لس آنجلس — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعطا پس از مرگ عفو شنبه به سیاه و رهبر جنبش حقوق مدنی Bayard Rustin های اصلی سازمان از سال 1963 مارس در واشنگتن و یک مشاور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

Rustin دستگیر شد در پاسادنا در “اخلاق شارژ” در سال 1953 برای داشتن رابطه جنسی در یک ماشین پارک شده با مرد دیگری و صرف نزدیک به دو ماه در زندان است. درگذشت او در سال 1987.

Newsom روز چهارشنبه اعلام کرد عفو ابتکار به عفو افراد تحت تعقیب قرار قوانین تبعیض آمیز در تلاش برای اصلاح دهه از تعقیب هدف تجاوز کالیفرنیا. Rustin را عفو است بخشی از این طرح است.

نظر: یک پاسادنا ‘قانون هرزه’ باید عفو پس از تقریبا 70 سال

Newsom گفت: بخشش طرح الهام گرفته شده بود تماس از چند قانونگذاران ایالتی به عفو Rustin لس آنجلس تایمز گزارش داد. او گفت: بخشش برنامه اجازه خواهد داد که عفو برای کسانی که در معرض تبعیض آمیز بازداشت و تعقیب که به ناحق هدفمند LGBTQ کالیفرنیا.

“در کالیفرنیا و در سراسر کشور بسیاری از قوانین استفاده شده است به عنوان ابزارهای قانونی از ظلم و ستم و به لکه دار کردن و مجازات تجاوز افراد و جوامع و هشدار دادن به دیگران چه آسیبی می تواند در انتظار آنها برای زندگی اصیل,” Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “من از کسانی که حمایت برای Bayard Rustin به عفو و من می خواهم برای تشویق دیگران در موقعیت های مشابه به دنبال عفو به حق این اشتباه فاحش.”

تحت بخشش ابتکار, LGBTQ کالیفرنیا محکوم برای ولگردی, loitering, لواط یا قوانین دیگر استفاده می شود به تعقیب مردم برای داشتن رضایت طرفین جنسیت خواهد بود واجد شرایط برای درخواست عفو. هیئت آزادی مشروط جلسات بررسی عفو برنامه های کاربردی و توصیه به فرماندار که تنها قانون اساسی اقتدار به آنها.

در اواسط دهه 1970 در کالیفرنیا لغو این قانون است که جرم با رضایت طرفین رابطه جنسی بین زوج های. دولت در سال 1997 نیز به تصویب یک قانون است که برای اولین بار اجازه داد کسانی که به اعدام محکوم شده تحت این قوانین به حذف نام خود از لیست مجرم جنسی ثبت شده.

Newsom شده است صریح قهرمان تجاوز به حقوق پس از او شهردار سان فرانسیسکو و کارگردانی این شهرستان به صدور مجوز ازدواج به همجنسگرایان. عمل تبدیل به یک کاتالیزور برای یک کشور جنگ سیاسی بر سر این موضوع که به پایان رسید که دیوان عالی ایالات متحده تأیید حق تجاوز افراد به ازدواج در سال 2015.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از مرگ اهدا Rustin مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de