فرمانداری نامزد گرگ هیوز نام جنوب یوتا کمیسر به عنوان همسر در حال اجرا

سالت لیک سیتی — نامزد جمهوری خواه برای فرماندار گرگ هیوز به نام Washington County کمیسر ویکتور Iverson خود را به عنوان همسر در حال اجرا در روز سه شنبه.

“ویکتور ثابت رهبر با تعهد به اصول محافظه کار گفت:” هیوز سابق یوتا مجلس و یکی از هشت نفر از نامزدهای جمهوریخواه در رقابت برای موفقیت ایران با رژیم صهیونیستی است. گری هربرت که در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد پس از بیش از یک دهه ،

هیوز گفت: Iverson “نگه داشته است Washington County قوی و آماده با پایین ترین نرخ مالیات در دولت و یک سال کامل از روز بارانی بودجه در رزرو. ویکتور خدمت دولت در شهرستان و سطح فدرال است فوری رئیس جمهور گذشته یوتا انجمن شهرستان و شخص یوتا می توانید اعتماد به آینده معاون فرماندار.”

Iverson منتخب به واشنگتن هیئت مدیره شهرستان کمیسیون در سال 2015 و در حال حاضر در خدمت به عنوان رئیس نیز یک لا Verkin عضو شورای شهر رئیس یوتا انجمن از شهرستانهای’ زمین های عمومی و کمیته منابع طبیعی و اراضی عمومی مشاور سیاست برای بهداشت ، مایک لی.

“من سپاسگزار برای افتخار پیوستن به این تیم کمک سخنران هیوز بعدی تبدیل فرماندار یوتا” Iverson گفت. “او نامزد حزب محافظه کار با اثبات توانایی انجام کارها بدون توجه به این چالش است. او را به نمایندگی از تمام یوتا هست. گرگ هیوز دقیقا همان است که ما باید در طول این زمان دشوار است.”

دیگر جمهوریخواهان در انتخابات فرمانداری در حال حاضر نام خود را در حال اجرا ميباشد.

سابق اوباما رئیس توماس رایت اولین انتخاب بازنشستگی در کنگره ایالات متحده راب اسقف در ماه ژانویه است. سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور نام پروو شهردار میشل Kaufusi به عنوان خود را برای انتخاب معاون فرماندار در ماه فوریه و مارس, Lt. رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox تصمیم دولت آمریکا به مردم ایران ، Deidre Henderson, R-چنگال اسپانیایی.

شهرستان دریاچه نمک Councilwoman Aimee پهن نیوتن رفت و با ایالتی یوتا حسابرس جان Dougall در حالی که بازرگان Jan Garbett که واجد شرایط برای ژوئن اولیه رای گیری است و تحت پیگرد دولت برداشت, دکتر, جو Jarvis. چند ساله نامزد جیسون تعمید انتخاب درو چمبرلین.

ایران با نمایندگان دیدار خواهد کرد عملا در دولت خود کنوانسیون مارس 25 برای پیشبرد به عنوان بسیاری به عنوان دو نامزد اصلی انتخابات. رایت کاکس و شکارچی در حال حاضر امن یک نقطه در انتخابات با ارسال 28,000 تایید رای دهندگان امضا به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im