گرایمز می گوید او نمی خواهد بالا بردن کودک به ‘بیش از حد خراب’

Feb. 21 (UPI) — مامان به شود Grimes می گوید او نمی خواهد بالا بردن فرزند خود را به “بیش از حد خراب است.”

31 هنرمند در مورد بارداری در شماره جدید از چهره مجله پیش از انتشار آلبوم خود را از دست Anthropocene.

گرایمز در انتظار اولین فرزند او گزارش با تسلا بنیانگذار Elon Musk. او شناخته شده است برای درگیری او با موسیقی رقص الکترونیکی (EDM) اما گفت که او نمی خواهد به raving با بچه.

“کودکان نیاز به raving اما من فکر نمی کنم من با بیحوصلگی حرف زدن با بچه من… من فکر نمی کنم بچه ها و بزرگسالان نیاز به بیحوصلگی حرف زدن با هم. اما من آرزو می کنم من تا به حال کشف موسیقی رقص در سن پیش از آن” ستاره گفت.

“من نمی باید یک مشکل با دیر bedtimes/nocturnalism. مگر در مواردی که وجود دارد برخی از خطر برای سلامتی من باید بدانید در مورد,” او اضافه شده است. “کودک در حال حاضر شده است در معرض بسیاری از تکنو در رحم مادر است.”

گرایمز گفت: او را حفظ خواهد کرد فرزند خود را مبتنی طریق unplugged با خانواده.

“من احتمالا باید برای ارسال آنها را به زندگی در جنگل با پدر بزرگ من در دوره پس از آنها نیست بیش از حد خراب,” او گفت:. “او بسیار شدید است. مقدار زیادی از کار فیزیکی در سرما و فلان چیز هاها.”

گرایمز استفاده او دیجیتال آواتار شناخته شده به عنوان WarNymph برای مجله ویژگی به جای به نظر می رسد در یک عکس خودش است. او توضیح داد که چگونه آواتار اجازه می دهد تا او را به انجام بیشتر در حالی که باردار است و همچنین محافظت از او سلامت روانی ،

“داشتن یک بدن دیجیتال اجازه می دهد تا من را به نگه داشتن کار در طول مراحل بعد از بارداری و پس از من کودک من, بنابراین من می تواند به صرف زمان بیشتری را با آنها” خواننده گفت. “این سخت است برای من به انجام photoshoots و مناسب به لباس در لحظه اما WarNymph است که در اینجا در مجله خود را ترویج آلبوم برای من haha.”

“این سخت است بر روح و روان به منفی زیادی پرتاب راه خود را به صورت روزانه از طریق رسانه های اجتماعی,” او اضافه شده است. “در یک بازی ویدئویی وجود دارد یک نماد بین خودم و هیولا من مبارزه. ما فکر کردیم شاید ما باید سعی کنید به کار بر روی این ایده IRL.”

گرایمز گفت: در یک Instagram post ترویج این مقاله پنج او هفت ماه باردار.

گرایمز اعلام بارداری در ماه ژانویه است. او آلبوم را از دست ندهید قابلیت ها منتشر شد جمعه و شامل تک آهنگ “خشونت” “خیلی سنگین می افتادم زمین” “نام من تاریک است” “4 AEM” و “پاک کردن برای همیشه لطفا برای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>