من از خواب بیدار باور نکردنی ترین نمای از کوه هر روز صبح. آنها هر روز به من یادآوری می شود خدا را شکر تعالیم من مردم و نعمت که من باید. این زمین که ما در زندگی مقدس است. مردم آن را به نام خانه برای قرن ها.

وجود یک نظم طبیعی جهان است که از آن مرد است. ما واگذار شده است با مسئولیت مراقبت از این زمین پس از او ادامه خواهد داد و همچنان به تکثیر برای نسل هنوز متولد نشده.

من باور دارم که قبیله ای فرهنگ مهم درس به آموزش بقیه جهان در مورد ارتباط از همه چیز زندگی می کنند و این واقعیت است که وجود ما وابسته به جهان طبیعی است که ما به نظر می رسد به از بین بردن.

سابق آمریکا و مشاور در تغییر آب و هوا گاس Speth گفت: “من استفاده می شود به فکر می کنم که مشکلات زیست محیطی بودند از دست رفتن تنوع زیستی اکوسیستم فروپاشی و تغییر آب و هوا. من فکر کردم که با 30 سال خوب علم ما می تواند این مشکلات را برطرف. اما من اشتباه بود. بالا مشکلات زیست محیطی هستند و خودخواهی و حرص و آز و بی تفاوتی و برای مقابله با کسانی که ما نیاز معنوی و فرهنگی تحول و ما دانشمندان نمی دانند که چگونه به انجام این کار است.”

من شوشون مردم بومی این سرزمین است. ما شکارچیان و جمع ما به سفر با فصل. ما نگاه بر زمین به عنوان نه فقط یک محل برای زندگی, اما چیزی بسیار ویژه و مقدس است که ما او را به نام مادر. او ارائه دهنده ما امرار معاش.

به مردم بومی و کوهها و رودخانه ها و دشت های پایه برای همیشه لطفا برای و فصل راه رفتن در اطراف در سال است. ما در سفر به مناطق مختلف در هنگام بازی بود فراوان و دانه ها و توت ها فراوان بودند. این یک راه سخت زندگی; ما هرگز بیش از چند روز به دور از گرسنگی. اما آن را یک زندگی شاد. هر عضو قبیله نقش مهمی در بقای آن. این ارتباط جمعی همیشه مقدس است. از آنجا که ما تا به حال هیچ مفهوم از اموال شخصی همه ما در هر یک از دیگر به عنوان معادل همیشه مطمئن شوید که نیازهای همه مواجه شد. وجود دارد واقعا هیچ فقیر در میان ما.

اما چگونه همه چیز تغییر کرده است. امروز که من به نوبه خود در اخبار ما به نظر می رسد که تقسیم شده به عنوان همیشه. بی تفاوتی در بهترین قبیله گرایی در بدترین حالت. ما از ترس دیگران را وارد کشور ما به ما آسیب برساند. به جای اعتماد فراوانی از طبیعت و خوبی انسان با روح اصولی که در کشور ما تاسیس شد.

زمانی که جوان بریگهام و اولین گروه از پیشگامان وارد دریاچه نمک ولی آنها استقبال شد. امروز برخی از کسانی که وارد کشور ما برای فرار از فقر و یا ظلم و ستم استقبال با یک قفس فلزی و برخی از پیدا کردن آن لازم است برای جدا کردن کودکان از پدر و مادر خود را. ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما باید بهتر شود.

کشور ما تاسیس شد و بر اساس اصول آزادی و تعقیب خوشبختی برای همه مردم آن حتی به حاشیه رانده شده. مردم خوب نیاز به ایستادن و ایجاد اختلاف در جوامع خود. دولت است که به ندرت جواب. این کشور ارزش مبارزه را دارد. ما باید باور, آموزش نگه داشتن و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو است.

ما نمی توانیم گذشته را تغییر دهید اما همه ما می تواند آینده را تغییر دهد. برخی از بزرگترین جنایات در تاریخ کشور ما شد و نه ناشی از نفرت اما با بی تفاوتی. وقت آن است که برای مردم خوب به ایستادن و ایجاد یک تفاوت.

یک ماه پیش من تا به حال کلاس دوم دختر از من بپرسید که چگونه من آمد به رئیس. من به او گفتم زمانی که یک جوان شوشون پسر یا دختر یک عمل محبت یا خدمات اصلی را به آنها بدهد یک عقاب پر. من از این دختر چه اتفاقی خواهد افتاد در صورتی که پسر یا دختر نگه داشته و انجام چیزهای خوب برای مردم و ارائه خدمات به جامعه خود. او پاسخ داد که آنها را به گرفتن پر عقاب. من و سپس به او گفت که زمانی که رئیس آماده است به مرگ او تماس همه با هم و می گوید: “من می خواهم همه را به من نشان می دهد خود را پر عقاب.” فرد با اکثر پرهای پس از آن تبدیل به رئیس. شما ببینید رئیس نیست همیشه سخت ترین یا شجاع ترین یا بلندترین. رئیس همیشه کسی است که زندگی یک عمر خدمت به جوامع خود. رفتن یک رئیس امروز.

دارن Parry است رئیس دانشگاه نورث وسترن گروه از شوشون ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de