گواتمالا رهبر انفجار تهمت Admin را “آلوده” اخراج پرواز به عنوان گروه های حقوق بشر می گویند اخراج نمایش “بی پروا بی اعتنایی” برای حقوق و سلامت

گواتمالا جناح راست رئیس جمهور Alejandro Giammattei روز پنج شنبه با حمله به دولت ایالات متحده برای فرستادن به گواتمالا افراد آلوده به ویروس coronavirus اقدامات او گفت: قریب به اتفاق قربانیان این کشور آمریکای مرکزی را به سیستم بهداشت و درمان و نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا است اقدام به عنوان یک متحد.

“گواتمالا است یک متحد به ایالات متحده آمریکا, ایالات متحده است و نه یک متحد به گواتمالا” Giammattei گفت: در virutal رویداد با اطلس شورای آدرین Arsht آمریکای لاتین, مرکز این ادعا که این کشور دریافت کرده است “حتی یک ماسک از ایالات متحده” برای کمک به تقویت محافظ لوازم پزشکی.

“ما درک می کنیم که ایالات متحده می خواهد به تبعید مردم,” او گفت: “اما آنچه که ما را درک نمی کنند این است که آنها را برای ما ارسال آلوده به پرواز.”

“ما تا به حال با مشکلات جدی در تبعید مردم” گفت: Giammattei. “ما شده اند تحت درمان توسط ایالات متحده در راه است که من می خواهم بگویم این است که نوع در رابطه با اخراجی.”

به آسوشیتد پرس گزارش پنج شنبه:

گواتمالا تایید کرده 119 اخراجی وارد با COVID-19 از ایالات متحده است. این کشور به حالت تعلیق در تبعید پرواز در موارد متعدد پس از آلوده مسافران تشخیص داده شد اما از سر گرفته و آنها را پس از اطمینان از مقامات ایالات متحده.

آخرین پرواز با اخراجی که تست مثبت در گواتمالا وارد May 13 از اسکندریه, Louisiana. مقامات گفته اند که 16 تا از آنها تست مثبت است.

افزایش تعداد موارد تیره و تار گواتمالا در سیستم بهداشت و درمان.

“پزشکان در بیمارستان ها و پرستاران شده اند به خیابان و بیمارستان و اعتراض که آنها لازم نیست به اندازه کافی مواد برای مراقبت از بیماران مبتلا به” گواتمالا-بر اساس گزارش خبرنگار جثه Alejandro García Escobar گفت: دموکراسی در حال حاضر! در هفته گذشته.

“ناگهان” او ادامه داد: “نظام سلامت در گواتمالا ضعف است. ما رسیده بود کمی بیش از 1300 موارد فعال موارد در اینجا در گواتمالا و این را ما در نظام سلامت واقعا روی لبه صندلی خود را.

در مطبوعات زمان وجود دارد 2,512 تایید موارد Covid-19 و 48 مرگ و میر در گواتمالا و با توجه به گواتمالا مقامات بخش زیادی از این موارد می توان به اخراج از ایالات متحده است.

“Guatemalans می گویند که تا 20 درصد از Guatemalans شما با Covid-19 آمد از ایالات متحده به عنوان اخراجی,” گیوم طولانی سابق وزیر امور خارجه اکوادور و سفیر ایران در سازمان ملل متحد که در حال حاضر یک تحلیلگر ارشد در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR),” گفته امانپور و شرکت. در این هفته.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گواتمالا است که به احتمال زیاد نه تنها در حال دریافت کننده تبعید Covid-19 آلوده مردم او اضافه شده است. “وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که این روند در سراسر آمریکای لاتین است.”

پشتیبان گیری است که ادعا می کنند که تحقیقات در ماه گذشته از دیگر CEPR تحلیلگر جیک جانستون که در بر داشت که اداره مهاجرت و گمرک (ICE) “در ادامه به اخراج هزاران نفر از مهاجران برگزار شد در بازداشتگاه در سراسر ایالات متحده است. کسانی که امکانات خود را تبدیل به نقاط از COVID-19 شیوع این معنی که ایالات متحده در حال حاضر صادرات این ویروس به کشورهای سراسر منطقه است.”

او ادامه داد:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری ملی در مارس 13, یکی, یخ, هوا, پیمانکار پرواز حداقل 72 احتمال اخراج پرواز به 11 آمریکای لاتین و کارائیب سازمان ملل — از جمله به برزیل و اکوادور هستند که درد و رنج در منطقه بدترین شیوع COVID-19 و که هر دو تجربه افزایش اخراج پروازهای تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

از 15 مارس تا آوریل 24, یخ, هوا به نظر می رسد ساخته شده اند 21 اخراج پروازها به مقصد گواتمالا; 18 به هندوراس; 12 به ال سالوادور; شش به برزیل; سه هر یک به نیکاراگوئه و اکوادور هائیتی و جمهوری دومینیکن; و هر یک به کلمبیا و جامائیکا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و نه فقط قرار دادن زندگی مهاجران و لاتین آمریکایی ها در معرض خطر اما کسانی که از مردم در سراسر جهان گفت:” برت “هاینز” برنامه دستیار برای CEPR بین المللی تیم.

گواتمالا رهبر نظرات جدید می آیند در میان تازه موشکافی بیش از ایالات متحده آمریکا-گواتمالا پناهندگی تعاونی توافق (ACA) یک قرارداد امضا شده در سال گذشته توسط Giammattei را سلف و به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

یک به اصطلاح “امن سوم کشور توافق” معامله مجاز ایالات متحده به ارسال غیر گواتمالا پناهجویان در جنوب آمریکا. .مرز به گواتمالا.

گزارش این هفته توسط سازمان دیده بان حقوق بشر و پناهندگان بین المللی می گوید توافق نیروهای پناهجو اساسا دهد تا هر گونه ادعای پناهندگی و برگ خواهد بود-پناهجویان در خطر آسیب جدی.

در اضافی مقاومت مواجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد مهاجر سیاست های سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در این ماه به نام در وزارت امنیت داخلی برای قرار دادن یک مهلت قانونی برای اخراج ها در نور از coronavirus بحران است.

این گروه در نامه ای به وزیر امنیت داخلی چاد گرگ می گوید که ادامه اخراج ها در میان همه گیر خواهد نمایش “بی پروا بی اعتنایی از مخاطرات بهداشتی برای مهاجران پناهندگی پناهجویان و منطقه ای و جامعه جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im