گروه فایل چالش نسبت ناروا به دولت غیر قانونی از مرز اخراج

واشنگتن – اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, تگزاس, حقوق مدنی, پروژه مرکز جنسیتی & پناهندگان مطالعات و آکسفام باید ثبت یک چالش قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور محدود کردن مهاجرت در مرز بر اساس یک اقدام بی سابقه و غیر قانونی نیایش از خدمات بهداشت عمومی عمل واقع در 42 عنوان ایالات متحده کد.

به منظور اجازه خلاصه حذف از کودکان بی سرپرست و بدون هر گونه تشریفات — حتی اگر کودک در حال فرار از خطر و به دنبال حفاظت در ایالات متحده را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از داشتن COVID-19. آن را نیز اجازه خلاصه حذف از بزرگسالان به دنبال حفاظت در ایالات متحده است.

شاکی, G. Y. J. P., یک دختر 13 ساله دختر از ال سالوادور. مادر او یک افسر سابق پلیس بود هدف بدنام السالوادور باندهای پس از او حاضر به همکاری با آنها. مجبور به سرعت فرار برای زندگی, G. Y. J. P. او اعطا شده قانونی حفاظت از ایالات متحده و در حال حاضر در اینجا زندگی می کند قانونی. دختر به دنبال پیوستن به مادر او زمانی که باندهای شروع به تهدید کننده زندگی.

وقتی G. Y. J. P. وارد ایالات متحده, او اجازه مقامات می دانم که او در حال فرار از خطر است که مادر او در اینجا زندگی می کند و که او تا به حال او و مادرش شماره تلفن. مقامات نیست او تماس بگیرید و به سادگی برداشته می شود این دختر به ال سالوادور بدون یک جلسه که در آن او را به پنهان کردن.

تحت دیرینه مهاجرت اساسنامه حفاظت از کودکان و کسانی که به دنبال حفاظت, G. Y. J. P. باید شده اند پناه داده در کودکان تسهیلات تا زمانی که او می تواند منتشر شود و به مادرش و او باید به حال کامل و منصفانه اقدام به تعیین حق حفاظت در ایالات متحده — که اجازه داده او را دوباره به طور دائم با مادرش.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پنهان شدن پشت COVID-19 به عنوان یک راه برای ارسال کودکان به قبر خطر” گفت: آیتالله سیستانی وکیل لی Gelernt. “مانند مغلوب ساختن پیشی جستن وحشتناک جدایی خانواده, سیاست, دادگاه باید نتیجه گیری این آخرین حمله در کودکان غیر قانونی است.”

این گروه ها درخواست به دادگاه برای اعلام استفاده از سفارش در برابر G. Y. J. P. غیر قانونی و اجازه می دهد او را به بازگشت به پناهندگی درخواست شنیده می شود.

“این است که برخی از برج عاج حقوقی نبرد” گفت: Karla M. وارگاس دادستان ارشد با تگزاس, حقوق مدنی, پروژه. “به نام ما دولت با استفاده از یک سگ به تعقیب یک دختر به رودخانه و هرگز حتی زحمت بررسی کنید اگر او تا به حال یک مادر است. سپس پشت خود را به یک کشور که در آن او از ترس کشته شدن. دولت نژادپرست دستور کار برای پایان دادن به پناهندگی پناهندگان به معنی از بین بردن حمایت های اولیه برای آسیب پذیرترین کودکان در جهان است.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که دولت مجاز است به موضوع اخراج منظور تحت سلامت عمومی مقررات در عنوان 42 ایالات متحده کد — مقررات است که باید به ندرت استفاده شده است و هرگز در این راه است. عنوان 42 اجازه نمی دهد اخراج از غیر شهروندان که در ایالات متحده و نه از نظر قانونی اجازه می دهد تا حذف از کودکان است. علاوه بر نقض آمریکا قانون مهاجرت, G. Y. J. P. اخراج همچنین نقض کشور تعهدات بین المللی برای محافظت از مردم در حال فرار از آزار و اذیت و شکنجه.

“G. Y. J. P. وارد مرز ما در حال فرار از خشونت غیر قابل تصور از جان گذشته به اتحاد دوباره با مادر” گفت: جیمی کلاه بردار CGRS مدیر دادخواهی. “زیر غیر قانونی منظور دولت ما او را فرستاده حق بازگشت به راه آسیب است. همه گیر نمی تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آن تعهدات قانونی به کودکان مانند G. Y. J. P. کشورهای متعدد نشان داده است که ممکن است برای حفاظت از سلامت عمومی در حالی که همچنان به حمایت از حقوق پناهندگان است.”

این مورد نیز به نقل از نقض حفاظت از قربانیان قاچاق با عبور نمود, قانون آیین دادرسی اداری, قانون مهاجرت و ملیت و کنوانسیون مبارزه با شکنجه.

“از ما دهه کار در مرکزی امریکا آکسفام می داند دست اول به شدت از شرایط از جمله آزار و اذیت و شکنجه که مردم در حال فرار,” نوح گفت: Gottschalk آکسفام امریکا سیاست های انسان دوستانه منجر شود. “به عنوان یک سازمان جهانی کار برای پایان دادن به بی عدالتی و فقر و دفاع از حقوق بشر و مدافع و با جهان آسیب پذیرترین مردم ما با افتخار به ایستادن در کنار شرکای خود برای به چالش کشیدن برگ برنده دولت ادامه داد: حمله به این کشور را میراث به عنوان یک پناهگاه برای فرار از آزار و اذیت مردم. این طرح دعوی در دادگاه است که یک گام مهم برای شروع ترمیم آسیب های انجام شده توسط این مضر حملات علیه انسانیت مشترک ما.”

این طرح دعوی در دادگاه, G. Y. J. P. v. گرگثبت شده در دادگاه فدرال در واشنگتن آیتالله سیستانی از تگزاس و آیتالله سیستانی از دی سی در حال شرکت مشاور.

شکایت: https://www.aclu.org/legal-document/gyjp-v-wolf-complaint

مورد جزئیات: https://www.aclu.org/cases/gyjp-v-wolf

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de