پس از سن. دانیل McCay R-ریورتون پیشنهاد اصلاح یوتا قانون اساسی نیاز به انتخاب قضات هر چهار سال ستوان رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox توییتی “این امر می تواند غیر ممکن است برای من به غلو چه یک ایده وحشتناک است.”

من نمی توانستم با او به توافق برسند ،

در حال حاضر یوتا سیستم برای انتخاب و حفظ قضات است حسادت از ملت ما است. ما قضات عایق از سیاسی firestorms است که تاخت و تاز کشور ما است. آنها شغل خود را از محل موردتوجه وتماشای عموم است که دقیقا همان جایی که کار خود را به آن تعلق دارد. استقلال یک مشخصه کلیدی عملکرد خوب قوه قضائیه; محافظ قضات از فشار ذاتی در انتخابات رقابت را تضمین می کند که استقلال.

تبدیل شدن به یک قاضی در ایالت یوتا هیچ شاهکار آسان است. متقاضیان قبل از نامزدی کمیسیون ساخته شده از شهروند منصوب همه آنها زندگی می کنند در منطقه قضایی که در آن قاضی را خدمت می کنند. این نامزد کمیسیون فرستد و سپس آن تراکم بالا به فرماندار که باعث می شود یک انتخاب نهایی موضوع را به وزارت امور خارجه سنا تایید. پس از انتخاب قضات باید ایستاد و برای “حفظ و نگهداری انتخابات” در پایان نظر خود را. رای دهندگان تصمیم می گیرید اگر قاضی باید به ادامه خدمت و یا پیدا کردن شغل دیگری.

این فرایند به نام شایستگی انتخاب. موسسه برای پیشرفت نظام حقوقی آمریکا آن را بهترین روش برای حفظ یک قوه قضائیه مستقل.

بسیاری از افراد هر چند نیست و به نظر می رسد در دادگاه. اکثر مردم می دانند که هیچ چیز در همه چیز در مورد یوتا قضات است. آنها نه فقط آماده به رأی یک قاضی در آینده. برای رفع این مشکل آشکار قوه مقننه ایالت یوتا در سال 2008 تاسیس یک کمیسیون به منظور تعيين قضات و ارائه نتایج به عموم مردم است. نتایج قضایی ارزیابی قبل از آنها رای دهندگان هم اکنون می توانید تصمیم گیری آگاهانه بر اساس داده های قابل اعتماد و سپس رای خود را. آن را چک کنید در judges.utah.gov.

یکی از سناتور. McCay اصلی شکایات به نظر می رسد با این احتباس انتخابات است. از آنجا که اکثر قضات دریافت توصیه های مثبت از کمیسیون, او ادعا می کند که احتباس انتخابات “یک شوخی است.”

خوب شوخی در سن. McCay چرا که در واقعیت احتباس انتخابات بسیار موثر در خدمت ضروری خود را هدف تقویت دستگاه قضایی مستقل.

من می دانم که این به این دلیل من در اتاق که آن اتفاق افتاد. به عنوان اولین مدیر قضایی ارزیابی عملکرد کمیسیون بودم ممتاز به کار با یک گروه اختصاصی هوشمند و با وجدان داوطلب کمیسیون. آنها صرف ساعت های بی پایان از ایجاد تست و اصلاح ابزار برای ارزیابی قضات است. آنها تضمین ما با استفاده از انواع روش های ارزیابی در نتیجه چند امتیاز داده. ما به تماشای قضات رفتن را از طریق فرایند ارزیابی و سپس با ارزیابی آنچه که ما را دیدم.

آنچه ما دیدیم که ما را شگفت زده کرد.

قضات دریافت دو ارزیابی در این دوره از هر دوره ، خود را ميان ترم ارزشيابی است که برای بهبود دادن به قضات انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه آنها در حال انجام و ارائه اخطار به قوه قضائیه اگر کسی ممکن است نیاز به برخی از کمک. مردم را می بیند هرگز این ارزیابی است. دوم و یا ارزیابی نهایی پایه و اساس است برای این کمیسیون توصیه در مورد اینکه آیا یا نه برای حفظ قاضی برای مدت دیگری.

در اینجا راز کوچک تعداد کمی از مردم می دانم. سناتور. McCay لطفا گوش کردن. این قانون فراهم می کند که اگر یک قاضی استعفا یا بازنشسته نتایج اخیر قضایی ارزیابی و طبقه بندی شده به عنوان یک رکورد و هرگز نمی تواند به عموم مردم منتشر شد. عملا این در ایجاد انگیزه برای قضات که دریافت ضعیف ارزیابی به استعفا و یا بازنشستگی. اگر آنها می تواند ترک با حیثیت خود را دست نخورده. هیچ کس نمی خواهد می دانم که آنها شانس ضعیف ارزیابی خود. در همان زمان ارزیابی فرایند دستیابی به هدف تقویت قوه قضائیه با وجین کردن فقیر-انجام قضات است.

بله این درست است که مردم به ندرت می بیند “را حفظ نمی کند” توصیه از کمیسیون. اما این نه به خاطر این کمیسیون باعث می شود هرگز چنین توصیه. چون قاضی دیده است توصیه و تصمیم خود را به اجرا برای یک دوره دیگر. این یک وضعیت برنده-برنده ارائه سطح بالایی از پاسخگویی برای قضات و قوه قضائیه برای حفظ حکومت قانون است.

در سال 2016 بازنشسته ایالات متحده دیوان عدالت ساندرا روز اوکانر من ارائه با کیفیت قضات جایزه. گفته بود “یوتا مستقل و نوآورانه قضایی ارزیابی عملکرد فرایند یک مدل ملی تعالی. فرایند که در آن یوتا انتخاب ارزیابی و حفظ قضات تعادل نیاز به صورت عادلانه و بی طرف دادگاه با نیاز به پاسخگویی عمومی و شفافیت است.”

من قبول این افتخار نه تنها برای کار من به عنوان موسس و مدیر بلکه برای کمیسیون و قوه مقننه ایالت یوتا. قوه مقننه به ویژه در حال حکمت و دوراندیشی را در آغوش قضایی انتخاب و حفظ اصول قرار داده است که یوتا در خط مقدم مستقل judiciaries در سراسر کشور. برای از بین بردن پیشرفت ما با رجعت به رقابت قضایی انتخابات خواهد بود یک گام مهم و عمده زیانی به مردم یوتا است.

جوآن Slotnik به عنوان مدیر اجرایی یوتا قضایی ارزیابی عملکرد کمیسیون از 2008-16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im