ایران با پشتیبانی از پست الکترونیکی رای گیری در حال رشد است اما سخت به شنیدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن

جولای 2 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای هذلولی حملات در رای گیری توسط پست الکترونیکی تقویت شده توسط دادستان کل ویلیام Barr و کمیته ملی حزب جمهوری خواه را باعث آلارم است که کشور را به سمت یکی دیگر از رقابت انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دنده به بازیگران شک در نتیجه که نمی رفتن راه خود را. مقدماتی خدشه دار ساعت-صف های طولانی رای گیری ماشین خرابی و مجادلات بیش غیابی بسیاری از فرح برای بحران شروع روز انتخابات. بسیار بزرگتر افزایش از طریق پست-در آرا در ماه نوامبر تقریبا تضمین نتایج را نمی توان شناخته شده برای روز مرحله تنظیم به صورت یک بحران در اعتماد رای دهندگان اگر نتایج بسیار نزدیک به اندازه کافی به چالش کشیده می شود به عنوان اتفاق افتاده در سال 2000.

تبلیغات

در عین حال برای همه که رای گیری طرفداران حقوق بسیج برای تامین امنیت انتخابات و خنثی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه رای دادن شعارهای باید تعجب آور و تاثیر گذار متحدان خود را در گوشه ای: بسیاری از پیشرو جمهوری خواهان.

ایران فرمانداران جمهوری خواه انتخابات و برجسته محافظه کاران به طور فزاینده ای در حال هل دادن به گسترش رای گیری از طریق پست. آنها همچنین با زور و اجبار رد تهمت را بی اساس ادعا عمل است “فاسد” از آنجا که این دعوت تقلب و خارجی دستکاری — و کمک می کند تا دموکرات ها به بوت.

“این بسیار غم انگیز و بسیار ناامید کننده است که تقریبا پنج ماه برای رفتن رئیس جمهور به نظر می رسد [خواهید] سعی کنید برای سلب مشروعیت نوامبر. 3 انتخابات” سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ریج یک جمهوری خواه گفت: NPR پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر تشدید حملات در پست الکترونیکی-در رای گیری. سابق وزیر امنیت داخلی ریج co-صندلی های جدید بگمارند گروه VoteSafe تشکیل این بهار برای فشار به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و اطمینان از ایمن در شخص رای گیری در این همه گیر-گرفتار انتخابات هستند.

تبلیغات

زمانی که کمیته ملی حزب جمهوری خواه به تازگی منتشر شده یک خطا-سرند آگهی که پیشنهاد بدون شواهدی وجود دارد که رای گیری از طریق پست است “تقلب” به “رتبه” رای گیری برای رای دهندگان با هیچ واجد شرایط بودن و یا امضای مورد نیاز جمهوریخواه سابق کنگره ژاک Wamp تنسی نمی عقب نگه دارید.

“شرم بر شما!” Wamp توییتی در RNC رئیس Ronna McDaniel. “من شده است به یک توافق فعال در هر سطح برای 40 سال. این گاو تلخه +حزب ما سزاوار بهتر است.”

Wamp ستاره دار در آگهی خود به تازگی به عنوان بخشی از یک $750,000 “ساخت رای گیری امن” کمپین به اصرار نمایندگان کنگره به ویژه جمهوری خواهان مجلس سنا به افزایش بودجه برای مدیریت انتخابات در طول بیماری همه گیر. کنگره اعطا کرده است آمریکا 400 میلیون دلار تا کنون. این خانه دارای رای به تخصیص $3.6 میلیارد دلار به عنوان بخشی از آن, آخرین, 3 تریلیون coronavirus بهبود اقتصادی بسته اما سنا نمی خواهد حرکت به مذاکره بسیار کمتر گران جایگزین تا اواخر این ماه.

“بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه در حال گسترش گزینه های رای گیری غایب و آنها نیاز به کنگره کمک” Wamp می گوید در آگهی پرداخت برای صدور یک عمل است. Wamp co-صندلی موضوع یکی دو حزبی اصلاح طلبان حزبی از اعضای سابق کنگره و مقامات دولت ترویج رفع به سیستم سیاسی است. (انجمن حمایت از عمل Fulcrum اما هیچ می گویند در آن روزنامه نگاری.)

از فرمانداران جمهوریخواه از ایالت مریلند, میسوری, نبراسکا, نیوهمشایر و اوهایو باید همه را تشویق عمده پست الکترونیکی-در رای گیری بسط در پاسخ به این بیماری همه گیر.

رای گیری غایب بوده است پس از جنگ داخلی به دست آورده و کشش به تازگی در میان گسترده حمایت هر دو حزب. محافظه کار یوتا یکی از پنج کشور برای انجام انتخابات آن به طور کامل توسط ایمیل. بیش از نیمی از ایالت ها اجازه می دهد “هیچ بهانه ای” رای گیری غایب و در حدود نیمی از رای دهندگان بازیگران برگه از طریق پست اولیه این فصل در مقایسه با 25 درصد در سال 2018 است.

تبلیغات

رای گیری غایب “comports با اصول محافظه کار” استدلال می کند اخیر کاغذ سفید منتشر شده توسط R خیابان موسسه به طور کلی راست متمایل فکر می کنم تانک

در “محافظه کار مورد برای گسترش دسترسی به رای غیابی,” R خیابان دانشمندان استدلال می کنند که رای گیری غایب است حزبی خنثی مقرون به صرفه و امن محبوب و فراگیر از رای دهندگان که به افراد مسن و معلول. بیشتر جمهوری خواهان در حال صحبت کردن به دفاع از پست الکترونیکی-در رای گیری در بخشی از خود حفظ. یادداشت مت باکا مدیر VoteSafe: “این رئیس جمهور است که موجب ترس خود را از رای دهندگان به دور از یک فرصت را به بازیگران خود را رای.”

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از حزبی اختلاف بیش پست الکترونیکی-در رای گیری ، در حالی که اکثر آمریکایی ها حمایت از دادن رای دهندگان گزینه ای برای رای دادن از طریق پست و شور و شوق قوی تر است در میان دموکرات ها که خود نیز شده است به احتمال زیاد کمتر از جمهوری خواهان برای رای دادن در فرد در طول این سال شرکت کنند ،

پس از آیووا وزیر امور خارجه پل کله از طریق پست absentee ballot فرم های درخواست به همه ثبت نام رای دهندگان پیش از ژوئن مقننه و کنگره مقدماتی خود شخص اوباما مسئول قوه مقننه در پا برای جلوگیری از مشابه پستی برای انتخابات عمومی. و در میدان نبرد میشیگان یک گروه از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان صحنه یک نامه-سوزاندن در اعتراض به دولت ارسال تمام 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان نرم افزار برای رای غایب در ماه نوامبر.

حزبی انشعابات در رفتار رای دهندگان ممکن است کمک به سوخت تئوری های توطئه در انتخابات برجسته قانون انتخابات محقق ریچارد Hasen هشدار داده است. پس از پنسیلوانیا اولیه یک ماه پیش برجسته تر دموکرات ها رای گیری توسط ایمیل و بیشتر خواهان رای گیری در فرد Hasen اشاره کرد در ElectionLawBlog: “اگر این الگو را نگه می دارد در ماه نوامبر و در سراسر کشور به این معنی است که تهمت می تواند پیشرو در مکان در شب انتخابات تنها به نتیجه تغییر به عنوان غیابی در حال شمارش در روزهای آینده.”

تبلیغات

با این وجود شور و شوق رای دهندگان برای رای دادن از طریق پست و بعید است به ناپدید می شوند پس از همه گیر.

حملات اخیر در پست الکترونیکی-در رای گیری “بسیار مشکل ساز و مخرب با توجه به رای اعتماد” اذعان کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه. “انتخابات دولت باید از سیاست های حزبی.”

اما او اضافه می کند که رای دهندگان از هر دو طرف را ساخته اند خود را در تنظیمات روشن است: “من فکر می کنم که این است و اساسا تغییر راه که آمریکایی ها در حال رفتن برای رای دادن رفتن به جلو است.” در واقع برگ برنده خود اقدامات ممکن است صحبت می کنند بلندتر از کلمات او — او خود رای دادند از طریق پست در اخیر اولیه.

الیزا نماییم کارنی یک کمک نویسنده برای تکیه گاه که در این مقاله در ابتدا به نظر می رسد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im