رشد تعداد COVID-19 موارد در ویسکانسین سوخت مطالبات ملی برای رأی-با-ایمیل

افزایش تعداد COVID-19 نفر از میان افرادی که رای دادند در فرد برای ویسکانسین مارس 7, انتخابات, است که تقاضا برای سوخت رسانی کنگره به صندوق کمک به اجرای گسترده رای-با-ایمیل مقررات در هر دولت را برای بقیه از این سال به خصوص برای کشور انتخابات عمومی برای نوامبر برنامه ریزی شده.

“تا کنون 36 نفر که تست COVID-19 مثبت پس از 9 آوریل گزارش داده اند که آنها رای دادند در فرد و یا مشغول به کار پای صندوق های رای در روز انتخابات” Jennifer Miller, سخنگوی, Wisconsin Department of Health Services, گفت, سیاسی جمعه به عنوان خروجی گزارش داد:

میلر گفت: “چند” مردم در این گروه گزارش های اضافی ممکن است در مواجهه ساخت آن مشخص نیست که آیا این انتخابات خود را مسئول انقباض این بیماری است. اگر این افراد قرارداد این ویروس قبل از انتخابات می تواند آنها را نیز گسترش آن به دیگران که رفت به پای صندوق های رای آن روز.

برای که و دلایل دیگر این رقم به احتمال زیاد به رشد در هفته های آینده. چهل نفر در شهرستان میلواکی که شرکت در انتخابات را آزمایش مثبت با توجه به WUWM. میلواکی کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik روز جمعه گفت: اطلاعات هنوز در حال تجزیه و تحلیل است اما می تواند نهایی 1 مه.

ویسکانسین جمهوری قانونی رهبران و دولت دیوان عالی کشور بودند صریحا انتقاد برای نادیده گرفتن مشاوره از مقامات بهداشت عمومی و حرکت رو به جلو با فرد رای گیری در آوریل 7—در حالی که کشورهای دیگر با تاخیر خود را با برگزاری انتخابات و همچنین برای quashing آخرین لحظه تلاش دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers به آدرس نگرانی های ایمنی در مورد رای گیری سایت. مدنی “فاجعه” و ظهور ذرات به کمک نصب تماس به گسترش رای توسط پست در سراسر کشور.

در بیانیه روز شنبه, نانسی وانگ مدیر اجرایی مستقر در میشیگان گروه رای دهندگان نه سیاستمداران با اشاره به داده های پس از انتخابات coronavirus عفونت در ویسکانسین به عنوان شواهدی وجود دارد که “ویسکانسین قانونگذاران قرار دادن رای دهندگان زندگی در معرض خطر اقدام در شخص رای گیری به طور معمول در طول COVID-19 همه گیر و در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن عواقب ناشی از آن تصمیم گیری در زندگی مردم است.”

پیش بینی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “نشان می دهد که COVID-19 عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد ادامه این سقوط” وانگ اضافه شده است. “ما باید در حال حاضر برای حفاظت از رای دهندگان در میشیگان در ماه اوت و نوامبر انتخابات است. ما از قانونگذاران ما به سرعت حرکت به یک رای-با-ایمیل راه حل برای دولت ما در حالی که ارائه پادمان برای اطمینان از هیچ رای دهنده محروم است. در طول این همه گیر رای-با-ایمیل خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز امور عمومی نشان داد که افزایش پشتیبانی در سراسر ایالات متحده برای رای توسط ایمیل. رای گیری نتایج منتشر شده در روز شنبه نشان داد که شش در 10 آمریکایی ها خواهد حمایت کشورهای خود را در حال حرکت به رای-با-ایمیل برای انتخابات ماه نوامبر به دلیل بیماری همه گیر.

این نظرسنجی نشان داد که “دموکرات ها در حال حاضر بسیار بیشتر از جمهوری خواهان حمایت خود را از دولت برگزاری انتخابات منحصرا از طریق پست 47 درصد به 29 درصد است.” این AP گزارش داد که “گسترده حزبی تقسیم نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی علیه رای-با-ایمیل ممکن است طنین با او خواه حامیان.”

در مواجهه با فشار شدید به سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات بی اساس و با استفاده از قوانین فدرال مربوط به این بیماری همه گیر برای حفاظت از حق رای دموکرات مجلس نانسی پلوسی (کالیفرنیا.) گفت: در MSNBC دوشنبه که “در این لایحه ما خواهد بود با حمایت از رای توسط ایمیل” برای حفاظت از بهداشت عمومی و زندگی “از ما دموکراسی است.”

Pelosi وعده در تلویزیون ملی پخش شد و مورد استقبال در بیانیه ای از پایه تا امریکا بنیانگذار و رئیس جمهور شان Eldridge که گروه کمک کرده است تا منجر فراخوان کنگره به ارائه متحده با حداقل 4 میلیارد دلار در بودجه برای کمک به تلاش ها برای ایجاد رای گیری امن تر در میان بحران بهداشت عمومی.

“کنگره در حال اجرا خارج از زمان به اطمینان حاصل شود که هرج و مرج رخ داده است که در ویسکانسین نمی اشکار در مقیاس ملی آمده نوامبر. به همین دلیل ما سپاسگزار به بلندگو پلوسی برای امیدوار کننده شامل اضافی انتخابات کمک مالی در خانه بعدی بسته امداد گفت: Eldridge.

“دموکرات ها در سنا باید دنبال او منجر شود و با استفاده از اهرم خود برای اطمینان متحده دریافت 4 میلیارد دلار برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری تمدید رای گیری اولیه پیاده سازی آنلاین ثبت نام رای دهندگان در سراسر کشور و محافظت از نظرسنجی کارگران,” او اضافه شده است. “ما نمی توانیم اجازه جمهوریخواهان یا دموکرات ها در سنا قلاب تا زمانی که ما تضمین می کنند که کافی انتخابات کمک بودجه گنجانده خواهد شد در فینال امداد بسته است.”

Eldridge اضافه شده است که صرف 4 میلیارد دلار به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان به راحتی می توانند رأی گیری است “قیمت کوچک برای کنگره به پرداخت برای ضمانت آمریکایی ها حق رای در این بحران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net