تازی را نمی خواهد اجازه می دهد تا گشت مرزی جستجوهای بدون حکم

Feb. 22 (UPI) — تازی اعلام کرده که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی عوامل برای انجام روال مهاجرت چک در آن اتوبوس بدون حکم معکوس یک بیانیه دو سال پیش که آن را اجازه می دهد آنها را.

CBP سخنگوی سی ان ان گفت ماموران مرزبانی بوده و آموزش دیده در آکادمی در پروتکل برای درخواست رضایت برای سال ها در یک گزارش در مورد تازی بیانیه جمعه.

تازی را نیز به اطلاع وزارت امنیت داخلی در نامه ای که “ما نه رضایت به ضمانت جستجوهای ما در اتوبوس و در ترمینال مناطق هستند که به روی عموم باز” این شرکت در بیانیه ای گفت:. “نگرانی اصلی ما این است که ایمنی از مشتریان و اعضای تیم است.”

“و ما با اعتماد به نفس این تغییرات منجر به بهبود تجربه برای همه طرف های درگیر” به آن اضافه شده است.

در این بیانیه همچنین گفت: این شرکت از رانندگان و کارکنان را دریافت به روز رسانی آموزش در تغییر سیاست ها و پوستر خواهد بود قرار داده شده بر روی اتوبوس به آن را روشن است که این رضایت نیست برای این جستجو.

یک تازی بیانیه دو سال پیش به نام قانون برای جلوگیری از ضمانت جستجوهای که در آن گفت: تا به حال تاثیر منفی اما تحت قانون بود “هنوز هم حقوقی” پس از آن اجازه می دهد آنها را.

“ما درک می کنیم مشتریان ما نگرانی در مورد ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) انجام ضمانت اما هنوز قانونی جستجوهای ما در اتوبوس” اکتبر 2018 بیانیه ای گفت:. “افسران CBP بپرسید نه اجازه هیئت مدیره اتوبوس ما. ما نمی خواهید برای قرار دادن ما رانندگان ایمنی یا ایمنی مسافران ما در معرض خطر با تلاش برای متوقف کردن یک عامل فدرال از انجام چک.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا تا به حال تحت فشار تازی به تغییر سیاست خود را با این استدلال که CBP عوامل تا به حال سابقه سوار شدن به اتوبوس و در معرض مسافران به دهها ناموجه در بازجویی. سازمان غیر انتفاعی استدلال کرد که تازی در واقع متمم چهارم قانون اساسی حق به عنوان یک کسب و کار خصوصی به انکار CBP اجازه هیئت مدیره و جستجو در آن اتوبوس.

تازی قبلا استدلال کرد که قانون مورد نیست گسترش متمم چهارم حمایت برای حمل و نقل تجاری.

“ما را خوشحال و برای دیدن تازی به وضوح در ارتباط است که از آن رضایت نیست به دهها و آزار و اذیت در آن اتوبوس” گفت: Andrea Flores, معاون مدیر سیاست در C. A. L. U برابری را بدست آورد. “ما همچنان به فشار دیگر شرکت های حمل و نقل به دنبال آن رهبری است.”

دیگر شرکت های اتوبوس مانند جفرسون خطوط و MTRWestern می گویند در وب سایت خود را که آنها را ارائه رضایت نامه برای ضمانت اجرای مهاجرت چک.

مهاجرت چک در اتوبوس ها شده اند ramped تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این عمل اجازه می دهد CBP عوامل روی “می افتد به خصوص به شدت در مسافران از رنگ” که به “گزارش خاص توسط CBP, برای بازجویی و بازداشت” دادستان کل ایالت واشنگتن در باب فرگوسن گفت: در نامه ای به تازی سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>