Feb. 9 (UPI) — یک سرباز که منجر به کشته شدن 26 نفر و زخمی شدن 57 در یک تفنگ داد و بیداد در نزدیکی بانکوک, تایلند به ضرب گلوله کشته شد مرده امنیتی forces16 ساعت پس از حمله به پلیس گفت:.

Jakraphanth Thomma, 32 کشته شد پس از اینکه در گوشه ای همه شب در یک مرکز خرید در ناخون راتچاسیما پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری.

این بدترین تیراندازی دسته جمعی در تایلند است.

“این بی سابقه در تایلند و من این را می خواهم برای آخرین بار این بحران اتفاق می افتد” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: پس از بازدید از زخمی ها در بیمارستان در Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat.

نخست وزیر گفت: مرگ و میر مطرح شد از قبل گزارش شده 20.

چان-اوچا گفت Jakraphanth تا به حال کینه با یک سرباز دیگر بیش از یک زمین-فروش کمیسیون هزینه.

او خود را کشته افسر فرمانده شناخته شده به عنوان ستون Anantharot Krasae توسط بانکوک پست از 22 مهمات گردان قبل از سرقت سلاح از یک اردوگاه نظامی, پلیس گفت:. او ادامه داد: حمله خود را در خیابان ها و در ترمینال 21 مرکز خرید.

آن آغاز شد و در حدود 15:30 p. m. به وقت محلی در روز شنبه در Suatham Phithak اردوگاه نظامی.

مدت کوتاهی پس از ساعت 3 صبح به وقت محلی تیراندازی شنیده شد که نیروهای امنیتی حمله کردند و ساختمان است.

حدود 6 1/2 ساعت بعد پلیس تایید کرد که مسلح شده بود کشته شده است.

مسلح گزارش سعی کرده بود برای فرار از در پشت ساختمان.

در حالی که او پر از سوراخ در ساختمان مشکوک را نیز در آورده از از زادگاه خود در چاافوم استان به تلاش برای متقاعد کردن او خود را به من بدهید ، ژنرال Jirapob Puridet که رهبری این تیم امنیتی در داخل ساختمان به رسانه ها گفت.

مادر که نام نکردن به او گفت که او تا به حال افسردگی و بسیار بد خوی و وجود نقطه های کوچک در صحبت کردن به او ،

“ما تا به حال به حرکت از مقابله با او را به خاطر افرادی که به دام افتاده در داخل یک اتاق انجماد پیام های ارسال شده به ما که سطح اکسیژن بسیار پایین بود و آنها در حال خفه کننده” Puridet گفت. “بنابراین ما تا به حال به خطر به مقابله با او چهره به چهره در غیر این صورت افرادی که به دام افتاده بودند داخل می میرند.”

یک افسر کشته و سه نفر دیگر مجروح شدند در طول رویارویی Puridet گفت.

“این تقریبا مانند یک هالیوود فیلم اکشن, تیراندازی, صحنه,” او گفت:. “در نقاط خاصی از اسلحه شلیک شد nonstop.”

چارلی Crowson یک معلم زبان انگلیسی که در ناخون راتچاسیما به بی بی سی گفت یکی از دوست دختر خود را از دانش آموزان سابق بود و در میان کسانی که کشته شدند. او گفت: وجود دارد “بدن در خیابان.”

خانواده 13 ساله Ratchanon Karnchanamethee sobbed به عنوان آنها مشخص بدن او در سردخانه.

“او تنها پسر من است. او حتی تا به حال شام” پدرش گفت: Natthawut Karnchanamethee گفت: در گزارش سی ان ان. “من به او اجازه انجام هر کاری که او می خواست. من هرگز تعیین انتظارات برای او. من فقط می خواستم او را به یک فرد خوب است.”

در مصیبت او پست شده در حساب های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook گرفته شده پایین صفحه است.

او تا به حال نوشته شده تصویر یک تپانچه با سه مجموعه از گلوله همراه با عبارت “وقت آن است که به هیجان زده” و “هیچ کس نمی تواند جلوگیری از مرگ”.

در یک پست در Facebook او پرسید که آیا او باید تسلیم.

فرمانده ارتش Apirat Kongsompong اعلام تغییرات به تسلیحات برای سربازان در پایگاه گارد وظایف منع آنها از حمل اسلحه و ماشین آلات و مهمات. علاوه بر این آنها باید حذف پیچ و مهره از سلاح گرم خود را و آنها را دست به فرماندهی افسران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im