‘چراغ سبز برای سرکوب آرا: دادگاه فدرال Reinstates ویسکانسین توافق اولیه رای گیری محدودیت در میان همه گیر

یک پانل از سه قضات فدرال در روز دوشنبه را تایید کرد یک تخته سنگ از حزب جمهوری خواه-نویسنده محدودیت در اوایل رای گیری و رای غیابی در ویسکانسین یک تصمیم گروه های مدافع حقوق بشر هشدار داد که می تواند سرکوب آرا و افزایش خطر گسترش Covid-19 در انتخابات آینده.

سه نفر از حزب جمهوری خواه منصوب قضات در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای هفتم مدار در شیکاگو لغو 2016 پایین تر تصمیم دادگاه و حکم داد که یک ویسکانسین قانون محدود کردن اولیه رای گیری فقط دو هفته قبل از انتخابات باید دوباره.

“جناح راست قضایی فعالان فقط به خود جمهوریخواه متحدان در ویسکانسین مقننه چراغ سبز برای سرکوب آرا.”
—جان نیکولز ملت

“رای گیری اولیه است نه یک حق اساسی در خود آن است اما یکی از جنبه های یک دولت در انتخابات نظام” قاضی فرانک Easterbrook, یک ریگان منصوب نوشت: در 27 صفحه ای حاکم است. “همانطور که ما تاکید کرده اند ویسکانسین سیستم به عنوان یک کل کمک می کردند.”

این پنل همچنین حکم داد که فکس و ایمیل غیابی به آینده نگر رای دهندگان خلاف قانون اساسی است و گفت: مردم باید در یک منطقه حداقل به مدت 28 روز به جای 10 قبل از رای گیری وجود دارد.

دادگاه نیست توضیح دهد که چرا آن حاکم آمد بیش از سه سال پس از آن را برای اولین بار شنیده ویسکانسین آمریکا 2017 درخواست تجدید نظر از دادگاه بدوی حکم که زده چند رای گیری محدودیت های دولت ایران به تصویب رسید پس از به دست گرفتن کامل کنترل قوه مقننه در سال 2011.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“به آنها اجازه دهید در این مورد جمع آوری گرد و غبار برای سه سال ایم” کورتنی بیر مدیر ارتباطات برای حزب دموکرات ویسکانسین. “و آنها تصمیم امروز چهار ماه از روز انتخابات که “رأی گیری است نه یک حق اساسی’ در وسط یک بیماری همه گیر. فقط ظالمانه است.”

در یک سری از توییت های سه شنبه صبح, گروه حمایت از علت شایع ویسکانسین به نام حاکم “یک ضربه بزرگ به حق رای در یک دولت است که در حال حاضر در میان بسیاری محدود و قوانین رای دادن در این کشور و نه به ذکر است تنها چند هفته قبل از انتخابات بعدی در ماه اوت است.”

“یکی مثبت است که قضات حکم داد که منقضی شده عکس دانش آموز شناسه می تواند به عنوان مدرک هویت به رای” این گروه اشاره کرد.

جان نیکولز ملی امور خبرنگار برای ملت و ویسکانسین بومی توییتی که “جناح راست قضایی فعالان… فقط به خود جمهوریخواه متحدان در ویسکانسین مقننه چراغ سبز برای سرکوب آرا.”

“اگر وجود دارد یک Covid-19 خروش” هشدار داد نیکولز “تصمیم دادگاه را به رای گیری خطرناک تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>