هیئت منصفه حاضر جنایات برای فعالان صلح سبز و دیگران متهم در هوستون صنعت نفت در اعتراض

هوستون, تگزاس – امروز هیات منصفه حاضر به موضوع جرم کیفرخواست علیه Greenpeace USA فعالان و دیگران متهم پس از تظاهرات مسالمت آمیز در روز 12 سپتامبر سال 2019 در هوستون کانال کشتی [1]. سی و یک نفر متهم شده بود با یک جنایت که توسط Harris County دفتر دادستان منطقه تحت تگزاس جدید و جنجالی ضد داعش اما هیچ کدام بودند تحت تعقیب در این اتهام توسط یک شهرستان هریس هیئت منصفه.

به جای 25 بزه کیفرخواست صادر شده برای مسدود کردن یک بزرگراه و یا دیگر گذرگاه است. شش مورد اخراج شدند به طور کامل قبل از ارائه به هیئت منصفه. بیست و دو نفر هنوز هم به صورت جداگانه فدرال به اتهام تخطی از قانون برای مسدود کردن یک آبراه قابل کشتیرانی.

Greenpeace USA, General وکیل تام Wetterer گفت:

“ما سپاسگزار است که شهرستان هریس هیئت منصفه را به دقت در نظر گرفته شده مربوط به حقایق و قانون در حق تصمیم گیری ندارد و به صدور کیفرخواست روی فاحش اتهام جنایت. اولین و مهمترین هیچ یک از نقض تگزاس زیرساخت های حیاتی اساسنامه. اما نکته مهم در این قانون و کسانی که مانند آن را در سراسر کشور unconstitutionally جرم اعتراض مسالمت آمیز و نقض متمم اول قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی بیان است. آنها همچنین به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای و بومی و جوامع کم درآمد که در حال مبارزه برای زندگی خود را به عنوان آنها سعی کنید به ماندن در بالای آب در این آب و هوا بحران است. آن حیاتی برای ما دموکراسی و عدالت است که ما حفاظت از حق صلح آمیز مخالفان است. به اتهام تخطی از قانون جدید ما ادامه خواهد داد برای سوار شدن به بهترین دفاع ممکن است برای ما فعالان.”

مرموز لابی گروه های مانند آمریکا قانونی شورای بورس (الک) و شرکت های نفتی مانند کخ صنایع و ماراتن نفت موثر بوده است در گسترش anti-اعتراض به قانون در سراسر کشور [2]. چنین قوانینی محدود کردن حق تظاهرات مسالمت آمیز و به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای و بومی و طبقه کارگر که تحمل بار اثرات آب و هوا و سوخت های فسیلی آلودگی است. بیش از 100 صورتحساب مثل این که معرفی شده اند در سراسر کشور همه اما 17 شکست خورده شده اند.

فعال ریکو Sisney که شرکت در تظاهرات و پاک شد از اتهام جنایت امروز گفت:

“این اتهام جنایت است و در حال حاضر پشت سر من و در حالی که من و خانواده ام احساس یک حس فوق العاده ای امداد و سیاه و قهوه ای و مردم بومی در خطوط مقدم تا به حال هیچ رهایی از هوای آلوده و آب و آب و هوا-سوخت بلایای طبیعی است. سوخت های فسیلی شرکت ساخته شده اند تریلیون دلار در حالی که به خطر انداختن میلیاردها نفر از مردم و با آن بدست — درست مثل شرکت ها و سیاستمداران دور با dehumanizing مهاجر و معلول کم درآمد و دیگر به حاشیه رانده شده مردم است. اگر ما واقعا در اولویت قرار رفاه بیشتر آسیب پذیر بیش از سود حاصل از قدرتمند ترین ما باید همچنان به استفاده از هدیه ما و بالا بردن صدای ما برای انتقال و انرژی های تجدید پذیر برای همه است.”

در حالی که این فعالان شده اند پاک از اتهام جنایت آنها تنها کسانی نیستند که در مواجهه با عواقب تحت موج جدیدی از الک حمایت anti-اعتراض به قانون. فعالان و آب محافظ از l’eau Est La Vie (آب زندگی) اردوگاه در Atakapa و Ishak خاک در حال نصب یک قانون اساسی چالش به لوئیزیانا ضد داعش.

Cherri Foytlin یکی از l’eau Est La Vie فعالان گفت:

“من خوشحالم برای دیدن کیفری به اتهام جنایت کاهش یافته است در برابر من از متحدان صلح سبز اما مبارزه با خلاف قانون اساسی ضد اعتراض به قوانین در این کشور به مراتب بیش از. نبرد قانونی در مقابل من همکار فعالان و من را سال به حل و فصل و با گذشت هر روز مکیدن تا بیشتر از منابع است. عواقب می تواند با ما بماند برای بقیه زندگی ما. این همان چیزی است که صنعت نفت می خواهد به نگه داشتن ما گره خورده است تا در دادگاه و خارج از خیابان مبارزه برای آب و هوا عدالت است. اما خطرات ناشی از انفعال بیش از حد بزرگ هستند برای خاموش ماندن. من می دانم که جنبش ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که هوای نفس کشیدن ما و آب نوشیدنی ما آمده قبل از نفت سود شرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>