گروه جمع آوری در کنگره به تجمع در برابر چشم انداز افزایش coronavirus محدودیت

سالت لیک سیتی — حدود 100 نفر ملاقات خارج از یوتا کنگره پنج شنبه شب به نگرانی از احتمال افزایش coronavirus محدودیت از جمله پیشنهاد دولت بازگشت به آن “نارنجی” فاز از پاسخ به همه گیر.

معترضان در اطراف راه می رفت پایه این کنگره را گام جلو کمی پس از 5 p. m. به عنوان آنها منتظر جمهوریخواه فرمانداری نامزد گرگ هیوز سابق یوتا مجلس برای رسیدگی به جمعیت. برخی از علائم محکوم ایده اجباری, ماسک, استفاده, در حالی که دیگران تکیه هیوز’ کمپین نشانه در مقابل سینه خود را به عنوان آنها صحبت.

اکثریت بودند با پوشیدن ماسک.

“این ویروس و وزن گیری است که در حال ساخته شدن هستند احساس تنها روی شانه ها و پشت کار مردم ایالت یوتا” هیوز گفت: به roars از تصویب از جمعیت است. “ما احساس کامل وزن این ویروس و نمی تواند آن را در این راه.”

Greg Hughes, gubernatorial candidate and former speaker of the Utah House, speaks during a rally at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, June 25, 2020. About 100 people decried the possibility of increased coronavirus restrictions.
گرگ هیوز, فرمانداری نامزد و رئیس سابق یوتا خانه صحبت می کند در طول یک تظاهرات در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. حدود 100 نفر تقبیح امکان افزایش coronavirus محدودیت.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

او گفت: معترضان به هیچ وجه به جلو بدون اقتصاد و خواست دولت برای پیدا کردن راه های دیگر به اندازه کافی تخت بیمارستان بدون بازگشت به نارنجی فاز.

“آنچه ما باید انجام دهید این است که اقدامات احتیاطی بهترین ما می توانیم” او گفت:. “ما باید هوشمند احتیاطی اما شما می دانید چه ؟ من فقط فکر می کنم شما نیاز به نگه داشتن خود را در آزادی در حالی که شما در حال انجام آن است.”

یوتا در حال حاضر در آن زرد خطر فاز از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت یوتا آگهی هم پاسخ طرح به معنی کسب و کار در بسیاری از بخش هایی از دولت اجازه داده شده برای بازگشایی, از جمله باز کردن استخرهای شنا و از سر گیری از تیم های ورزشی.

دکتر آنجلا دونن اپیدمیولوژی دولت با یوتا وزارت بهداشت گفت: دولت و رهبران محلی در یادداشت روز جمعه گذشته دولت نیاز به حرکت به عقب به آن نارنجی یا متوسط خطر فاز اگر یوتا را کاهش نمی دهد آن روزانه جدید COVID-19 مورد تعداد به بیش از 200 روز در ماه جولای. موارد پیوسته افزایش بیش از چند هفته گذشته. پنج شنبه مشخص شده دولت در سومین روزانه مورد افزایش با 590 نفر اعلام کرد.

با اذعان به “چشمگیر” افزایش COVID-19 موارد هربرت خواست Utahns به پوشیدن ماسک در چهارشنبه اعلام کرد که او با امضای یک دستور اجرایی که نیاز به ماسک در ساختمان های دولتی نظارت را از جمله ادارات دولتی, آموزش عالی, امکانات و فروشگاه ها مشروب.

آن را تایید کرد دوشنبه شب که فرماندار را تایید کرده است درخواست از نمک دریاچه و قله استان ها را به پوشیدن ماسک اجباری در کسب و کار و تجمعات.

پس هیوز’ سخنرانی صاحبان کسب و کار کوچک و دیگران از جامعه نوبت در زمان توصیف چگونه محدودیت هایی که منفی نهفته زندگی خود را.

“ما نمی توانیم برای اعطا ما کسب و کارهای کوچک” سازمان گفت: Robyn Openshaw. “این سخت است برای اجرای یک کسب و کار در یک روز خوب. هنگامی که شما لازم نیست که دولت در راه است. گفتن شما که آیا شما می توانید یک کار امروز یا نه. از شما گفتن اینکه آیا یا نه شما می توانید نگه دارید خود را 35 کارکنان شاغل.”

او گفت: بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن و بازگشت به پرتقال سطح پاسخ.

در حالی که بلندگوهای تشویق هیوز و التماس جمعیت به رای دادن برای او در آینده در 30 ژوئن اولیه به سلامتی تبدیل به بوس به عنوان هربرت و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox دیگر جمهوری خواه فرمانداری نامزد آورده بودند.

برخی از معترضان دست تکان داد نشانه هایی گفت: “هیوز می ایستد برای آزادی” و “یوتا با هم منجر = سوسیالیسم.”

Openshaw خواست جمعیت برای جلوگیری از هربرت و کاکس از بازگشت دولت به نارنجی فاز پس از اولیه انتخابات.

“یوتا آگهی هم یک تعبیری و آن را به یک تعبیری برای سوسیالیسم” او گفت:. “آنچه سوسیالیسم است که دولت دیکته شرایط برای کسب و کار. دولت به ما می گوید که آیا ما می توانیم به کار امروز است. دولت به ما می گوید که چگونه بسیاری از کارکنان ما می توانیم این هفته است. دولت به ما می گوید شاید ما می تواند بازگشت به کار در ماه آینده. ما فقط انجام دادیم. من که دوباره.”

روز دوشنبه هربرت اذعان دان را یادداشت در مورد افزایش COVID-19 موارد اما گفت که او نمی باید برنامه ای برای تعطیل یوتا اقتصاد.

Openshaw گفته معترضان او معتقد است هربرت فکر می کند بازگشت به فاز در نظر گرفته شده است خاموش اما پرتقال نیز به طور قابل توجهی آسیب کسب و کار.

این تجمع پیچیده در اطراف 6:45 بعد از ظهر با یک تماس به عمل است. سازمان خواست جمعیت را به نوشتن به هربرت و کاکس تماس برای اقتصاد به باز باقی می ماند و برای کسب و کار به اما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de