صلح سبز جشن داکوتای دسترسی به خط لوله Shutdown

واشنگتن – در پاسخ به ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا دستور shutdown داکوتای دسترسی به خط لوله صلح سبز ایالات متحده آمریکا آب و هوا مدیر جانت Redman گفت:

“از شروع جوامع نهفته پیشنهاد داکوتای دسترسی خط لوله به خصوص ایستاده راک سو قبیله تأیید کرده اند که ساخت و ساز آن فاجعه بار خواهد بود — و در حال حاضر در دادگاه مطرح کرده اند بسیاری از سوالات مشابه. این خاموش است یک پیروزی بزرگ برای شجاع اعضای قبیله و متفقین فعالان که به مبارزه برای محافظت از زمین های خود را آب خود و حق خود را سالم و امن در آینده. این است که به عنوان یک پیروزی برای حقوق بشر و بومی حاکمیت به عنوان آن را برای آب و هوا.

“انتقال انرژی را داکوتای دسترسی به خط لوله و دیگر سازگار با محیط زیست بی پروا سوخت های فسیلی پروژه های زیربنایی را میلیاردرهای غنی تر در حالی که بقیه از ما رنج می برند. امروز حکم — پس از رسیدن بر روی پاشنه از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله پیروزی — ممکن است یک فاجعه برای نفت و گاز و مدیران به دنبال سود حاصل از فاجعه بحران آب و, اما آن را یک پیروزی بزرگ برای کسانی از ما متعهد به یک جهان قابل زیستن. فقط انتقال به انرژی های تجدید پذیر است که نه تنها آینده آن است که تنها مسئول انتخاب برای امروز.

“24 ساعت گذشته ارسال کرده اند که با صدای بلند و روشن پیام برای سوخت های فسیلی, شرکت ها هنوز متعهد به احداث خطوط لوله خطرناک — آینده نه متعلق به شما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>