آیداهو — پدربزرگ و مادربزرگ از 7 سال است که گم شده است برای ماه ها خواسته اند یک قاضی به اعطای آنها به طور موقت سرپرستی از کودک است.

جاشوا “JJ” Vallow و خواهر 17 ساله Tylee رایان گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر. مادر خود لری Vallow است به مبارزه طلبیده یک کودک منظور حفاظت کارگردانی خود را برای تولید بچه ها در آیداهو و پلیس در شهر رکسبرگ می گویند هر دو Vallow و شوهر جدید, چاد Daybell اند دروغ در مورد محل نگهداری کودکان است.

JJ پدربزرگ و مادربزرگ لری و کی Woodcock ثبت مدارک با دولت در هفته گذشته درخواست خود را قیم قانونی هنگامی که او بازگشت به رکسبرگ استاندارد مجله گزارش شده است. اگر اعطا موقت سرپرستی خواهد آخرین برای مدت شش ماه.

“ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما برای اولین بار در خط JJ قرار می گیرد با ما” کی Woodcock گفت.

این Woodcocks نیست بیولوژیکی مربوط به Tylee و هیچ حق قانونی برای او اما کی Woodcock گفت: نوجوانان نیز خواهد بود خوش آمدید به ماندن با آنها را اگر او می خواست.

“ما قطعا ارائه آن به Tylee. ما بیش از خوشحال به او به عنوان” کی گفت.

مورد عجیب و غریب از دهانه های متعدد متحده و شامل تحقیقات به سه جداگانه و میر: Vallow را از شوهر جدا چارلز Vallow هدف گلوله قرار گرفت و کشته در ققنوس در ماه جولای توسط برادر, Alex Cox. کاکس که ادعا تیراندازی در دفاع از درگذشت علل ناشناخته در ماه دسامبر.

در ماه اوت لری Vallow نقل مکان خانواده اش به آیداهو. در اکتبر چاد Daybell همسر تامی Daybell درگذشت از آنچه او اگهی گفت: علل طبیعی. اما زمانی که چاد Daybell ازدواج Vallow فقط دو هفته پس از Tammy مرگ اجرای قانون مشکوک شد و تا به حال باقی مانده است که.

نتایج آزمون در Tammy Daybell باقی می ماند و در کاکس هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

مقامات در بر داشت Vallow و Daybell در Kauai, Hawaii, خدمت, او را با یک سفارش در ماه گذشته برای تولید کودکان است. آنها همچنین جستجو خودرو که زن و شوهر بودند با استفاده از.

موارد حمایت از کودکان در حال مهر و موم شده و تحت آیداهو قانون پس از آن روشن نیست اگر دادگاه گرفته است هر گونه اقدام پس از لری Vallow موفق به تطابق با سفارش برای تولید کودکان در آیداهو. عدم تطابق با چنین سفارش می تواند موضوع خود را به یک تحقیر-از-دادگاه اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de