سیاتل – در یک پیروزی برای طرفداران گرگ، دولت جی اینسلی امروز کمیسیون ماهی و حیات وحش واشنگتن را به پیش نویس قوانین جدید حاکم بر کشتار گرگ های درگیر در درگیری با دام هدایت کرد. این اقدام انکار کمیسیون از دادخواست واصل شده توسط طرفداران در ماه مه که خواستار اصلاحات وزارت امور خارجه ماهی و حیات وحش سیاست های کشنده گرگ مدیریت معکوس است.

سوفیا رسلر، مدافع حیات وحش واشینگتن در مرکز تنوع زیستی می گوید: «این یک پیروزی فوق العاده برای گرگ های واشنگتن و همه ما است که علیه گرگ کشتار بی امان ایالت سخن می گفتیم.» “ما امیدواریم که توسعه قوانین قابل اجرا گرگ مدیریت در نهایت محافظت از جمعیت گرگ در حال بهبود ما و مقامات حیات وحش پاسخگو به مردم آنها خدمت می کنند.”

قوانین جدید به استفاده از اقدامات غیر کشنده برای جلوگیری از درگیری های دام-گرگ خواهد پرداخت. آنها به احتمال زیاد مناطق درگیری مزمنی را که دولت سال به سال گرگ ها را کشته است، بیشتر بررسی خواهند کرد.

این ایالت از سال ۲۰۱۲ تاکنون ۳۴ گرگ را کشته است. بیست و نه نفر برای همان صاحب دام در زیستگاه نخست گرگ در جنگل ملی کولویل کشته شدند. پس از آن که کمیسیون ماهی و حیات وحش دادخواست مدافعان گرگ را در ماه ژوئن تکذیب کرد، گروه ها از فرماندار که ۴۵ روز فرصت داشت تا تصمیم بگیرد که آیا درخواست تجدید نظر را تکذیب کند یا کمیسیون را ملزم به ایجاد قوانین جدید مدیریت گرگ کند، درخواست تجدید نظر کردند.

تصمیم دولت اینلی کمیسیون را ملزم به آغاز یک فرایند رسمی حکومت سازی می کند که شامل دادن اخطار به مردم و ایجاد فرصتی برای اظهار نظر در مورد قوانین پیشنهادی است. جدول زمانی برای این فرایند در وب سایت بخش در دسترس خواهد بود زمانی که قانون گذاری اعلام شده است.

جوسلین لیرو، مدیر واشینگتن و مونتانا برای پروژه آبخیزداری های غربی می گوید: «تصمیم فرماندار برای تصویب این دادخواست گام لازم در تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافری است که وزارت امور خارجه از مدیریت گرگ ساخته است.» “این تصمیم صدایی به اکثریت واشنگتنی ها خواهد داد که نمی خواهند گرگ ها را سال به سال به اتهام چند تولیدکننده دام بی نیاز ببینند.”

سامانتا بروگر، کارزار همزیستی حیات وحش در وایلد آرث گاردین می گوید: «نشان دادن تعهد به رهبری محیط زیست، دولت اینسلی این وزارت را در معرض توجه قرار داده است: وقت آن رسیده است که قوانین عادلانه، و شفافیت عمومی، زمانی که صحبت از گرگ های نمادین واشنگتن می شود.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im