Feb. 28 (UPI) — نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg گفت: یک جمعیت هزار نفر قابل توجه دانش آموزان و بزرگسالان در شهر بریستول جمعه که جوان مردم “نمی خواهد سکوت” خواستار اقدام از رهبران.

صحبت کردن در جوانی اعتصاب 4 آب و هوا رویداد Thunberg, 17, excoriated بالغ رهبران سیاسی برای عدم اقدام در تغییر آب و هوا و گفت: نباید مسئولیت جوان برای پیاده سازی تغییر دهید.

“رهبران جهان مانند رفتار کودکان پس از آن می افتد ما به افراد بزرگسال در اتاق,” او گفت:. “نباید در این راه ما باید به آنهایی که باید منجر به این و گفتن حقایق ناراحت کننده.

“یک بار دیگر آنها رفت و برگشت خود را در ظروف سرباز یا مسافر زیر فرش برای ما مردم را برای فرزندان خود به پاک کردن آنها.”

سازمان برآورد 30000 نفر از سراسر بریتانیا و بسیاری از آنها دانش آموزان مدرسه پرش با ضمنی تایید از معلمان خود با حضور در این تجمع با وجود باران و گل آلود شرایط.

“این یک وضعیت اضطراری است” گفت: Thunberg به شعارهای “گرتا, گرتا.”

“مردم در حال حاضر درد و رنج و مرگ از عواقب ناشی از آب و هوا و محیط زیست اضطراری است. اما از آن بدتر خواهد شد و هنوز این اورژانس است که به طور کامل نادیده گرفته شده توسط سیاستمداران رسانه ها و کسانی که در قدرت. در واقع هیچ چیز در حال انجام است برای توقف این بحران با وجود تمام کلمات زیبا و وعده های ما از مقامات منتخب.

“ما نمی خواهد سکوت,” او گفت: “از آنجا که ما در حال تغییر و تغییر در راه است آیا شما آن را دوست دارم یا نه.”

سوئد زیست محیطی صلیبی وارد در بریستول با قطار گرفته شده بود به تجمع در یک نیسان برگ وسیله نقلیه الکتریکی با یک پلیس اسکورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de