یک ائتلاف ملی و محلی گروه در روز جمعه راه اندازی یک چالش قانونی به یک ایالت لوئیزیانا آژانس تصمیم به تصویب هوا مجوز برای $9.4 میلیارد مجتمع پتروشیمی که در تایوان بر اساس فورموسا پلاستیک گروه قصد دارد برای ساخت در منطقه در سراسر کشور شناخته شده به عنوان “سرطان کوچه.”

لوئیزیانا ساکنان و محیط زیست عدالت طرفداران را تحت فشار محلی و ایالتی و فدرال مقامات رد مجوز برای پروژه پیشنهادی در سنت جیمز محله. منتقدان نگرانی که پیچیده خواهد اثر نامطلوبی بر سلامت عمومی و محیط زیست با انتشار مواد شیمیایی سرطان زا و تولید حدود 13.6 میلیون تن از سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای سالانه است.

Earthjustice واصل طرح دعوی در دادگاه جدید (pdf) در لوئیزیانا 19 قضایی دادگاه منطقه به نمایندگی از افزایش St. James, لوئیزیانا سطل تیپ, مرکز تنوع زیستی, سالم, خلیج فارس بدون اتلاف لوئیزیانا سنگر و استحکامات و باشگاه سیرا. با توجه به درخواست درجه مجوز صادر شده توسط Louisiana Department of کیفیت محیط زیست (LDEQ).

“لوئیزیانا نقض قانون هوای پاک هنگامی که آن را به فرمسا greenlight به دو سمی آلودگی هوا در سنت جیمز” Earthjustice وکیل Corinne ون دلن در بیانیه ای گفت. “آن زمان برای LDEQ برای قرار دادن Louisianans اول و رد آلودگی بیشتری قرار می دهد که خود را, سلامت, ایمنی و محیط زیست در خطر است.”

به عنوان طرح دعوی در دادگاه توضیح می دهد:

LDEQ اعطا فورموسا پلاستیک مجوز برای ساخت 14 جداگانه عمده امکانات از جمله 10 شیمیایی گیاهان است. برنامه ریزی شده شیمیایی پیچیده خواهد ساخت اتیلن و پروپیلن در درجه اول برای تولید پلاستیک. چهار دیگر امکانات به حمایت از این عملیات. فورموسا پلاستیک خواهد ساخت این مجتمع یک مایل از یک مدرسه ابتدایی در استقبال و کمتر از یک مایل از جامعه از اتحادیه در صومعه. عظیم آن آلودگی هوا و تولید گازهای گلخانه ای خواهد بسیار اضافه کردن به لحاظ زیست محیطی و سلامت بار که آفریقایی آمریکایی جوامع و در نزدیکی سنت جیمز باید رنج می برند—از جمله از دو جدید به تازگی مجاز متانول پتروشیمی و Nucor جراحی عمده توسعه پروژه است.

فورموسا پلاستیک’ هوا تولید گازهای گلخانه ای نیز خواهد شد گسترش به جوامع در سراسر سنت جیمز محله کمک به این منطقه آلودگی هوا مشکلات. این مجوز اجازه می دهد فورموسا پلاستیک به انتشار ریز ذرات و نیتروژن دی اکسید در مقادیر که تشدید مداوم نقض سازمان حفاظت محیط زیست اجباری استانداردهای ملی در سنت جیمز محله. و آنها اجازه می دهد فورموسا پلاستیک به یکی از بزرگترین صنعتی منابع در دولت برای برخی از خطرناک ترین سرطان زا آلاینده های هوا مانند بنزن و فرمالدئید و یکی از بزرگترین در کشور برای دیگران مانند اکسید اتیلن.

در یک ایمیل به آسوشیتد پرس روز جمعه LDEQ سخنگوی گرگوری لنگلی گفت که “ما نمی نظر در حال انجام دادخواهی.”

آن Rolfes مدیر لوئیزیانا سطل تیپ به نام اجازه تصویب “یک کم” برای LDEQ اشاره به این که بخش دریافت بیش از 15,500 نظرات از ساکنان مخالف پیچیده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“فورموسا پلاستیک خواهد بود یکی از بزرگترین گیاه در جهان, اما دولت ما با استفاده از همان مهر و موم لاستیک برای تصویب این پروژه گفت:” Rolfes. “ما عمل خواهد کرد برای محافظت از مردم از لوئیزیانا پس دولت موفق به انجام این کار است.”

شارون لوین موسس و رئيس جمهور از سازمان محلی افزایش سنت جیمز اعلام کرد که “LDEQ نمی مراقبت در مورد زندگی مردم است.”

“آنها باید مشورت شهروندان سنت جیمز نه مقامات دولتی قبل از تصویب این مجوز. آن را فقط به من می گوید که مردم در نظام اداری می تواند انجام آنچه آنها می خواهند و سم در کل آفریقایی, جامعه,” او گفت:. “ظهور در حال رفتن به مبارزه برای نجات زندگی مردم در جامعه ما است. این تصویب ساخت ما مبارزه سخت تر اما این ما را قوی تر و ما مبارزه خواهد کرد تا زمانی که پایان دادن به توقف Formosa.”

نمایندگانی از سازمان های ملی امضا شده به دست کت و شلوار در حمایت از اعضای جامعه مبارزه علیه این پروژه بلکه قرار داده و مبارزه را در یک زمینه وسیع تر است.

“این گیاه را سم مردم از سنت جیمز محله و بدتر شدن بحران آب و هوا فقط تا Formosa می توانید بوسیله اسباب گردنده بیشتر اتفاقی پلاستیک گفت:” لورن Packard یک وکیل در مرکز تنوع زیستی. “ما با استفاده از oversupply fracked گاز به ایجاد محصولات که اضافه کردن به پلاستیک آلودگی بحران است بد است. ما ایستاده با جامعه محلی در مخالفت با این پروژه خطرناک.”

“با صدور این مجوزها به Formosa LDEQ دوباره acquiesced به صنعت سوخت فسیلی را بی پروا قصد دارد به سرعت در حال گسترش در این صورت از ما بدتر شدن بحران آب و هوا.”
—اتان Buckner, سنگر و استحکامات

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در ماه گذشته, محیط زیست یکپارچگی پروژه یافت که انتشار گازهای گلخانه ای از آمریکا نفت و گاز و پتروشیمی می تواند پرش حدود 30 درصد تا سال 2025 در مقایسه با سال 2018 به دلیل حفاری اضافی و 157 جدید و یا گسترش پروژه ها “سوخت fracking بوم.” این Formosa پیچیده را بالاترین پتانسیل سالانه تولید گازهای گلخانه ای در میان تمام آینده و پتروشیمی و پلاستیک پروژه شامل تجزیه و تحلیل.

“مبارزه با Formosa را آلوده و ستمگر مجتمع پتروشیمی بخشی از رشد جنبش ملی به آدرس تهدید سه گانه آب و هوا هرج و مرج, پلاستیک, آلودگی زیست محیطی و نژادپرستی” سنگر و استحکامات انرژی مبارز اتان Buckner روز جمعه گفت. “با صدور این مجوزها به Formosa LDEQ دوباره acquiesced به صنعت سوخت فسیلی را بی پروا قصد دارد به سرعت در حال گسترش در این صورت از ما بدتر شدن بحران آب و هوا.”

“به عنوان سرمایه گذاران ترش در شرکت نفت و گاز پلاستیک به نفت را راه نجات است. و LDEQ انداخت و آنها را طناب” Buckner اضافه شده است. “هنوز صدای سرطان کوچه رهبران قوی تر از همیشه است و ما در دفاع از حق خود را برای تمیز کردن و آب و هوا و پایدار آب و هوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im