Checharose, ‘بوستر” و “خرگوش سفید پروژه’ میزبان مرده در 49

جولای 14 (UPI) — checharose که به میزبانی کشف را MythBusters و Netflix را سفید خرگوش پروژهدرگذشت در سن 49.

خبرنگار هالیوود اعلام کرد که Imahara درگذشت ناگهانی از آنوریسم مغز است.

تبلیغات

کشف تایید مرگ او در بیانیه ای به سی ان ان.

“ما دل به شنیدن این خبر غم انگیز در مورد اعطای. او بخش مهمی از ما کشف خانواده و واقعا مرد فوق العاده. افکار ما و نماز بیرون رفتن به او و خانواده” شبکه گفت.

Imahara یک مهندس و roboticist پیوست MythBusters در آن فصل سوم. او همچنان در این سری تا سال 2014 زمانی که او ترک با شرکت میزبان Kari بایرون و حزب محافظه Belleci.

Imahara را به دوباره پیوستن به بایرون و Belleci در سال 2016 در خرگوش سفید پروژه که زد برای یک فصل.

Imahara نیز مشغول به کار در لوکاس فیلم را THX و صنعتی نور و سحر و جادو بخش اعطای وام یک دست در جنگ ستارگان prequel فیلم همراه با دیگر فیلم های پرفروش هالیوود.

“دل و در شوک امشب. ما فقط صحبت کردن در تلفن. این واقعی نیست,” بایرون ” در توییتر در کنار عکس Imahara.

“من در از دست دادن. بدون کلمات. من بخشی از خانواده ها با checharose گذشته بیش از 22 سال است. اعطای بود واقعا درخشان مهندس هنرمند و مجری بلکه فقط چنین سخاوتمندانه بی قید و ملایم فرد است. کار با اعطای بود بسیار سرگرم کننده است. من از دست من” سابق MythBusters میزبان آدام سویج گفت در توییتر.

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

Naya Rivera

Naya Rivera شرکت در مسابقه برای پاک کردن MS جشن و سرور در بورلی هیلز کالیفرنیا در آوریل 15, 2016. بازیگر بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان سانتانا لوپز در “سرور و نشاط” گزارش شده بود گم شده بود و بعد از آن مرده در سن 33 بعد از بدن او کشف شده در دریاچه Piru در جولای 13. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>