صلح سبز می دهد خانه را انتخاب کمیته بحران آب و هوا گزارش یک ‘ب’

واشنگتن – امروز, در خانه انتخاب کنید در کمیته بحران آب و هوا 12-ستون اقدام کنگره طرح با صدها توصیه سیاستی برای مبارزه با تغییر آب و هوا [1]. اگر به تصویب رسید و در تمام این توصیه ها را در رسیدن به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

پس از تجزیه و تحلیل کامل گزارش صلح سبز ایالات متحده آمریکا است با توجه به پیشنهاد “ب-” درجه با 61.5 از امکان 100 امتیاز.

فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا آب و هوا مبارز چارلی جیانگ گفت:

“برای سال های بسیاری از سیاستمداران که ادعا به مراقبت در مورد آینده ما انجام داده اند کمی بیشتر از restate که آنها باور دارند که تغییر آب و هوا واقعی است. در نهایت این است که شروع به تغییر. این جامع از دستور کار مجلس کمیته ویژه بر بحران آب و هوا خوش آمدید توسعه است. ما قدر این کمیته مهم اذعان است که ما نمی توانیم مقابله با بحران آب و هوا بدون محور نژادی و عدالت اقتصادی و حفاظت از کارگران است. ما مصرانه از تمام اعضای کنگره به گوش دادن به رای دهندگان هنگامی که ما می گویند ما می خواهیم پررنگ بتن اقدام به نشانی آب و اضطراری است.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“همانطور که کشور ما به نظر می رسد برای بهبود یافتن از COVID-19 همه گیر پایان سیستمیک نژادپرستی و مقابله با بحران آب و هوا, انتخاب ما را امروز به شکل مسیر رو به جلو برای میلیون ها نفر از مردم برای سال آمده است. اگر ما با استفاده از این لحظه به سمت از سیستم های بهره برداری و استخراج — مانند پلیس و سوخت های فسیلی و سرمایه گذاری در سلامت و رفاه جوامع ما, ما باید این فرصت را به حرکت به خروج از بحران های متعدد در یک بار. انتخاب کمیته سیاست های پیشنهادی را نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از سوخت های فسیلی مدیران اجرائی از استخراج نفت و گاز در هزینه خط مقدم جوامع است. ما باید تقاضا اقدام متناسب با مقیاس چالش است.

“سیاستمداران ما باید تعداد زیادی از ابتلا به انجام وقتی که می آید به دفاع از آب و هوا و عدالت است. اما برای دموکرات ها از سیاست های ارائه شده در این گزارش — همراه با DNC بحران آب و شورای پلت فرم توصیه های منتشر شده در هفته گذشته — علامت گذاری جسورانه و بسیار مورد نیاز جدید موضع. جمهوری خواهان در ضمن هنوز هیچ طرح است. بدتر, آنها همچنان به ترافیک در انکار و اطلاعات غلط. خود را به تاخیر بیاندازد و انفعال عواقب مرگبار و ما نباید اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن میچ مک کانل و متحدان خود را ایستاده در راه پیشرفت هنوز دوباره. از آن زمان به تقاضای واقعی رهبری از واشنگتن و به طلیعه چیزی بودن در یک جهان فراتر از سوخت های فسیلی است که در آن هر کس می تواند رشد.”

به منظور بررسی سیاست های پیشنهاد شده توسط مجلس کمیته ویژه بر بحران آب و هوا صلح سبز با استفاده از همان روش کاربردی برای نامزدهای ریاست جمهوری’ آب و هوا, سیستم عامل, برای, صلح سبز, آب و هوا 2020 کارت امتیازی [2]. صلح سبز فرستاده خود دقیق عمل به توصیه های این کمیته در ماه نوامبر سال 2019 [3].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر