جلالی: گزارش نشان می دهد رکورد 6.5 میلیون استخدام در مارس

جولای 7 (UPI) — یک گزارش جدید اداره آمار نیروی کار نشان داد یک رکورد 6.5 میلیون استخدام در مارس — افزایش ماهانه از 2.4 میلیون — همراه با افت ثبت در کار جداسازی.

این استخدام های ثبت شده در فرصت های شغلی جدید و گردش کار بررسی و یا تکان سه شنبه منتشر شد نشان داده که بزرگترین افزایش ماهانه در استخدام در تاریخ بررسی. به همان اندازه کاهش در جداسازی سقوط 5.8 میلیون به 4.1 میلیون نیز یک رکورد است.

تبلیغات

این بررسی گفت: بهبود در استخدام منعکس محدود از سرگیری فعالیت های اقتصادی به عنوان متحده به آرامی شروع به دوباره باز کردن اقتصاد خود در سراسر کشور در ماه مه. Coronavirus محدودیت های اجباری بسیاری از کسب و کار برای محدود کردن کار و یا به طور موقت در دسترس نباشد.

مشاغل در محل اقامت و غذا و خدمات که ناودان طول موج تعطیلی در ماه های مارس و آوریل به دست آورد 196,000 شغل. خرده فروشی دیگر ضربه بخش ساخته شده 147,000 استخدام. بخش ساخت و ساز به دست آورد 118,000 شغل.

در سمت تلنگر, اطلاعات بخش از دست 55,000 شغل, دولت فدرال دیدم 37,000 جداسازی و خدمات آموزشی دیدم 27,000 زیان کار است.

با وجود رکورد استخدام اعداد وجود دارد هنوز هم نشانه هایی برای نگرانی است. ترک نرخ افزايش از 1.6 درصد در ماه مه از 1.3 درصد در ماه آوریل بود که هنوز هم به خوبی زیر 2.4 درصد رای در همان زمان در سال 2019. نرخ دیده می شود به عنوان یک سنج کارگر اعتماد به نفس.

“میلیون ها نفر از فرصت های شغلی نمی منطبق با میلیون ها نفر از کارگران کردند انتظار به نام بازگشت به شغل خود” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>