مهمان نظر: این افراد بیماری های همه گیر است که باید تصمیم بگیرد در انتخابات

ما مردم مثل شما — مردم با ریشه های عمیق و با ارزش است که منعکس کننده دولت ما. هیچ کدام از ما در اصل برنامه ریزی شده برای اجرا به فرماندار یا معاون فرماندار. من تصمیم به پرش به حلقه در Jan. 31 زمانی که دیگر شش نامزدهای جمهوری خواه در سیلیکون دامنه بحث علنا متعهد وفاداری به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

من می خواستم به جمهوری خواهان انتخاب فرماندار بود که از نه راست و نه سیاسی. ماه گذشته من انتخاب دکتر یوسف جارویس بهداشت عمومی کارشناس — بنابراین نیاز ما در حال حاضر و آینده رهبری — به من running mate و ما سخت کار کرده اند به محل امن در انتخابات از طریق امضا جمع آوری روند.

ما به خوبی در راه به گرفتن نیاز امضا هنگامی که فرماندار گفت: هر کس به در خانه بمانند. کمپین ما شد یک سانحه COVID-19 یک شبه.

قادر به پاسخگویی به شما چهره به چهره و جمع آوری امضا به دلیل فرماندار دستور مجبور است مبارزه ما برای بازی بسیار متفاوت مجموعه ای از قوانین از دیگر فرمانداری مبارزات که وارد مسابقه زودتر. نه تنها قوانین برای ما متفاوت آنها ساخته شده است به اندازه کافی امضا کاملا غیر ممکن است.

فرمانداران در کشورهای دیگر به رسمیت شناخته شده این مشکل و زمان عمل است. از نیویورک به اورگان فرمانداران باید تنظیم روند انتخابات در دفاع از دموکراسی است. آنها را تمدید زمان ارائه شده و یا کاهش آستانه امضای مورد نیاز در نسبت با این زمان بود که ناقص توسط stay-at-home سفارشات. ما فرماندار و معاون فرماندار حاضر به انجام این کار. شکست خود به قانون را رد کرده است ما هر معقول مسیر انتخابات و زیر پا گذاشته در Utahns حقوق برای یک انتخابات آزاد و عادلانه.

شما حق انتخاب دولت خود رهبری است. که حق را نمی توان دور گرفته شده توسط یک بیماری همه گیر و حتی به عنوان بی سابقه ای به عنوان این. یوتا دموکراسی دارای اب و هوای جنگ های جهانی و اقتصادی افسردگی. ما باید اجازه دهید آن را مرگ در حال حاضر. ما در حال به راه انداختن این جنگ صلیبی چون در امریکا آن است که مردم نه سیاستمداران و یا بیماری های همه گیر که انتخاب بعدی ما رهبران. این است که در مورد حقوق خود را به عنوان آنجا که ما.

در طول این بحران دیده ایم رژیم صهیونیستی است. هربرت محدود کردن حقوق و قانون اساسی ما به مجمع عمومی و مذهبی ، قبول داریم که این به طور موقت محدودیت های لازم برای صرفه جویی در زندگی می کند. این در حالی است که او باعث می شود این گرند تغییرات در زندگی ما او feigns درماندگی در مورد تغییر امضا جمع آوری مورد نیاز است. این غلط است. اگر فرماندار می تواند تغییر یک, او به راحتی می توانید تغییر دیگر. ما همچنین اعتراض به دولت ما مقننه. اما قانون گذاران ما هم باید اذعان کرد آنها باید “کمی معده” برای تنظیم یک انتخابات که به نفع وظیفه خود را.

آمریکا سیستم کنترل و توازن به معنای نگه داشتن هر یک بخشی از دولت از نقض حقوق مردم است. سیستم قضایی ما است که بخشی از آن عاقلانه ارزشمند مفهوم است. بنابراین ما به دنبال تنها خیابان باز به آمریکا—طرح دعوی در دادگاه در برابر گری هربرت اسپنسر کاکس برای عمدا ایجاد یک مانع بین مردم یوتا و حق خود را برای انتخاب بعدی خود را فرماندار.

جورج واشنگتن به ما هشدار داد “در جدی ترین شیوه” از بدترین دشمن ما یعنی “هنگامی که قدرت مطلق یک فرد … می شود این به خود ارتفاع در خرابه های عمومی آزادی.”

این است که مبارزه ما خواسته است مبارزه با ارزش به راه انداختن. مانند واشنگتن, ما می خواهم چیزی بیش از “قوانین خوبی تحت یک دولت آزاد”—یکی از انتخاب توسط مردم یوتا نمی منصوب توسط چند مرد در قدرت است. ما در حال درخواست از دادگاه به اصلاح اساسی ترین حق همه ما گرامی — رایگان نمایشگاه و انتخاب کامل ما در انتخابات آینده.

Jan Garbett یوتا بازرگان از 8 و یک جمهوری خواه نامزد فرماندار ایالت یوتا است. جو Jarvis یک عمر صرف کرده است در بهداشت عمومی. او ژان را در حال اجرا همسر برای معاون فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im