رژیم صهیونیستی. هربرت با توجه به ایالت ماسک پس از دستور مقامات بیمارستان می گویند که ‘نگران’ رشد COVID-19 caseload

سالت لیک سیتی — رژیم صهیونیستی. گری هربرت وزن که آیا یا نه به پیاده سازی یک ایالت ماسک حکم پس از یوتا مقامات بیمارستان گفت که آنها “احساس خطر” در مورد رو به رشد خود را COVID-19 caseload مقامات روز سه شنبه گفت.

به عنوان یکی دیگر از بالا بودن تعداد COVID-19 موارد تایید شد سه شنبه, یوتا, بالا, اپیدمیولوژی به نام هنوز تعداد بالایی از موارد یک “نشانه” است که می تواند در آغاز یکی دیگر از فلات. اما مقامات بیمارستان باقی می ماند که نگران افزایش موارد منجر خواهد شد افزایش در بیمارستان سیستم و به نام هربرت به دستور ماسک صورت در سطح ایالت.

“به عنوان یوتا بازگشایی اقتصاد ما شده اند با خوشحالی به دیدن تجدید حیات فعالیت های اقتصادی و بازگشت بسیاری از فعالیت های عادی. متاسفانه ما همچنین شاهد یک افزایش جدی از عفونت است. که افزایش آوردن اثرات در بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که ناپایدار هستند. اگر چه میانگین طول مدت بستری و میزان مرگ و میر در حال بهبود ما احساس خطر در caseload ما پروژه در هفته های آینده و ماه” یوتا انجمن بیمارستان گفت: در نامه ای به هربرت و قانونی مقامات.

فرماندار ملاقات با قانونی رهبران در روز سه شنبه و دیدار با کسانی که نظارت بر پاسخ به همه گیر در روز چهارشنبه برای تصمیم گیری یا نه به پیاده سازی یک ماسک دستور هربرت سخنگوی تایید کرد. یک اطلاعیه در تصمیم گیری است و انتظار می رود بعد از این هفته.

هر چند بیمارستان انجمن راه اندازی شد #MaskUpUtah کمپین دو هفته پیش “به اندازه کافی بزرگ بخش” از دولت است که هنوز هم با پوشیدن ماسک با توجه به نامه.

مقامات بیمارستان با اشاره به یک گزارش از گلدمن ساکس که برآورد ملی ماسک حکم قطع می تواند روزانه COVID-19 مورد نرخ رشد از 1% به 0.6%. علاوه بر این داده های اولیه از قهرمان بادی مطالعه در یوتا دریافتند که وجود دارد “بسیار” کمتر از بیست مورد از آنچه قبلا تخمین زده می شود در ایالت یوتا معنی دولت باقی مانده است “یک راه طولانی از گله ایمنی” انجمن اشاره کرد.

پس از یوتا دیدم سه هفته سربازان ارتش در موارد ابتدا در اوایل ماه ژوئن — حدود دو هفته پس از دولت سست اجتماعی محدودیت فاصله — دکتر آنجلا دونن با صدور یادداشتی به دولت و رهبران محلی در ژوئن 19 گفت: یوتا نیاز به حرکت به عقب به آن “نارنجی” و یا خطر متوسط فاز در همه گیر اگر روزانه تعداد مورد نمی بازگشت به زیر 200.

اما در روز سه شنبه دونن به نظر می رسد بیشتر خوش بینانه در مورد افزایش موارد است.

“اولین چیزی است که ما به عنوان وزارت بهداشت قطعا ما را توصیه از ديدگاه بهداشت عمومی و ما به وضوح ملاقات نیست که خوانده شده را علامت. اما خبر خوب این است که ما در حال شروع به دیدن این فلات است. این است که بالاتر فلات با موارد حدود 500 تا 550 در هر روز, اما این نشانه خوبی است برای دیدن که فلات و ما نیاز به شروع به دیدن که کاهش” دان گفت: در KSL Newsradio را “دیو و Dujanovic” نشان می دهد.

مقامات بهداشتی’ طرح همچنان به تمرکز بر روی تماس ردیابی و آزمایش کسانی که نیاز به تست و ارائه اطلاعات به عموم در مورد اقدامات احتیاطی که باید گرفته دونن گفت. دفاع در برابر ویروس شامل افراد انتخاب به ماندن در خانه هنگامی که بیمار با پوشیدن پوشش صورت در عمومی و تمرین فیزیکی فاصله زمانی که ممکن است با توجه به اپیدمیولوژی.

وقتی پرسید که آیا یک ایالت ماسک دستور می تواند رخ دهد دونن گفت: رژیم صهیونیستی است. گری هربرت نعمت کنترل محلی اما خواستار هر کس به پوشیدن ماسک.

“و من فکر می کنم ما باید همه را که مسئولیت فردی برای کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر” دان گفت.

بیمارستان ظرفیت در دولت پایدار باقی می ماند هر چند بالاتر نسبت به بستری شدن در بیمارستان گزارش شد شنبه — 49 Utahns مقایسه بین 16 و 35 نفر بودند که اعتراف کرد در طول چند روز گذشته. در حال حاضر 197 بیماران در ایالت یوتا بیمارستان با رمان coronavirus نسبت به 192 روز دوشنبه.

“در حال حاضر ما در حال انجام باشه. ما قطعا پیش بینی افزایش نیازهای ما مربوط به COVID-19 اما در حال حاضر ما در حال انجام OK” گفت: دکتر ریچارد Orlandi دانشگاه یوتا سلامت افسر ارشد پزشکی از سرپايي سلامت.

او معتقد است اما نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارد و در عین حال به بالا روزانه اعداد.

به عنوان موارد شروع به افزایش در جامعه آن چند هفته طول می کشد برای افزایش برای تبدیل شدن به آشکار او گفت:. سپس آن را طول می کشد یک یا دو هفته قبل از موارد نیاز به مراقبت در بیمارستان و پس از آن دیگر در هفته یا بیشتر قبل از آنها نیاز به انتقال به واحد مراقبت های ویژه.

“این یک گام به گام پیشرفت است که ما فقط به عنوان یک دوره بیماری” Orlandi توضیح داد.

در ایالات متحده بهداشت و درمان ارائه دهندگان شروع به دیدن مورد افزایش منعکس شده در تقاضا برای مراقبت, او گفت:. اما همکاران در سراسر کشور در حال دیدن و حتی بیشتر تقاضا, او گفت:, و در حال کار با هم به مدیریت مراقبت های بارگذاری و ظرفیت.

به همین ترتیب Intermountain Healthcare مقامات روز دوشنبه گفت که هر چند آنها در پاسخ به تقاضا برای مراقبت های بیمارستان توسط COVID-19 بیماران در طی ماه گذشته آنها هنوز مورد نیاز برای پیاده سازی خود را افزایش طرح اما آماده به انجام این کار.

اگر جدید روزانه مورد شمارش در ادامه به افزایش Orlandi گفت: در برخی از نقطه آنها را پایمال کردن سیستم. پس از همه گیر شروع اعداد باقی مانده اند سازگار در ایالت یوتا و “همیشه وجود دارد یک ابتلا” Orlandi گفت.

“آنچه ما دیدیم در نیویورک اتفاق می افتد آنچه که ما در حال دیدن اتفاق می افتد در برخی از قطعات از تگزاس می تواند به خوبی اتفاق می افتد در اینجا در ایالت یوتا است. ما باید مراقبت های بهداشتی در اینجا در ایالت یوتا اما محدودیت های آن است و همه ما در حال تلاش برای جلوگیری از این وضعیت که در آن ما نمی باید به اندازه کافی ظرفیت برای مراقبت از بیماران که در حال آمدن به آمریکا نه فقط برای COVID اما برای هر چیز دیگری” Orlandi گفت.

مانند دان Orlandi تشویق ساکنان به مسئولیت برای کمک به نگه داشتن موج در خلیج.

“این بسیار مهم است که ما در مدیریت این مشکل بالادست با پوشش اجتماعی فاصله دست شستن. کسانی که اقدامات فردی جمعی بالادست را جلوگیری از overrunning از بیمارستان ما را به ظرفیت های پایین دست و ما را قادر به ارائه مراقبت است که ما نیاز به برای همه” او گفت:.

اما آن را خیلی زود به بگویید در چه نقطه ما می تواند پایمال کردن سیستم.

“این حساب ساده که یک درصد از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان یک درصد از آنها نیاز یک ICU و یک درصد از آنها نیاز به ونتیلاتور و رک و پوست کنده, یک درصد از آنها خواهد مرد. و بنابراین بیشتر ما می توانید انجام دهید بالادست که با تعداد زیادی از 400 یا 500 نفر در روز جلوگیری خواهد شد اعداد پایین دست” Orlandi گفت.

موارد جدید

در روز سه شنبه, یوتا, مقامات بهداشتی گزارش 564 بیشتر افراد تایید شده به ویروس و چهار اضافی مرگ و میر.

جدید موارد گزارش شده به عنوان 7,007 مردم دریافت شد. آنها را به دولت کل موارد پس از همه گیر شروع به 26,033 از 382,849 آزمون — 6.8% مثبت نرخ با توجه به یوتا وزارت بهداشت.

آخرین تلفات شدند و سه سالت لیک کانتی مردان — یکی بین سنین 25 و 44 که در بیمارستان بستری شد هنگامی که او درگذشت; یکی از بين 45 و 64 بود که در دراز مدت مراقبت های مقیم; و یکی بین 65 و 84 بود که در بیمارستان بستری هنگامی که او درگذشت.

یک یوتا کانتی زن بین سنین 25 و 44 نیز درگذشت در حالی که در بیمارستان بستری است.

فقط تحت 17,800 از یوتا موارد در نظر گرفته بازیافت پس از عبور از سه نقطه هفته پس از خود را تشخیص.

آخرین شکست یوتا موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر توسط بهداشت و درمان منطقه:

 • Salt Lake County 12,994; 894 بستری; 120 مرگ و میر.
 • یوتا, شهرستان, 4,761; 244 بستری; 24 مرگ و میر.
 • جنوب غربی ایالت یوتا 1,805; 111 بستری; 13 مرگ و میر.
 • Bear River (Box Elder, کش, غنی), 1,658; 63 بستری; 3 مرگ و میر.
 • Davis County, 1,522; 95 بستری; 6 مرگ و میر.
 • وبر-مورگان 1,293; 90 بستری; 14 مرگ و میر.
 • Summit County, 538; 47 بستری; 1 مرگ است.
 • Wasatch شهرستان 427; 20 بستری; 4 مرگ و میر.
 • San Juan County, 417; 60 بستری; 9 مرگ و میر.
 • یوتا کانتی 294; 12 بستری; 0 مرگ و میر.
 • مرکزی یوتا 227; 13 بستری; 0 مرگ و میر.
 • TriCounty (Uinta حوضه), 56; 4 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • جنوب شرقی یوتا 41; 0 بستری; 0 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>