یوتا ایالتی سنا لایحه جرم زدایی از چند همسری بین رضایت بزرگسالان, ساخت دو شوهری و چند همسری یک مورد تخلف به جای یک جنایت است. جریمه و خدمات اجتماعی خواهد بود میزان قانونی اجرای شبیه به بلیط ترافیک. البته یوتا برای چند دهه گذشته تا حد زیادی کاهش یافته است به دستگیری هر کسی برای چند همسری مگر اینکه هزینه های اضافی مانند زیر سن قانونی ازدواج یا رفاه تقلب می تواند به ارمغان آورد. شاید زدایی است “بهتر از انجام هیچ چیز” استفاده از کلمات سناتور دانیل تاچر?

من پیشنهاد می کنم که موقعیت غیرقابل دفاع است. که در آن polygyny درگیر است و اکثریت قریب به اتفاق چند همسری موارد در واقع موارد polygyny (اتحادیه از یک مرد به همسران متعدد) — آسیب یافت شده است ذاتی در عمل. در سال 2011 دادگاه عالی بریتیش کلمبیا خواسته شده بود به حکومت در قانون اساسی کانادا ممنوعیت چند همسری. یکی از شاهدان بود استاد رز McDermott از دانشگاه براون است که به قلم یک کل حجم به نام “شر از Polygyny” خلاصه او تحقیقات گسترده ای.

McDermott می یابد از نظر آماری ارتباط معنی داری بین قانونی بودن و شيوع polygyny در یک کشور از یک طرف و از آنچه به آنها تماس بگیرید “کل پایین مجموعه ای از عواقب منفی برای مردان و زنان و کودکان و ملت-دولت” از سوی دیگر است. داده های خود را تجزیه و تحلیل نقاط در بين polygyny و نتایج ضعیف از جمله سطوح بالاتر از قاچاق جنسی و سطوح بالاتری از خشونت خانگی.

علاوه بر این ادبیات می یابد سازگار استفاده شده به طور کلی در کودکان polygynous اتحادیه های کارگری از جمله نرخ پایین تر از اولیه و ثانویه آموزش و پرورش برای هر دو مرد و زن و کودکان و نرخ بالاتر از کودکان کار, بالاتر از نرخ فرزند malnourishment بالاتر از نرخ ناهنجاری های ژنتیکی و کاهش سن ازدواج برای دختران. نیز وجود دارد که قابل پیش بینی عواقب ناشی از چند همسری را “بی رحمانه حسابی” برای پسران که ممکن است اما در تعداد قابل توجهی از چندهمسری جوامع به طوری که نر رهبران متعدد ،

دیگر کارشناسان با اشاره به جدی روانی مضرات برای زنان و کودکان در polygynous ازدواج از جمله اضطراب و افسردگی است. این اضطراب و افسردگی ممکن است نه تنها احساس می شود توسط زنان (و کودکان) در حال حاضر در polygynous روابط بلکه توسط زنان (و کودکان) در حال حاضر در روابط تک همسری که باید نگرانی در مورد اینکه آیا خود شوهر و پدر را بیشتر خواهد شد ،

McDermott آمده است: “سیاستگذاران را مجبور به تغییر قوانین متعدد در سراسر حوزه های مختلف برای اعمال به عنوان یک اثر در این نتایج منفی نسبت به زنان و کودکان به عنوان می تواند انجام شود لغو polygyny. … با منع polygyny ما کاهش نابرابری اجتماعی و خشونت نسبت به زنان و کودکان (به عنوان) افزایش حقوق سیاسی و آزادی های مدنی برای همه است.”

تمام این تحقیقات را به شدت وزن در پس از آن حاکم گذارم کانادا ممنوعیت عمل. کامل قضاوت سال قبل از میلاد دادگاه می تواند به صورت آنلاین و باید به عنوان خوانده شده توسط هر ایالتی یوتا قانونگذار قبل از رای گیری در این موضوع مهم است.

مهم است که به در نظر گرفتن این نتیجه گیری رسیده است توسط سازمان ملل با تعداد قابل توجهی از مهاجران از polygynous فرهنگ. به جای زدایی تقریبا تمام کشورهای اروپایی و همچنین کانادا حاضر به رسمیت شناختن چنین ازدواج به دلیل آسیب درگیر است. با امتناع از به رسمیت شناختن این کشورها نیز منع این عمل از دوره بازگشت به کشور خود را از مبدا به منظور اضافی همسران و آنها را به بازگشت به کشور مقصد.

این قانون مانعی نیست حداقل نه در این مورد. به جای قانون قدرتمند و روشن فانوس دریایی از امید است. این بیشتر به روشنی اعلام اورا بارلو یک چند همسری فراری بود که به عنوان یک قطعه از اموال همه زندگی او را تا زمانی که قانون به او گفت که کسانی که از این به او در اشتباه بودند و تا به حال مرتکب یک جرم جدی است.

“به عنوان یک کودک در حال رشد وجود دارد” بارلو گفت: “من می توانم به شما بگویم که تنها دوست من احساس من تا به حال دلیل که قانون را اثر و رهبران قرار داده بودند در زندان, من در واقع احساس رایگان.”

دختران 16 (سن قانونی ازدواج در یوتا با رضایت والدین) مطرح شده از تولد برای تبدیل شدن به چندهمسری همسران و یا در صورت آتش دوزخ خواهد شد که کمتر دفاع از همیشه قبل از. صرف نظر از اینکه یوتا انتخاب کرده است به شدت و یا laxly اجرای قانون تمام Utahns می دانیم که قانون وجود دارد و آن تقسیم حق و باطل و عدالت از بی عدالتی است.

چندهمسری سیستم ها به درستی در مقایسه با سازمان جرم و جنایت و برده داری. در واقع, آن است که یک مهلک ترین شکل قاچاق به عنوان بریتیش کلمبیا مورد به وضوح نشان می دهد. اگر ما در نظر گرفته (به درستی) که قوانین علیه قاچاق جنسی شد فقط نمی ساخت یک دندانه در برابر آن عمل و در نتیجه decriminalizing آن خواهد بود “بهتر از انجام ندادن”? پس از همه, قانون می فرستد جنسی قاچاقچیان و قربانیان خود را “به سایه” به عنوان یک سناتور گفت: از polygamists تحت قوانین فعلی. این قانون همچنین می فرستد روسپی و دالالن را “به سایه.” فروشندگان مواد مخدر هم وجود دارد, به عنوان کسانی که درگیر در بازار سیاه برای بدن انسان. ما باید در نظر زدایی برای این رضایت طرفین انتخاب شیوه زندگی ، هر جامعه چهره مواردی که اجرای قانون دشوار است و حتی ممکن است عواقب ناخواسته. گاهی اوقات یک جامعه باید زندگی می کنند که با تنش برای خوب بیشتر از بیشترین تعداد از مردم است.

اما ترفند به قانون است که می تواند و باید در نظر گرفته شود. در نظر نوردیک مدل از پرداختن به فحشا که در آن تنها دالالن و جانز دستگیر می شوند و روسپی هستند به درستی در نظر گرفته قربانیان نیاز به حمایت و کمک از دولت است. هیچ چیز متوقف کردن ایالتی یوتا مقننه از کنده کاری مشابه دسته از قربانی خواهد بود که معاف از مجازات قانونی برای دو شوهری.

آن را باید به افزایش یک پرچم قرمز برای قوه مقننه است که حتی روشنفکر و مترقی کانادایی و اروپایی ها رد راه چند همسری جرم زدایی. خانه هنوز به رای گیری در مورد این موضوع. شاید آن زمان اضافی برای مشق شب در موضوع قبل از رای گیری: پیشنهاد ما آوردن استاد McDermott به شهادت در مجموعه بعدی از جلسات.

والری M. هادسون یک دانشگاه استاد برجسته در دولت بوش مدرسه از خدمات دولتی و عمومی در تگزاس A&M University. او نمایش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im