گریفین کنسرو ممکن است در دسترس نیست برای شروع از فرشتگان’ فصل

تمپه Ariz. – گریفین کنسرو فصل انتظار می رود که با تاخیر حداقل در ابتدا به عنوان فرشتگان هنوز در تلاش برای تعیین دقیق ریشه این مسئله است که باعث ناراحتی در بیمار آرنج راست.

مدیر جو Maddon گفت: صبح روز یکشنبه که کنسرو پرتاب نمی کند در طرف شنبه به عنوان انتظار می رود با پارچ گفت که او نیست تا برای آن جسمی است. که پرتاب جلسه قرار بود بخشی از دور دوم آزمایش پس از MRI در روز جمعه.

“ما هیچ پاسخ قطعی نشده” Maddon گفت. “من فکر می کنم یکشنبه یا دوشنبه که او قرار بود به آزمایش چیز دیگری است. آن را مانند یک مشترک در مقابل رباط نوع از وضعیت است و ما واقعا نمی دانم آنچه در آن است.”

معلوم است که در آن است که تست اضافی را با Maddon آن خواستار “یکی دیگر از نظر.”

کنسرو کاهش یافته است به نظر در محل باشگاه وانجمن اوایل یکشنبه.

Maddon تاکید کرد که او باقی مانده است خوش بین است که یکی از چهار شروع خواهد شد یک عضو کلیدی از چرخش این فصل اما او اذعان کرد که شروع فصل در زمان ممکن امکان پذیر است.

“اما من نمی دانم که” Maddon گفت. “فقط در حال عملی, اما می توان آن را سخت به تصور کنید (شروع فصل در زمان). من می خواهم بگویم بهترین سناریو او رفتن بسیار به سرعت پس از آن.

“من فقط نمی دانم به اندازه کافی. من گفتم (شنبه) من هرگز شنیده مسائل قبل از. با این نوع از آسیب پزشکان به طور معمول خیلی قطعی به سرعت اما این یکی فقط نیست. بنابراین من ترجیح می دهم به خوش و فقط صبر کنید تا مطمئن شوید.”

کنسرو تن به تن بدون گل دو نوبت در برابر داجرز روز چهارشنبه قبل از خود ناراحتی پدید آمده است. او 5-6 با 4.58 عصر در حضور 18 (17 شروع می شود) از خود rookie فصل 2019. او از دست رفته گذشته شش هفته با آرنج شب دمای هوا شبیه به آنچه که او در حال تجربه در حال حاضر.

سه شروع به نظر می رسد مجموعه ای برای چرخش: اندرو هینی, Dylan باندی و خولیو تهران. Maddon یک بار دیگر ابراز اطمینان کرد که بقیه چرخش خواهد بود در دست های خوب به عنوان او در ادامه به دیدن مثبت از Jaime Barria خوزه سوارز, Patrick Sandoval, Dillon پیترز و مت Andriese.

“ما باید این نوسان جزء از ما اغل گاو یا حشم و ما واقعا نمی باید که در سالهای اخیر” Maddon گفت. “من نمی دانم چگونه است که بازی را آغاز بخشی از فصل ما در حال حاضر. در دو هفته ما را به دانستن بیشتر در, که در آن ما می خواهم برای رفتن با تمام این و که ما می خواهیم برای شروع این کار است.”

همچنین

Maddon پرسیده شد که آیا او قصد دارد به آدرس coronavirus احتیاطی با تیم خود و در حالی که موضوع مورد بحث نشده است, آن صدا به عنوان اگر آن را در برخی از نقطه. “من شده است خواندن در مورد آن ما تمام شده است خواندن در مورد آن” Maddon گفت. “پس هر تیم به این کوچک ظرف پتری در آن وجود دارد که اگر چیزی را اشتباه بنابراین همه ما باید آگاه در مورد آن.” …

گیر Max Stassi که تحت عمل جراحی مفصل ران در ماه سپتامبر بود که در اواخر خراش یکشنبه از نقش خود به عنوان یک hitter وظیفه تعیین شده. اواخر تغییر منتقل David Fletcher از دو بازی تیم ملی برابر White Sox در تمپه به تقسیم-بازی تیم ملی برابر رشته کوه های راکی در اسکاتسدیل آریزونا. لوئیس Rengifo منتقل شد به صف شروع در برابر White Sox.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>