میلیاردر جمهوریخواه-تبدیل-دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ بود ضربه با دو آسیب رساندن به صفحه اول عناوین روز شنبه.

واشنگتن پست در گزارش “بلومبرگ برای سال مبارزه زنان اتهامات بی حرمتی جنسیتی نظرات.”

“در حال حاضر به عنوان عصر ایران به طور فزاینده ای به عنوان یک ماندگار نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و #MeToo عصر مطرح است مشخصات محل کار آزار و اذیت او پیدا است که تلاش خود را برای جلوگیری از افشای هستند برخورد در برابر خواسته است که او آزادی کارمندان سابق و شاکیان از عدم اطلاع توافق.”

“این اتهامات که او تحمل خصمانه دفتر فرهنگ می تواند به تضعیف توانایی های خود را به انتقاد از رئیس جمهور تهمت را به اتهام سوء رفتار جنسی و تلاش برای نگه داشتن چنین ادعا خصوصی.”

و در تیتر یک با عنوان “بلومبرگ است میلیاردها: چگونه نامزد ریاست جمهوری ساخته شده است نفوذ خود را” نیویورک تایمز در معرض فساد از دو faux-مترقی DNC-وابسته به سازمان امیلی لیست و مرکز آمریکا که فروخته شده خود را به سازمان ماموریت در ازای میلیون ها نفر از بلومبرگ نفوذ خرید:

“در پاییز سال 2018 امیلی لیست تا به حال یک معضل است. با انتخابات کنگره نزدیک و دیوان عالی کشور تایید نبرد بیش قاضی برت M. Kavanaugh جریان دموکراتیک زنان گروه میزبانی عمده صندوق جمع آوری ناهار در نیویورک است. در میان برنامه ریزی تیتر سخنرانان بود, Michael R. بلومبرگ ، شهردار سابق که تا به حال اهدا نزدیک به 6 میلیون دلار به امیلی لیست بیش از سال است.”

“روز قبل از این رویداد آقای بلومبرگ ساخته شده بلانت نظرات در مصاحبه با نیویورک تایمز ابراز شک و تردید درباره #MeToo جنبش و بازجویی سوء رفتار جنسی اتهامات علیه چارلی رز خوار اخبار لنگر. ارشد امیلی لیست مقامات به طور جدی مورد بحث خروج آقای بلومبرگ دعوت با توجه به سه نفر آشنا با این مذاکرات که صحبت در خواست نامش فاش نشود.”

“در پایان این گروه به این نتیجه رسیدند آن را نمی تواند خطر بیگانه آقای بلومبرگ.”

و این بار در مرکز آمریکا:

“در مصاحبه با تایمز هیچ یک توصیف تهدید و یا همراهی با آقای بلومبرگ و یا پول خود را. اما بسیاری از گفته خود ثروت غیر قابل اجتناب در نظر گرفتن یک نیروی گرانشی به اندازه کافی قدرتمند به اجبار غیر ضروری است.”

“”آنها در حال رفتن به انتقاد از او را در سال 2020 اجرا شود زیرا آنها نمی خواهند به خطر اندازد دریافت حمایت مالی از او در آینده” گفت: Paul S. رایان معاون رئیس جمهور از سیاست و دادخواهی در خوب-گروه دولت رایج شود.”

“که اثر سرما آشکار بود در سال 2015 به محققان در مرکز آمریکا پیشرفت یک سیاست لیبرال گروه زمانی که آنها در یک گزارش ضد اسلام تعصب در ایالات متحده است. خود را پیش نویس شامل یک فصل بیش از 4000 کلمه در مورد پلیس شهر نیویورک نظارت از جوامع مسلمان; آقای بلومبرگ ذکر شد با نام هشت بار در این فصل بود که مرور زمان.”

“زمانی که این گزارش منتشر شد و چند هفته بعد فصل رفته بود. پس از آن بود هیچ اشاره ای از آقای بلومبرگ نام.”

“یاسمین طائب نویسنده این گزارش گفت: در مصاحبه ای که نویسندگان دستور داده شده بود را جدی تجدید نظر یا حذف و فصل و تصمیم گرفتند به انجام دومی به جای “ماست مالی کردن N. Y. P. D. را نادرست.” او گفت که او در بر داشت آن را “نگرانکننده” به خواسته می شود برای حذف فصل “از آنجا که از چگونگی آن خواهد بود به درک توسط شهردار بلومبرگ.””


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im