار به کار [با] سناتور. Tim Scott & همکاران من برای کار به سمت پیدا کردن راه حل های واقعی به آدرس نژادی آشتی و بهبود روابط [با] اجرای قانون و جوامع آنها خدمت می کنند.”

پیشنهاد می آید یک روز پس از دموکرات ها به رهبری کنگره, سیاه, انجمن, معرفی خود را گسترده پلیس لایحه اصلاحات — عدالت در پلیس عمل 2020 — که پیشنهاد کاهش استاندارد برای تعقیب پلیس برای سوء تجدید نظر “واجد شرایط ایمنی قانون” محافظت از افسران مدنی مناسب برای ایجاد یک ملی سوء پایگاه داده, محدودیت انتقال مازاد درجه نظامی و سلاح های ممنوع “بدون دست کشیدن از” حکم.

کاخ سفید را فشار دهید, منشی, Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: پس از آن رونمایی شد که برخی از “nonstarters در آن وجود دارد” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص در مورد کاهش ایمنی.

مک کانل به خبرنگاران گفت: پس از جلسه ناهار با اسکات و دیگر قانونگذاران جمهوریخواه روز سه شنبه که پیشنهاد خود را یک “پاسخ مناسب” به دو هفته گذشته از اعتراضات که باید لرزاند ملت پس از مرگ یکی دیگر از مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس است.

معترضان به خیابان آمده اند در سراسر کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید که کشته شد در اواخر ماه گذشته در حالی که در بازداشت پلیس و پلیس اصلاحات. معترضان و برخی از دموکرات ها حتی به نام برای defunding پلیس که McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت در برابر.

مک کانل گفت: این مهم برای حزب جمهوری خواه که در پاسخ به اعتراضات گفت: ایالات متحده آمریکا است که در ادامه دست به گریبان با آن “گناه اصلی” برده داری.

“ما سعی می کنید برای دریافت بهتر است اما در هر حال حاضر و سپس آن را کاملا روشن ما یک راه طولانی از خط پایان و من فکر می کنم بهترین راه برای حمله داعش به رفتن به جلو بر این به گوش دادن به یکی از خود ما که تا به حال این تجربه او تا به حال آنها را پس از او شده است در کشور ایالات متحده آمریکا,” او گفت: با اشاره به اسکات “و با هدایت و رهبری ما در حال رفتن به آمده است همراه با یک پیشنهاد است که ما فکر می کنیم باعث می شود بیشتر حس برای دولت فدرال در پی آنچه که ما دیده ایم و تجربه کرده در چند هفته گذشته.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., در یک کنفرانس مطبوعاتی و در توییتر در روز سه شنبه به نام مک کانل را به دموکرات ها’ لایحه به مجلس سنا طبقه 4 جولای برای بحث متهم خواهان بودن “گم شده در عمل.”

“این دور زمان گذشته به عمل!” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im