پیشگامانه آب و هوا دعوی چالش های کمیسیون را شکست به عامل انتشار گازهای گلخانه ای در سوخت های فسیلی مصوبات

واشنگتن – یک برنامه به طور بالقوه تاریخی در طرح دعوی در دادگاه در سی مدار دادگاه امروز است که می تواند پیامدهای عظیم برای این کشور توانایی به منظور کاهش انتشار کربن در خط با آب و هوای بین المللی اهداف است.

طرح دعوی در دادگاه, مواد غذایی و آب و برکشایر زیست محیطی اقدام تیم v فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات اتهام که ملی بدن است که به تنظیم گاز جدید پروژه های زیربنایی است که عدم در نظر گرفتن اثرات آب و هوا از لوله ها و زیرساخت های مربوط به آن است که وظیفه بررسی.

FERC که نظارت بر تمام پروژه های گاز بین ایالتی شده است نقض دستور دادگاه برای تقریبا سه سال پس از سی مدار تصمیم گیری نیاز به آنها را به طور معنی داری را در نظر بگیرید ‘پایین’ انتشار گازهای گلخانه ای از پروژه خط لوله — اساسا احتراق فعالیت های مرتبط با فسیلی گاز با بهرهگیری از این خطوط لوله.

به جای جمله این معقول ملاحظات FERC را حفظ کرده است که همه در پایین دست تولید گازهای گلخانه ای و اثرات آب و هوا ذاتا پیش بینی نشده و در نتیجه اظهار داشت که اثرات آب و هوا از زیرساخت های گاز به طور موثر صفر است.

کمیسیون سیاست های فعلی است برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای بررسی صرفا به ساخت و ساز فاز یک پروژه داده شده پوچ و خطرناک فرار از حقوقی سابقه که اساسا تمبر لاستیک جدید سوخت های فسیلی پروژه در یک زمان هنگامی که ما باید انتقال دور از نفت و گاز برای حفظ سکونت آب و هوا.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“برنده شدن در این مورد می تواند یک لحظه نقطه عطفی برای آب و هوا عمل” گفت: مواد غذایی و آب دیده بان وکیل آدم Carlesco. “این امر نیاز اولیه فدرال گاز رگولاتور برای جهان بزرگترین تولید گاز این کشور در نهایت به در نظر گرفتن اثرات آب و هوا از سوخت های فسیلی پروژه های زیربنایی آن را بررسی و به طور جدی وزن آن اثرات که با توجه به ضرورت این پروژه. این خواهد بود خوش آمدید خروج از کمیسیون خطرناک سیاسی متهم و غیرعلمی وضعیت موجود که مکان نما بر روی ترازو به نفع خط لوله توسعه دهندگان. آن همچنین می تواند آسیب پذیر و جوامع نهفته بالقوه قانونی خیابان برای, چالش تصویب نرخ جدید منابع آلودگی است.”

این پروژه در مرکز طرح دعوی در دادگاه است “261 ارتقاء پروژه” که متشکل از دو مایل از خط لوله جدید و جدید 11,000 اسب بخار کمپرسور واحد در نزدیکی Springfield, Massachusetts. FERC اعطا پروژه گواهی خود را در ماه دسامبر 2019. مدت کوتاهی پس از آن غذا و آب و برکشایر زیست محیطی اقدام تیم (ضرب و شتم) برای ثبت اعاده دادرسي که رد شد در اواخر فوریه.

این کمیسیون را تایید نمی کند این پروژه به اتفاق آرا. در مخالفت خود کمیسر ریچارد Glick با اشاره به این که “این ادعا که یک پروژه معنی داری اثرات زیست محیطی در حالی که در همان زمان حاضر به بررسی اهمیت این پروژه و تاثیر آن بر مهم ترین مسئله زیست محیطی از زمان ما است استدلال تصمیم گیری است.”

در علاوه بر این به FERC شکست به آدرس اثرات آب و هوا بر ‘ضرورت’ استدلال برای این پروژه بر اساس منسوخ سابقه توافق با دو شرکت که یکی از آنها از خارج برای حمایت از این پروژه در حالی که دیگر — Columbia گاز — پس از آن ممنوع از عامل در ایالت ماساچوست پس از یک انفجار مرگبار در لارنس و اندوور در سال 2018 است. شرکت التماس کرد گناه را به اتهام جنایت و پرداخت 53 میلیون دلار بزرگترین جنایی خوب در تاریخ تحت گاز عمل می کنند. شرکت عملیات جاری در دولت هستند در شار.

یک نتیجه مثبت در این مورد نه تنها نیروی FERC به در نظر گرفتن اثرات آب و هوا, اما آن را نیز جلوگیری از آسیب های اضافی را به اقامت در حال حاضر رنج می برند از گاز موجود زیرساخت ها است. “با برآورد انتشار گازهای گلخانه ای بار اضافی 477,000 تن در سال این پروژه در نقض آشکار ایالت ماساچوست دستور به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای جهانی گرم شدن راه حل های عمل” جین گفت: Winn, مدیر اجرایی برکشایر زیست محیطی اقدام تیم. “گذشته از این آب و هوا نگرانی همسایه شهر اسپرینگفیلد wedged بین ایستگاه های کمپرسور در سایت در ایجوام و محل برای تازه پیشنهاد TGP متر ایستگاه در Longmeadow شده تلقی آلرژی و آسم بنیاد از امریکا به عنوان” چالش برانگیز ترین محل برای زندگی با آسم است.’ اضافه کردن بیشتر تولید گازهای گلخانه ای به یک منطقه در حال حاضر مبارزه با ازن آلودگی مسائل نا امن و بی دلیل چشم انداز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de