رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom سفارشات همه کالیفرنیا به ماندن در خانه در میان شیوع کروناویروس

مارس 19 (UPI) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت اجباری اقامت در خانه سفارش پنج شنبه شب دولت برای اولین بار در کشور به سفارش همه ساکنان آن را به ماندن در خانه در طول coronavirus به روز رسانی.

سفارش را در محل از روز شنبه تا اطلاع ثانوی اجازه می دهد چند استثنا برای کالیفرنیا حدود 40 میلیون نفر به سفر به ایستگاه های گاز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و laundromats.

برخی از 21.3 میلیون ساکنان کالیفرنیا شد و در حال حاضر تحت نوعی از اقامت در خانه سفارش آغاز شد که در روز دوشنبه هنگامی که شش شهرستان در منطقه خلیج دستور ساکنان به “پناهگاه در محل.”

Newsom گفت که او باور ندارد پلیس در اجرای این منظور لازم است که این بخشنامه را تحمیل می شود از طریق “قرارداد اجتماعی.”

“ما باید فشار اجتماعی است که مردم را تشویق به انجام کار درست” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “فقط یک نود در یک نگاه گفت:” شاید شما باید تجدید نظر فقط در خارج وجود دارد در ساحل, بودن 22 قوی در یک پارک است. آن زمان برای همه ما به رسمیت شناختن به عنوان افراد و به عنوان یک جامعه ما نیاز به کار بیشتر برای پاسخگویی به این لحظه است.”

سفارش اعلام شد, او گفت که دولت در حال برنامه ریزی برای حدود 56 درصد از جمعیت — یک شماره به نام او حمله نرخ — آلوده توسط ویروس. از آنها 20 درصد خواهد بود در بیمارستان بستری بیش از دولت ظرفیت 19,543 تخت.

سیستم او گفت: متشکل از 416 بیمارستان ها و 78,000 تخت که می توان یافت بیش از 10,000 اما برگ که بیش از 10 ، 000 نفر با COVID-19 نیاز به در بیمارستان بستری شود اما نمی تواند.

“ما به دنبال در یک دلتا یک شکاف است که نیاز به حدود 10 ، 000 تخت و که در حال حاضر آنچه که ما در برابر” او گفت:, و اضافه کرد که این ارقام پیش بینی است که می تواند رها “اگر ما تغییر رفتارهای ما.”

“اگر ما با این لحظه ما واقعا می تواند خم منحنی,” او گفت:.

گاوین نیز با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه درخواست دریایی آمریکا کشتی بیمارستانی به نام رحمت بود مستقر در بندر لس آنجلس تا سپتامبر. 1 “برای کمک به خارج کردن ما در زمان مراقبت بهداشتی در لس آنجلس منطقه در پاسخ به COVID-19.”

کشتی را تضمین ایالات متحده’ دوم پرجمعیت ترین شهرستان است که توانایی برای رسیدگی به مسائل حاد مانند حملات قلبی و سکته مغزی و تصادفات وسایل نقلیه.

طی یک نشست خبری صبح روز پنج شنبه مقامات نظامی به خبرنگاران گفت: رحمت و دوم نیروی دریایی ایالات متحده کشتی بیمارستانی به نام آسایش بودند و آماده شدن برای اعزام به کمک جوامع coronavirus پاسخ.

“محل برای رحمت مشخص نشده, اما من می توانم به شما بگویم که هدف این است که به رحمت قایقرانی از سان Diego harbor در هفته آینده گفت:” عقب Adm. بروس گیللینقم گفت.

Newsom را به عنوان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دستور ساکنان باقی می ماند در خانه های خود را حداقل تا مارس 19.

“ما همه امن تر در خانه,” او گفت:. “ماندن در خوابگاه تهاجمی در مورد بهداشت و تمرین امن اجتماعی فاصله دارد موثر ترین راه برای محافظت از خودمان مردم ما عشق است و هر کس در جامعه ما است.”

کالیفرنیا یکی از ایالت ها بیشتر تحت تاثیر این ویروس به بیش از 1000 عفونت و حداقل 18 مرگ و میر با توجه به زنده شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de