گرتا Thunberg پیشرفت مبارزه با یکی دیگر از ‘کودک-حقوق بحران’ با یونیسف کمپین برای حمایت از کودکان و نوجوانان نهفته Covid-19

سوئدی, نوجوانان, آب و هوا فعال گرتا Thunberg پیوست با کرون سازمان توسعه عمل انسان در روز پنج شنبه برای راه اندازی یک بودجه کمپین جهانی است که با هدف کمک به “صرفه جویی و حفاظت از آسیب پذیرترین کودکان” تحت تاثیر مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“فقط مانند بحران آب و عواقب ناشی از کرونا بیماری همه گیر خواهد شد و بیشترین آسیب را برای کودکان در کشورهای فقیر در فقیرترین محله و برای کسانی که در حال حاضر در محروم و آسیب پذیر شرایط است.”
—گرتا Thunberg آب فعال

بودجه مطرح شده توسط ابتکار عمل را به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) که هشدار داد در اوایل این ماه که همه گیر و در نتیجه مستندات در سراسر جهان تهدید بقای کودکان, بهداشت و ایمنی; می تواند میلیون ها نفر بیشتر کودکان به سقوط به فقر شدید; و “تشدید یادگیری بحران” با توجه به تعطیلی مدارس.

“مانند آب و هوا بحران coronavirus همه گیر است که یک کودک-حقوق بحران” Thunberg گفت: یک بیانیه است.

“آن را بر تمام کودکان در حال حاضر و در بلند مدت اما گروه های آسیب پذیر خواهد بود و نهفته ترین,” او اضافه شده است. “من از هر کس به گام تا پیوستن به من در حمایت از یونیسف کار حیاتی برای نجات زندگی کودکان برای محافظت از سلامت و ادامه تحصیل.”

17-year-old بنیانگذار رهبری جوانان اقدام آب و هوا جنبش روزهای جمعه برای آینده گسترش در نظرات او در یک پست در Instagram پنج شنبه, برجسته, چگونه بهداشت عمومی بحران “است اثر مستقیم بر روی میلیون ها نفر از کودکان و افراد جوان فرصت برای یادگیری به یک وعده غذایی ناهار و دسترسی به آب و فاضلاب.”

در حالی که پدر و مادر و فرزند طرفداران در برخی از کشورها نگرانی در مورد همه گیری که منجر به افزایش, افزایش زمان روی صفحه نمایش Thunberg اشاره کرد که “میلیون ها نفر از کودکان لازم نیست دسترسی به آموزش از راه دور. شکاف دیجیتال یک مثال از نابرابری جهانی تاثیر می گذارد که آسیب پذیرترین کودکان است.”

“فقیرترین و آسیب پذیرترین مردم همیشه سخت ترین ضربه از بحران” او نوشت. “فقط مانند بحران آب و عواقب ناشی از کرونا بیماری همه گیر خواهد شد و بیشترین آسیب را برای کودکان در کشورهای فقیر در فقیرترین محله و برای کسانی که در حال حاضر در محروم و آسیب پذیر شرایط است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در 50th annual روز زمین در هفته گذشته Thunberg دریافت انسان عمل می کنند جایزه 2020 که شامل 100.000 دلار برای بنیاد. این یک لگد کردن, UNICEF, کمپین با اهدای پول جایزه. عمل انسان دانمارکی که با این نسخهها کار برای پایان دادن به فقر شدید همسان او کمک مالی نیز به 100.000 دلار به مبارزات انتخاباتی.

“ما با هم می خواهید برای الهام بخشیدن به همه هموطنان شهروندان جهانی—از جوانان و پایه سطح به سیاستمداران و دانشمندان سطح بالا تصمیم گیرندگان به ایستادگی در کنار هم در برنامه” انسان عمل موسس Djaffar Shalchi توضیح می دهد که در کمپین را در صفحه. “هیچ کودکی باید به سمت چپ پشت در مواجهه با این بیماری همه گیر. لطفا انجام آنچه شما می توانید امروز.”

یونیسف در حال کار برای اطمینان از “دسترسی و در دسترس بودن کلید لوازم و خدمات برای کودکان و زنان و جمعیت های آسیب پذیر” با توجه به آژانس. تلاش خود را برای محدود کردن گسترش ویروس و کاهش تاثیر آن بر کودکان و نوجوانان طیف وسیعی از پوسته پوسته شدن پیام ها در مورد شستن دست و کمک به حفظ ضروری ایمن سازی برای حمایت از آموزش از راه دور.

U. N. آژانس نیز “تامین بهداشت روانی و حمایتهای روانی-اجتماعی برای کودکان و خانواده های آسیب دیده” و همچنین “حمایت از دولت با تهیه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی از جمله لباس و دستکش و ماسک و همچنین به عنوان غلظت اکسیژن و دارو است.”

مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو در زمان به توییتر پنجشنبه به نقطه چگونه اثر این بیماری همه گیر را نهفته کودکان و افراد جوان و به جشن Thunberg را به همکاری با آژانس است.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس بزرگترین مبارزه جهان دیده می شود در نسل” جلو در بیانیه ای گفت. “کودکان و افراد جوان هستند در میان به شدت تحت تاثیر با دست کشیدن بر اثر COVID-19 بنابراین طبیعی است که آنها می خواهم به انجام کاری درباره آن.”

“از طریق فعالیت گرتا Thunberg ثابت کرده است که افراد جوان آماده به موضع و منجر به تغییر در جهان” جلو اضافه شده است. “یونیسف این است که بسیار خوشحال است که گرتا و حامیان او باید نه تنها انتخاب برای ایستادگی در برابر این بیماری همه گیر اما برای انجام این کار در همکاری با یونیسف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de