واشنگتن – ائتلاف ملی گروه های حمایت به نمایندگی از میلیون ها نفر از مردم با صدور بیانیه ای castigating آمریکا برای رای دادن به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. رهبری و آزادی بیان برای مردم, بیانیه مشترک امضا شده توسط: با مردم, مرکز, مردمی, دموکراسی, مشترک, دفاع, برابر, عدالت, جامعه, Greenpeace USA, مترقی و دموکرات آمریکا, درب اتوماتیک گردان, پروژه و انقلاب.

این بیانیه خواستار مجلس نمایندگان به اقدام فوری 1) Subpoenaing جان بولتون میک Mulvaney و دیگر شاهدان و یا اسناد و مدارک قبلا رقابت توسط کاخ سفید—و تعقیب قانونی کسانی که احضاریه به دادگاه عالی ایالات متحده در صورت لزوم; 2) دوباره باز استیضاح تحقیق به نظر کامل vulture از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء به طور مفصل در “استیضاح برای مردم” سند در ماه نوامبر سال 2019; 3) ایجاد و کارکنان جدید ایستاده کمیته در مجلس برای دفاع از انتخابات آزاد و عادلانه.

جزئیات کامل این بیانیه در زیر:

تصمیم 52 ایالات متحده سناتور به رای که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه متعهد رشوه و یا دیگر جنایت یا جنحه یک قبر dereliction وظیفه که نه تنها emboldens به طور فزاینده ای بی بند و بار و بی قانون رئیس جمهور اما به خطر می اندازد بقای ما در قانون اساسی دموکراسی است.

در کوتاه مدت رئیس جمهور آموخته است که او می توانید استفاده کنید و پول ما برای گرفتن یک دولت خارجی به بررسی و یا اذیت و آزار خود را مخالفان سیاسی به خاطر افزایش انتخاب مجدد او به چشم انداز. و مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او با سوء استفاده از این فرصت در هر زمان ممکن است. ملت باید آماده سازی خود را برای بیشتر از همان—که برخی از آنها ممکن است دروغ پشت سایه ها به عنوان برگ برنده در تلاش برای فشار اوکراین تقریبا—و آماده پاسخگویی بلافاصله.

اما در دراز مدت آسیب است حتی بدتر. رئیس جمهور مدافعان نه دفاع در برابر استیضاح اتهامات با این استدلال که رئیس جمهور بود گناه از اعمال که او متهم شده بود. اگر حقایق بوده و حتی مبهم اجازه دهید به تنهایی به نفع خود او را با خوشحالی می پذیریم تشویق خود دست برداشت رئیس ستاد مشاور امنیت ملی و دیگر کارکنان به شهادت از طرف او. او خود را مسدود شهادت با همدستی حامیان او در مجلس سنا زیرا او می دانست که خود دست برداشت مشاوران خواهد تهمت زدن به او.

بدترین بخش این است که این سناتور پذیرفته دفاع رسمی ارائه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم: “اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.” این دستور برای استبداد در خدمات خود رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش و آن را نمی خواهد پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن impeachable سوء.

ما در آزادی بیان برای مردم با متحدان ما تماس بگیرید در خانه به سه گام های فوری.

برای اولین بار کمیته ای از خانه باید احضاریه جان بولتون میک Mulvaney و دیگر شاهدان و یا اسناد و مدارک قبلا رقابت توسط کاخ سفید—و مرافعه تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده در صورت لزوم. رئیس جمهور موفق شد در کنگره مانع رسیدگی در پاییز زمانی که خانه مورد نظر به حرکت رو به جلو در اسرع وقت با توجه به ضرورت از خطر اما در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای ادامه برای تکمیل امریکا آگاهی از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء رفتار در اوکراین رسوایی.

دوم خانه باید دوباره باز کردن آن استیضاح پرس و جو. این دو مقاله از استیضاح شد و به دور از تهمت و تنها impeachable جرائم به تاریخ. دوباره باز درخواست استیضاح باید در نظر کامل vulture از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء رفتار به عنوان ما گذاشته با متحدان ما در “استیضاح برای مردم” در ماه نوامبر سال 2019.

این خانه باید ایجاد و کارکنان جدید ایستاده کمیته دفاع از انتخابات آزاد و عادلانه. این کمیته باید آماده به آدرس در زمان واقعی و از طریق هر دو قوه مقننه و قضایی سالن تلاش بیشتر توسط رئیس جمهور تهمت به دخالت یا نفوذ غیرقانونی 2020 انتخابات ریاست جمهوری سرکوب رای سوء استفاده از دفتر خود برای اهداف سیاسی را از دیگر اقدامات غیر قانونی برای مختل کردن انتخابات آزاد و عادلانه یا اقدام به مقابله به مثل در برابر مخالفان و یا نقض اساسی شهروندان حقوق در روز پس از انتخابات.

آیا این پایان مبارزه ما. ما همچنان به حمایت از دموکراسی به مردم پاسخگو. ما ادامه خواهد داد به ایستادن برای دفاع از قانون اساسی ما است. ما ادامه خواهد داد برای ساخت با همکاران ما در سراسر کشور, جنبش برای حفاظت از جمهوری. با تشکر از شما برای ایستاده با ما به عنوان ما همچنان به تماس برای پاسخگویی به این lawless رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت و اعتماد عمومی است.

کامل بیانیه همچنین می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im