‘عجیب و غریب سطح از حرص و آز’: متعلق به ثروتمندترین مرد جف بزوس, Whole Foods می خواهد کارگران را به پرداخت هزینه برای همکاران مرخصی استعلاجی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

زمانی که ترقی خواهان مانند بهداشت ، برنی ساندرز می گویند “در حال حاضر زمان برای همبستگی” میان coronavirus شیوع آنها به احتمال زیاد به این معنی نیست که کارکنان از کل مواد غذایی—متعلق به ثروتمندترین مرد جهان, جف بزوس—باید پرسید به خود تعلق روز پرداخت می شود بیمار به همکاران خود که یا قرارداد این ویروس مرگبار شده است یا مجبور به گرفتن وقت از کار به دلیل آنچه که در حال حاضر جهانی همه گیر.

اما این دقیقا همان چیزی است مدیران با مواد غذایی زنجیره ای هستند و درخواست کارفرمایان خود به انجام حتی اگر بزوس’ می تواند به طور موثر آنها را نامحدود پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در طول زمان اضطراری ملی بدون سختی خراش در حساب بانکی خود را.

در نامه ای به کارکنان در اوایل این هفته تمام غذاهای مدیر جان Mackey توضیح داد که یکی از گزینه های موجود برای کارگران بود برای آنها را به “اهدا” خود “زمان پرداخت کردن” (pto) روز به یک استخر که دیگر کارگران می تواند در قرعه کشی از.

روزنامه نگار لورن Kaori Gurley, که را شکست داستان با گزارش برای مادربرداشاره می کند که “به عنوان یک شرکت تابعه از آمازون بزرگترین شرکت تمام مواد غذایی به راحتی می تواند استطاعت به پرداخت آن به کارکنان ساعتی برای روز بیمار گرفته شده در طول شیوع کروناویروس بدون شکستن بانک. در عوض این شرکت قرار داده است که مسئولیت پشت در کارگران و آنها را خوشحال در مورد آن.”

در Mackey نامه بررسی مادربرداجرایی اظهار داشت: “اعضای تیم که یک اورژانس پزشکی یا مرگ در خانواده می توانند اهدا انجمن اولیا و مربیان ساعت نه تنها از اعضای تیم در محل خود اما همچنین از اعضای تیم در سراسر کشور است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر چنین شیوه کار هستند و نه غیر معمول—با کارگران در بخش های مختلف صنایع و تجمع انباشته بیمار برای ترک یک همکار دچار یک بیماری طولانی مدت—انجام این کار در مواجهه با جهانی همه گیر است که در آن همه اعضای جامعه هستند به همان اندازه در افزایش خطر حرکت دیده می شد توسط منتقدان به عنوان کوته تن ناشنوا و بی رحمانه است. افسانه ثروت از بزوس تنها افزایش خشم برای بسیاری از.

“تمام مواد غذایی است که متعلق به آمازون که مدیر عامل و بیشترین سهامدار است, ثروتمندترین مرد جهان, ایم” مترقی رسانه های منتقد و روزنامه نگار آدام جانسون.

“فراری سرمایه داری است که تمام مواد غذایی نشان می دهد کارکنان تجارت زمان تعطیلات به آدرس coronavirus به جای ارائه پرداخت را ترک کنند در حالی که مدیر عامل شرکت پایانه در ~$15 میلیون سال در سهام و منافع و گفت:” تریش Zornio یک دموکرات در حال اجرا برای آمریکا در کلرادو این سال است.

“شما رو ثروتمندترین مرد جهان درخواست افرادی که در زندگی به چک چک برای کمک به هر یک از دیگر” متی شکار سابق کل غذاهای کارمند که رهبری یک درایو به داشتن اتحادیه کل کارگران غذاهای گفت: مادربرد. “که مطلق مزخرف. با مقدار جف بزوس باعث می شود در یک روز, او می تواند بسته فروشگاه ها و پرداخت به کارکنان به ایمن ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de