‘حرص و آز است یک خطر برای سلامت عمومی’: Progressive حزبی خواستار ممنوعیت دارویی بزرگ Coronavirus قیمت-درآوردن

در پی جلعاد را اعلام کرد که آن را شارژ ایالات متحده بيمارستان $3,120 در هر صورت خصوصی بیمه شده بیمار برای درمان دوره از Covid-19 دارو remdesivir کنگره حزبی مترقی خواهان در کنگره به تصویب قانون مبارزه با صنعت داروسازی را تلاش برای “سودجوی یک بیماری همه گیر” با تحمیل قیمت های گزاف.

“این نمی آید به عنوان یک شگفتی—بعد از همه این است که همان شرکت است که هنگامی که قیمت یک نجات غریق هپاتیت C داروی Sovaldi در 1000 $در هر قرص جمعا به مبلغ 84,000 برای یک دوره از درمان” مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) گفت: از جلعاد در بیانیه ای در روز شنبه. “متاسفانه ما به عنوان دیده می شود همه بیش از حد اغلب از بزرگ داروسازی, صرفه جویی در زندگی اتفاقی است به مدل کسب و کار—با انگیزه کسب سود همیشه اول می آید.”

“بزرگ داروسازی حرص و آز است یک خطر برای بهداشت عمومی—کنگره نمی تواند اجازه می دهد آن را به unaddressed دیگر هیچ.”
—مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal و علامت Pocan

Jayapal و Pocan خواست خانه دموکراتیک رهبری برای برگزاری یک رای طبقه در Rep. Jan Schakowsky را (D-بیمار است.) داروها را مقرون به صرفه جلوگیری از همه گیر قیمت-درآوردن قانون که نیاز دولت فدرال به “قیمومیت مناسب قیمت مقرون به صرفه از هر گونه جدید مالیات دهندگان بودجه Covid-19 مواد مخدر استفاده می شود به تشخیص کاهش و جلوگیری و یا درمان Covid-19.”

“در یک زمان بی سابقه ای ملی رنج می برد, با بیش از 125,000 ما همکاران و عزیزان مرده را از coronavirus جلعاد انتخاب کرده است به بهره برداری, ناامیدی میلیون و سودجوی یک بیماری همه گیر” گفت: Jayapal و Pocan. “اما فقط به خاطر جلعاد را بهره برداری از این بیماری همه گیر است که به این معنا نیست که کنگره باید اجازه دهید آنها را.”

“محققان تخمین زده اند که جلعاد می تواند پوشش قیمت تولید remdesivir در مقیاس با مناسب سود در بازار به قیمت 1 دلار در روز است. اما به جای جلعاد قصد دارد به اتهام $520 یک ویال—ظالمانه و غیر قابل توجیه mark-up” قانونگذاران اضافه شده است. “بزرگ داروسازی حرص و آز است یک خطر برای بهداشت عمومی—کنگره نمی تواند اجازه می دهد آن را به unaddressed دیگر هیچ.”

مترقی انجمن تقاضا می آید به عنوان برگ برنده دولت به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه فعال درب باز می شود به داروسازی قیمت-درآوردن با امتناع از ورزش فدرال قدرت به پایین نگه داشتن قیمت برای coronavirus درمان های توسعه یافته با پول مالیات دهندگان.

در چندین قرارداد دولت با غول دارویی به دست آمده از مصرف کننده حمایت گروه دانش بوم شناسی بین المللی (KEI) بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سمت چپ شرايط استاندارد نیاز است که محصولات توسعه یافته با کمک از بودجه فدرال بود در دسترس عموم ساخته شده “در شرایط معقول است.”

“این به این معنی است که دولت آن را محدود کرده است توانایی برای مداخله اگر شرکت های دارویی (که به موافقت نامه و دریافت صدها میلیون دلار برای انجام پژوهش) به اتهام قیمت های غیر منطقی برای نتیجه Covid-19 واکسن یا درمان” گفت: KEI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de