نیروی ایجاد ترس خلط رفتار و هرج و مرج اقتصادی. این زمان برای ترس اما برای روشن کنه فکر می کردم. ما باید منطقی دولت و رهبری در تمام سطوح و ظرفیت ما برای متحد کردن و با هم کار کنند. ایالت یوتا در حال انجام یک کار خوب نگه داشتن مردم آگاه بنابراین مردم می توانند انتخاب عاقلانه و حکومت خود را. این کار و بسیاری Utahns در حال تلاش برای انجام هر کاری لازم است به امن است. آن Schlafly کری, معاون ملی عقاب فروم عاقلانه گفت: “در بیماری های همه گیر قبلی بیمار جدا شد. در این بیماری همه گیر هر فرد جدا شده است.” در 42 متحده فرمانداران صادر ایالت stay-at-home سفارشات. خوشبختانه یوتا است که یکی از این کشورها.

ما آزادی شخصی است که مهم ترین چیز برای محافظت از, و همه ما باید به رسمیت شناختن است که با آزادی و مسئولیت می آید. آن است که مناسب نقش دولت به زور کسب و کار خصوصی ، این نیروی کوچک-صاحبان کسب و کار که پایه و اساس اقتصاد ما به از دست دادن کسب و کار خود و کارکنان به خارج از محل کار باعث زندگی برای خراب شود و خانواده ها در معرض خطر قرار داده چرا که هیچ درآمد برای مواد غذایی, اجاره و ضروریات زندگی. وجود ذخایر مالی به آنها را از طریق این بحران است. حتی زمانی که همه گیر است و بیش از بزرگ و کوچک کسب و کار و کارکنان خود را مجبور به زندگی با واقعیت های مالی معضل مجبور بر آنها توسط دولت و به طور کلی گفتگو خواهد شد با تمرکز بیشتر بر روی این فاجعه اقتصادی و مداوم آن خرید اینترنتی.

دولت باید یک نقش مناسب در هر وضعیت از این طبیعت و این نقش باید به تسهیل و ارائه هر منبع لازم برای جلوگیری از آلودگی از coronavirus و همچنین توسعه و توزیع تمام راه حل های ممکن و مواد را برای کسانی که در نهایت قرارداد این بیماری است. دولت موظف به انتشار بدون چرخش یا دستور کار ترین زمان دقیق و اطلاعات مربوطه مورد تهدید وضعیت و شرایط محلی. دولت قدرت به بستن مدارس دولتی به منظور محافظت از کودکان و خانواده خود را. آن است که مناسب برای دولت تعیین و انتشار واقعی راهنمای کسب و کار خصوصی. این کمک خواهد کرد که آنها را محافظت از خود و مردم و ترویج ثبات و تداوم. این اقدامات دفاعی مناسب در جهت منافع مشترک.

استفاده از زور در وضعیت فعلی ما به صورت جداگانه یا مجموع مناسب نیست و در محدوده مناسب نقش دولت و یا لازم است در ترویج منافع مشترک است. تنها استثنا ممکن است در یک وضعیت خاص به محافظت از فرد در زندگی در معرض خطر قریب الوقوع. ما را دیده اند در نتیجه دولت مجبور به تعطیلی در بخش خصوصی است. آنها ویرانگر و اقتصادی فاجعه بار هر دو به صورت جداگانه و دسته جمعی. تحت هیچ منطقی یا منطقی تعریف می تواند این باشد دیده می شود به عنوان کار مشترک خوب است. نتیجه همان خواهد شد به طور داوطلبانه به استناد واقع بینانه فردی و سازمانی مسئولیت و منافع خود. که امر به معروف و واقعیت یک جامعه آزاد و بازار آزاد است. شوهر من همین و من را ساخته اند این تصمیم به ماندن در خانه ما برای محافظت از خودمان است. ما در “معرض خطر” رده سنی و در همین حال عمده عمل جراحی قلب به تازگی. ما نیاز نیست دولت به زور ما را به قرنطینه. ما همچنین بر این باورند اکثر آمریکایی ها را به انتخاب عاقلانه و بدون اجبار دولت. ما در حال حاضر دیده می شود این اتفاق می افتد به کلیساها و مدارس خصوصی ساخته شده اند انتخاب به بستن درهای خود را بدون دولت مقرر.

بسیاری از افراد و کسب و کار با توجه به این حقیقت در مورد شرایط خود را انجام خواهد داد درست است. سرزنش آسان است اما معکوس و در این نقطه بی ربط. هر دو دولت فدرال و دولت های ایالتی اگر آنها می خواهند به ایمان و اعتماد نیاز به بازگرداندن آزادی های بنیادی به مردم و کسب و کار خصوصی.

در حال حاضر زمان برای ایستادن برای آزادی. آن است که مناسب نقش دولت به زور بسته شدن کسب و کار خصوصی و یا جرم مسالمت آمیز تجمع بیش خودسرانه محدود و یا به زور سالم شهروندان به قرنطینه. ضرورت و وحشت را وادار به پذیرش و ما نمی توانیم نباید قبول هر گونه بی دلیل نقض قوانین ما آزادی.

خدا ما را برکت دهد و خدا به آنچه امریکا است.

گیل Ruzicka رئیس جمهور یوتا عقاب فروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im