گروه سبز خواستار ملی شدن صنعت نفت و گاز در میان شیوع کروناویروس و اقتصادی تحول

به عنوان برگ برنده دولت وزن کمک مالی برای صنعت سوخت فسیلی در میان کاهش قیمت نفت این اقدام آب و هوا, گروه مواد غذایی و آب اقدام خواستار دوشنبه که دولت به جای اقدامات اقتصادی و بحران بهداشت عمومی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک فرصت برای گرفتن مالکیت مبارزه با محیط زیست مخرب میباشد.

این سازمان دولت فدرال را یک خطر کنترل در سوخت های فسیلی در بخش یک حرکت که در آن گفت: نگه داشتن بودجه فدرال از استفاده به نفع مدیران و ثروتمند سوخت های فسیلی سرمایه گذاران.

“از آن زمان به اقدام جسورانه برای نجات اقتصاد آمریکا و مجموعه ناپایدار صنعت آلاینده در مسیر صرفه جویی در شغل است.”
—Wenonah Hauter مواد غذایی و آب اقدام

به عنوان یکی از پنج آمریکایی گزارش از دست دادن کار در هفته های اخیر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به وام های کم بهره برای این صنعت با توجه به جدید جمهوری—اما چنین پیشنهادی را ارائه تنها در کوتاه مدت کمک به یک صنعت که در حال حاضر دارای شغل کمتر به پیشنهاد آمریکایی ها از این انرژی پایدار بخش, مواد غذایی و آب اقدام گفت.

“از آن زمان به اقدام جسورانه برای نجات اقتصاد آمریکا و مجموعه ناپایدار صنعت آلاینده در مسیر صرفه جویی در شغل” گفت: Wenonah Hauter مدیر اجرایی این گروه است. “مالکیت عمومی از صنعت نفت و گاز خواهد شد کمک به حفظ سلامت و ایمنی و اشتغال مردم در سراسر کشور در حالی که یک انتقال انرژی است که اولویت تمیز و امن آب و غذا و یک سیاره قابل زندگی برای همه است.”

تحت مالکیت عمومی از سوخت های فسیلی شرکت های این گروه گفت: دولت مجبور خواهد بود برای پایان دادن به نفت و گاز حفاری fracking و ساختمان از سوخت های فسیلی زیرساخت به عنوان گذار به اقتصاد سبز رمپ ،

کنترل دولت از این صنعت می تواند آینه ملی قبلا شرکت های خصوصی در طول جنگ جهانی اول و دوم کیت Aronoff نوشت: در جمهوری جدید در اوایل این ماه. در آن زمان دولت آمریکا در زمان کنترل از راه آهن به منظور اطمینان از نیروهای نظامی و تجهیزات منتقل شدند و به سرعت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر صنایع و شرکت های خصوصی.

“ملی…طولانی و افتخار سنت مرور امریکا از طریق زمان بحران از جنگ جهانی دوم به 9/11,” Aronoff نوشت. “هیچ بخش رو ممکن است به عنوان یک بحران عمیق در حال حاضر به عنوان صنعت نفت و گاز. با توفنده قیمت نفت همه شیوه ای از اقدامات محرک اقتصادی روی میز و قبلا tight-fisted, سیاستمداران در حال حاضر تفکر بیشتر خلاقانه, ملی شدن صنعت سوخت فسیلی فقط ممکن است یکی از معقول ترین ایده ها را ارائه می دهند.”

Aronoff ادامه داد:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با در نظر گرفتن سوخت های فسیلی شرکت های تحت مالکیت عمومی در حالی که آنها در حال ارزان برای خرید, ایالات متحده می تواند اطمینان حاصل شود انرژی این کشور خواسته برآورده مسئولانه آن را به عنوان انتقال به یک شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای اقتصاد بدون نیاز به دلجویی از کسانی که شرکت سهامداران. به جای دادن قدرت تصمیم گیری چنین سهم خرید خواهد معمولا حق آنها را به عنوان یک نجات سیاستگذاران خواهد با استفاده از جدید خود را سهام برای شروع یک مدیریت کاهش سوخت های فسیلی و تضمین کارگران کامل حقوق بازنشستگی و حقوق و دستمزد برابری.

روز یکشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و این مفهوم با استفاده از دفاع تولید عمل را کنترل دولت از صنایع و گفت: “ما یک کشور نه بر اساس ملی کسب و کار ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه بود “کاملا اشتباه” توییتی توماس هانا دموکراسی مشارکتی یک مترقی فکر می کنم تانک.

به عنوان کشور مواجه است و احتمال رکود اقتصادی در میان coronavirus همه گیر و سقوط بازار که منجر به مواد غذایی و آب اقدام گفت: دولت باید به آمریکایی ها کنترل بیشتری در هر تجدید ساختار صنعت سوخت فسیلی در حالی که حفاظت از انرژی کارگران مشاغل از “هوی و هوس وال استریت دلالان خود را علاقه مند به مدیران اجرائی و یا فرار تغییرات جهانی قیمت کالاها است.”

در کانادا, حامیان انتقال به یک اقتصاد سبز تکرار تماس از مواد غذایی و آب دیده بان به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو در نظر گرفته شده چند میلیارد دلار کمک مالی از این کشور در صنعت نفت و گاز انتظار می رود این هفته اعلام کرد.

“انحراف به شدت مورد نیاز بودجه عمومی به یارانه ضعیف-موفق غروب صنعت در طول یک بیماری همه گیر است کاملا نامعقول ایم” دبرا Davidson, محیط زیست و استاد جامعه شناسی در دانشگاه آلبرتا. “اگر وجود داشت همیشه یک زمان به سمت سوخت های فسیلی در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de