درجه بندی ریسک در Churchill Downs و سانتا آنیتا بالا آخر هفته مسابقه

29 مه (بی بی سی) — Churchill Downs و سانتا آنیتا حمل سنگین پایان تعطیلات آخر هفته مسابقه بار با مهم درجه بندی ریسک در هر آهنگ.

دروازه طلایی زمینه’ یکشنبه ویژگی های کارت کالیفرنیا اوکس با چند fillies حمل و نقل تا ساحل و از سانتا آنیتا برای تست همه آب و آهنگ. Tampa Bay فراز و گلف استریم پارک رول در فلوریدا.

تبلیغات

در مقابل بین المللی درجه 1 مسابقه همچنان در ژاپن با توکیو Yushun یا ژاپنی دربی. Contrail به نظر می رسد برای نگه داشتن خود را unblemished رکورد در این ویژگی است.

به عنوان مسابقه ای خود را ادامه می دهد گاهی اوقات دردناک بازگشایی از COVID-19 اپیدمی خاموش کردن ناتوان چالش های تکثیر. برای برخی از افکار مفید در کسانی که در مسابقه باید یک نگاه تحلیلگر جود Feld را تحصیل کرده در دیدگاه popejude.com.

حرکت به سمت راست همراه:

Churchill Downs

Fillies و مادیان رفتن 1 1/16 مایل در چمن شنبه به $100,000 درجه III, پیر و جنگل نشین Mint Julep سهام با ژولیت یورتمه اهسته اسب و stablemate کمال فراخوان در میان مقدماتی مورد علاقه های شما. دوازده وارد شده با هشت در حال حاضر مدرج سهام برندگان.

ژولیت یورتمه اهسته اسب است نه از دست رفته یک-یک به پایان برسد پس از حمل و نقل به ایالات سهام از انگلستان در بهار گذشته با سه برد در آن شش گردش. این است که او سال 2020 اولین. کمال فراخوان برنده درجه من چرچیل Distaff چمن مایل در بهار گذشته نیز می آید layoff. براد Cox کارآموزان درو دو در داخل دروازه.

نه بانو نه هیچ نه هرگز دختر شوخ و جوان آموزش دیده توسط چاد قهوه ای موفق به کسب درجه دوم خانم ریور سهام در Churchill Downs در گذشته شروع به بازگشت در ماه نوامبر.

تبلیغات

در روز شنبه co-قابلیت درجه بندی ریسک برندگان شکستن و حتی میا فساد هستند صبح-خط میدارد در رقابتی نه اسب امر در شنبه $100,000 درجه سوم برنده رنگ. 6-furlongs رویداد محدود به fillies و مادیان.

شکستن حتی یک 4 ساله دختر شوخ و جوان کشور روز موفق به کسب درجه دوم هشت Belles سهام در طول مسیر در کنتاکی دربی آخر هفته در سال گذشته و خروجی یک کمک هزینه پیروزی در Oaklawn پارک.

روز پس از شکستن حتی پیروزی در هشت Belles میا فساد موفق به کسب درجه من Humana Distaff. میا فساد یک 5 ساله به فساد مادیان وارد کردن دو برنده مستقیم در Oaklawn.

همچنین در این زمینه نمی توان نادیده گرفت این است که چاشنی کمال 5 ساله دختر خندان ببر که چند درجه من برنده به پایان رسید و چهارم در سال گذشته Breeders’ Cup دختر شوخ و جوان & مره با حداکثر سرعت دویدن.

سانتا آنیتا

شنبه $100,000 درجه سوم ماه عسل سهام برای 3 سال fillies, 9 furlongs در چمن درو زمینه نه با استلا ستاره لورا و پارکور را به خوبی خیالی در صبح روز خط.

استلا استار ایرلندی-خانم تربیت شد و دوم در چین عروسک سهام 3 مارس در تنها قبلی ایالات متحده شروع می شود. لورا نور, قانون اساسی دختر شوخ و جوان موفق به کسب درجه سوم زندگی شیرین سهام دو سرعت در سانتا آنیتا چمن در ماه فوریه است. پارکور توسط Carpe Diem, خروجی بسیار خوب کمک هزینه پیروزی.

سخت به عشق و Ca Ca سخت نیست که در میان پنج در روز یکشنبه $200,000 درجه دوم سانتا ماریا سهام برای fillies و مادیان, 1 1/16 مایل در خاک. انتاریو-تربیت سخت چرخید دختر شوخ و جوان تا به حال سه مسابقه برنده خط جامعی هنگامی که به پایان رساندن دوم به Ca Ca در درجه من بیننده مایل در ماه مارس است.

تبلیغات

پس از آن که محرک برنده Ca Ca اقدام به آرکانزاس که در آن او موفق به کسب معتبر درجه من اپل شکوفه نقص.

مبارزه با دیوانه و Horologist نیز درجه بندی ریسک برندگان و Kaydetre به نظر می رسد یک گام رو به جلو در سانتا ماریا.

Tampa Bay فراز

سواحل خلیج فارس پیگیری سربازان در اضافه کردن خرما به ارائه سواران مسابقه فرصت ها در حالی که با بهره گیری از کمبود سیگنال پخش می.

به عنوان آنها به همراه مسیر اضافه شده در روز جمعه $30,000 فلورانس Nightengale سهام برای fillies و مادیان در 7 furlongs و چهار $30,000 روز یادبود نقص در 1 1/16 مایل است.

دروازه طلایی رشته

شنبه $75,000 Camilla Urso سهام برای fillies و مادیان, 5 1/2 furlongs در چمن پر از دروازه شروع با چهار نیز-eligibles. همه که از دست رفته است یک جامد مورد علاقه. یک نگاه و دریافت پاداش اگر شما در حل پازل.

Éclair کشتی بازگشت شمالی از سانتا آنیتا برای روز یکشنبه $75,000 اوکس کالیفرنیا, 1 1/16 مایل در تمام آب و هوا پیگیری است. این برناردینی دختر شوخ و جوان آموزش دیده توسط باب Baffert برنده گلدن گیت Debutante سهام در ماه نوامبر در گذشته شروع می شود.

پیج آن دختر را به اتهام ایندی همچنین سفر تا ساحل. او برنده او تنها قبلی شروع در منطقه خلیج پیگیری و گزارش چهارم در درجه سوم سانتا Ysabela 8 مارس در سانتا آنیتا.

در سراسر جهان در سراسر ساعت:

ژاپن

پس از شجاعانه تدبیر دراماتیک کشش در حال اجرا پیروزی در هفته گذشته را Yushun Himba یا ژاپنی اوکس توجه می شود این جمعه به 3 سال کلت و توکیو Yushun یا ژاپنی دربی.

تبلیغات

این زمینه شامل پنج finishers از درجه 1 Satsuki شو یا ژاپنی 2,000 Guineas همه اما یکی از آنها به دنبال بهبود خود را نشان میدهد. برنده Contrail تاثیر می گذارد کلت خواهد بود به دنبال بهبود رکورد خود به پنج پیروزی از پنج شروع می شود در حالی که تلاش 2,400 متر برای اولین بار.

آموزش توسط Yoshito Yahagi و زده توسط Yuichi Fukunaga, Contrail dueled با Salios از طریق فورلانگ نهایی در Satsuki شو قبل از لبه دور را به نفع خود توسط 1 ظهر. Salios شد trailed توسط Galore نهر برنده عقیق جگری و Satono پرچم اما دو بالا شد به خوبی روشن در پایان که 2000 متر است.

دلار هنگ کنگ

گروه 1 مسابقه ممکن است انجام می شود اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به تصمیم در اسب دوانی و مربی صفوف.

Joao Moreira, کنار با یک تعلیق تنها می تواند دیده بان چهارشنبه در هپی ولی به عنوان زک Purton سوار سه برندگان در نظر گرفتن سه پیروزی کراوات بیش از مریرا برای سوارکار اسب دوانی شدن لیگ برتر است. این دو تا به حال شده است در 123 برنده هر بعد از هر گل چهار بار یکشنبه در شا تین.

Purton سوم برنده چهارشنبه لمسی-و-به عنوان او سوار Enfolding برای گرفتن تماس از شانس او در گام نهایی از کلاس 3 طاووس نقص.

در این مربیان’ سمت چیزهایی تونی کروس ارسال شده در سه گانه خود و آوردن او به 51 برنده برای فصل فقط شش خجالتی از رهبر ریکی یی. “من فکر می کنم بهتر است آن را به” کروز دست هایش را.

اخبار و یادداشت ها

تبلیغات

Del Mar نقل مکان کرد تا به آن روز افتتاحیه از جولای 18 ژوئیه 10 و قصد دارد به مسابقه سه روز در هفته در طول تابستان با بسته شدن چهار بعد اغراق تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

ساحلی مسیر گفته است که “آماده به کار بدون تماشاگر را به ادامه کار با دولت و مقامات محلی برای اتخاذ هر گونه تغییرات به عنوان آنها رخ می دهد.” همه چیز مشروط بر تایید مقامات بهداشتی و کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره.

ایلینوی پاک راه را برای مسابقه به سر “در ماه ژوئن است.” Hawthorne دوره مسابقه مسئولان گفت: در هفته گذشته آنها خواهد بود آماده به رزومه کاری خود را مهار جلسه به سرعت اما آرلینگتون پارک در حال برگزاری است را برای تصویب به اجازه می دهد تا طرفداران برای تماشای مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im