مهمان نظر: یوتا رای-توسط-mail کاهش خطر سلامت دموکراسی در یک بیماری همه گیر

یوتا شده است به یک رهبر در آمادگی از زمان ما پیشگام اجداد مستقر در دریاچه نمک دره. اما در زمان بحران موفقیت ما بستگی دارد و ما پیش بینی است.

در طول زمان به عنوان Salt Lake County حزب جمهوری خواه رئیس من متوجه شدم فرصت را به یک مقدار زیادی بیشتر رای دهندگان به انتخابات ما, بنابراین من شروع یک رای-با-پست فشار به صورت جدی. تشکر. استیو Eliason و من از نزدیک کار می کرد برای پیدا کردن یک راه را به شهرستانهای توانایی انتخاب کردن در برای تمام الکترونیکی انتخابات در سال 2012 او را معرفی و تصویب یک لایحه به انجام درست آن.

تاثیر که قانون مهم است و آن را بسیار بهبود دسترسی و شفافیت انتخابات ما روند. ما به طور قابل توجهی افزایش میزان مشارکت ذخیره مالیات دهندگان در وقت و پول و ساخته شده آن را آسان تر از همیشه به شرکت در روند سیاسی. بهترین بخش این است که ما به زور کسی را به انجام آن. ما به شهرستانها استان ها و رای دهندگان این فرصت را به سعی کنید آن را برای خود. و در حالی که آن را در زمان برخی از زمان برای منافع و صرفه جویی در هزینه برای متقاعد کردن هر کس 2016, 21 یوتا 29 شهرستان منتقل شده بود به تمام ایمیل های انتخابات. و در حال حاضر در سال 2020 یوتا برگزار خواهد شد خود را برای اولین بار در سطح ایالت رای-با-ایمیل مبارزات انتخاباتی.

اهمیت این انتخابات اصلاحات نمی تواند اغراق آمیز باشد. امروز COVID-19 ساخته شده است رای-با-ایمیل و حتی بیشتر مهم است. به عنوان یک دولت و کشور ما در حال همکاری با یکدیگر برای محدود کردن گسترش ویروس توسط کار از خانه ناهار خوری و کاملا شستشو دست ما است.

در حال حاضر فقط تصور کنید مشکلات در نگه داشتن یک فاصله اجتماعی در یک محل رای گیری, تلاش برای پاکسازی دستگاه رای گیری و تلاش برای نگه داشتن سیستم ایمنی بدن ما باین و شهروندان ارشد امن در جمعیت است که به نوبه خود در روز انتخابات. یوتا در حال حاضر گرفته شده اقدامات لازم برای جلوگیری از COVID-19 از تأثیر منفی ما مشارکت و حمایت از مشروعیت انتخابات ما. یوتا رای دهندگان مجبور به انتخاب بین ماندن امن و پای صندوق رای.

2012 اصلاحات رای گیری در کنگره Eliason و من تحت فشار قرار دادند نه تنها برای کاهش هزینه ها و افزایش میزان مشارکت و دسترسی به آن در نهایت کاهش پتانسیل خطر سلامت رای گیری در طول یک بیماری همه گیر. ما از رهبران حکومت باید به طور مداوم در تلاش برای پیدا کردن راه هایی که می شود کارآمد تر و بهتر آماده در حالی که همیشه به خاطر سپردن است که شهروندان و بخش خصوصی می تواند به حل مشکلات ما بیشتر به سرعت و کارآمد.

توماس رایت سابق یوتا حزب جمهوری خواه رئیس و در حال اجرا است به عنوان یک جمهوری خواه نامزد فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de