‘گریس Sing-A-Long’ پخش ژوئن 7 در CBS

مارس 15 (UPI) — فردا جمعه اعلام کرد که آن را به هوا , گریس, آواز خواندن یک مدت طولانی در ژوئن 7 در 8:30 p. m. EDT. از آن خواهد شد به پخش مراسم افتتاحیه این نسخه از فیلم است.

گریس آواز خواندن یک مدت طولانی می پیوندد CBS یکشنبه شب ، CBS پخش آثار کلاسیک مانند اولین ایندیانا جونز فیلم مهاجمان صندوقچه گمشده و فارست گامپ. آنها باید برنامه ریزی ماموریت: غیر ممکن است تایتانیک و ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی در روزهای یکشنبه در ماه مه.

فیلم اقتباسی از گریس برای اولین بار در سال 1978. جان تراولتا ستاره دار به عنوان Danny and Olivia Newton-John بازی شنی از موسیقی برادوی. دنی و شنی ملاقات در طول تابستان و دوباره زمانی که سندی می رسد در Rydell بالا است. او می افتد در صورتی بانوان و تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن T-پرنده دنی.

’50s مجموعه rock n’ roll, عاشقانه, ویژگی های آهنگ های محبوب به عنوان “تابستان Lovin’,” “زیبایی مدرسه ترک تحصیل” “ما با هم” و “تو تنها کسی هستی که من می خواهم.”

گریس پیشی گرفتن صدا از موسیقی به عنوان بالاترین پرفروش فیلم موزیکال تا Les Miserable برنده این عنوان در سال 2012. آن است که در حال حاضر سوم پشت Les Miz و زنده-عمل زیبایی و وحش.

پارامونت دوباره منتشر گریس برای 20 سالگرد آن در سال 1998 است. آن را منتشر آواز خواندن یک مدت طولانی در نسخه 2010 که شامل این آهنگ از آلبوم زیرنویس بر روی صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de