فرمانداران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به تاخیر تغییر به COVID-19 گزارش داده

جولای 16 (سلامت) — ملی انجمن فرمانداران به نام برگ برنده دولت در روز پنج شنبه به تاخیر در اجرای یک اقدام جدید نیاز به بیمارستان به گزارش خود coronavirus آمار به طور مستقیم به وزارت بهداشت و خدمات انسانی به جای به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان آنها انجام شده بود.

“دولت اعلام کرده است که آنها برنامه ریزی برای استفاده از این داده ها برای بهتر تخصیص منابع و مواد مخدر به کشورهای” سازمان گفت: به نمایندگی از فرمانداران از تمام 55 متحده و سرزمین های, در بیانیه ای. “برای اطمینان از دقیق گزارش گیری از این داده ها توسط فرمانداران درخواست تاخیر 30 روزه در این شرایط جدید برای بیمارستان ها برای یادگیری یک سیستم جدید به عنوان آنها همچنان به مقابله با این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

این حرکت که اثر در زمان جمعه آمده و تحت بررسی توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و سیاستمداران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دلایل آن است.

“CDC تا به حال یک سیستم در محل برای بیش از یک دهه برای پیگیری عفونت داده ها و بیمارستان ها و دولت ها می دانم و اعتماد این سیستم — پس از آن به طور کامل مشخص نیست که چرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته متحده و بیمارستان ها به upend خود سیستم گزارش دهی در وسط یک بیماری همه گیر — در 48 ساعت با اینحال — بدون یک توضیح که چرا این سیستم جدید بهتر است یا لازم است” گفت: سناتور. پتی موری, D-بشویید. عضو مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در بیانیه ای.

پس از طرح جدید اعلام شد, مایکل Caputo HHS معاون وزیر گفت که سیستم های قدیمی به اندازه کافی سریع نبود.

“CDC قدیمی جمع آوری اطلاعات عملیات هنگامی که به خوبی کار می کرد-نظارت بر اطلاعات بيمارستانی در سراسر کشور, اما آن را ناکافی سیستم امروز” Caputo در بیانیه ای گفت. “رئیس جمهور Coronavirus نیروی کار خواسته است برای بهبود ماه, اما آنها فقط نمی تواند نگه دارید تا با این بیماری همه گیر.”

در تماس با خبرنگاران CDC مدیر رابرت Redfield گفت: این سیستم جدید را کاهش می دهد بار در حال حاضر قرار داده شده در گزارش چنین اطلاعاتی و همچنین کاهش سردرگمی و تکراری.

“هیچ کس در نظر گرفتن و یا دسترسی به داده ها به دور از CDC,” او گفت:.

ملی انجمن فرمانداران نیز گفت: فرمانداران در حال اصرار دولت به اطلاعات HHS مجموعه در دسترس عموم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>