مارس 11 (UPI) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت خود را بازگشایی در روز جمعه هنگامی که او خاموش منظور منقضی می شود و اضافه کرد که نیروهای جدید در حال ورود به یک مرحله جدید هیجان انگیز” از coronavirus بازیابی.

کومو اعلام در جلسه توجیهی روزانه پس از اشاره به دولت, آخرین شمارش افتاده اند به کمتر از 500 مورد و 161 مرگ و میر کمترین روزانه معیارهای از اواسط ماه مارس.

“مکث” اعلامیه که بسته تمام غیر ضروری کسب و کار منقضی خواهد شد در روز جمعه و آن را جایگزین خواهد شد توسط یک سیستم است که در آن مقامات در 10 نیویورک مناطق را بازگشایی گیری بر اساس معیارهای سلامت.

“یک فصل جدید امروز شروع می شود,” او گفت:. “این گام بزرگ بعدی از این سفر تاریخی.

“ما در سمت دیگر کوه. آن را هیجان انگیز جدید فاز ما همه مشتاق به بازگشت به کار.”

چند تا از نیویورک به ایالت مناطق از جمله منطقه دریاچه انگشت در اطراف روچستر را تا حدودی بازگشایی این آخر هفته. آرامش اجازه خواهد داد که برای مقادیر محدودی از ساخت و ساز و منظقه خرده فروشی. تفریحی فعالیت در فضای باز و کم ریسک کسب و کار مانند محوطه سازی باغبانی و رانندگی-در سینما نیز مجاز است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در یک گزارش که روز شنبه شهر نیویورک ارقام به احتمال زیاد تحت گزارش شده است.

این گزارش نشان می دهد 5,293 دیگر مربوط به مرگ و میر بین 11 مارس و آوریل 2 که عنوان COVID-19-مرگ و میر ناشی از, اما ممکن است مربوط به ویروس.

در عوارض و مرگ و میر هفتگی گزارش CDC سرزنش ناکافی تست ممکن است منفی کاذب و اساسی شرایط بهداشتی مزمن برای 22 درصد از دیگر مرگ و میر.

در این گزارش آمد تنها چند ساعت پس از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio گفت: کلید coronavirus ارقام هنوز هم رو به کاهش در این شهرستان است. از جمعه های آخرین اطلاعات در دسترس بستری کاهش یافت و به 55 و کسانی که در بخش مراقبت های ویژه بود به 537, او گفت:.

د Blasio همچنین اعلام کرد ابتکار عمل را به عرضه 1,000 جامعه درمانگاه با تجهیزات حفاظتی و گفت: مدارس در مسیر باز شود برای سال آینده تحصیلی در ماه سپتامبر.

در سراسر کشور وجود داشته است 1.3 میلیون COVID-19 نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر و 79,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در سیاتل یک از نزدیک به تماشای مدل که توسط دانشگاه واشنگتن کمی افزایش پیش بینی خود را برای تعداد مرگ و میر در ایالات متحده به بیش از 137,000 در اوایل ماه اوت است.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی آن گفت: مطرح شده در هفته گذشته پیش بینی 134,475 مرگ و میر در بیشتر کشورهای “در ادامه به سهولت اجتماعی فاصله حکم” و اطلاعات جدید به دست آورد در جنبش مردم.

“افزایش است توضیح داد: در درجه اول توسط جنبش مردم به عنوان اسیر در ناشناس تحرک اطلاعات از تلفن همراه,” IHME مدیر دکتر کریستوفر موری گفت. “ما همچنین شاهد مرگ و میر کمتر انتظار می رود در برخی از ایالت ها; با این حال ما در حال حاضر پیش بینی آهسته تر رو به پایین مدار در مرگ و میر پس از متحده ضربه خود را به قله های روزانه مرگ و میر.”

در فلوریدا, دولت مشخص شده یک چهارم در هفته با حداقل 300 مرگ و میر. آمارهای وزارت بهداشت نشان داد 342 مرگ و میر برای هفته پایان یکشنبه هل دادن دولت در مجموع به 1,735.

فلوریدا تعداد موارد جدید کاهش یافته است برای پنجمین هفته متوالی. جنوب فلوریدا شده است دولت کانون با حدود 58 درصد از موارد جدید.

در پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ تهدید دوشنبه به خودداری تسکین کمک های مالی از شهرستانهای است که بازگشایی اقتصاد خود را زودتر از مجاز است.

در طول یک آنلاین اخبار کنفرانس گرگ انتقاد تعدادی از مقامات محلی که گفته اید آنها را حرکت از “قرمز” به کمتر محدود “زرد” نامگذاریهای خود را.

“آنها نیاز به درک عواقب خود را بزدلانه عمل” گرگ گفت. “آنها در حال درگیر شدن در رفتار است که هر دو خودخواه و ناامن است.”

تحت گرگ اعلام, 24 شهرستانهای نقل مکان کرد و به اولین (زرد) فاز از بازگشایی در روز جمعه. دیگران از جمله کسانی که شامل این ایالت شهر پیتسبورگ و فیلادلفیا باقی می ماند تحت دقیقترین “قرمز” تعیین.

COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در شهر نیویورک

یک زن می پوشد یک محافظ ماسک صورت او به عنوان رفتن در Hoboken, N. J., با نمایی از ساختمان امپایر استیت هادسون متری و منهتن افق on May 10. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de