مسلح به ضرب گلوله راننده و سپس مخفی سلاح و ادامه داد: در اعتراض به Provo, پلیس می گویند

پروو — پروو پلیس تایید کرده اند که یک نفر به ضرب گلوله کشته شد در طول یک تظاهرات دوشنبه شب در نزدیکی اداره پلیس.

قربانی رانندگی SUV سفید در خیابان دانشگاه و تلاش به نوبه خود بر روی مرکز در خیابان هنگامی که یک گروه از معترضان آغاز شد “ازدحام در اطراف خودرو است. یک مرد معترض زد به SUV در سمت مسافر با اشاره a handgun در (این) راننده و یک دور از طریق پنجره” با توجه به یک snyopsis از این حادثه توسط پروو معاون رئیس پلیس جان Guyerman.

راننده بود که اصابت یک گلوله “آمار گاز تلاش برای خروج از وضعیت” Guyerman گفت.

تلفن همراه فیلم ضبط شده توسط شاهدان نشان می دهد SUV ظاهر می شود تا از طریق فشار معترضان با حداقل یک نفر در حال سقوط به زمین است.

به عنوان SUV است که سرعت به دور فرد مسلح فرار از خودرو و اخراج دور دوم که از طریق رفت و عقب مسافر پنجره به گفته پلیس.

پس از تیراندازی تصویری نشان می دهد این مرد سپس در “پنهان اسلحه گرم و در ادامه اعتراض به” Guyerman گفت. “این همان معترضان بعد با نزدیک شدن به وسیله نقلیه دیگر در 500 شمالی و خیابان دانشگاه قابل توجه و شکستن پنجره با تفنگ.”

راننده SUV تحت درمان قرار گرفت در ایالت یوتا دره بیمارستان. یک بیماری خواهد شد شنبه.

حدود 100 نفر جمع شده بودند در مرکز خیابان در نزدیکی پروو اداره پلیس دوشنبه شب در اعتراض به خشونت پلیس. ضد اعتراض نیز برگزار می شود در همان زمان.

حدود 8:40 بعد از ظهر, پلیس می گویند این تظاهرات مسالمت آمیز خشونت تبدیل شد و پس از گزارش یک تیراندازی و hit-and-run دریافت شد.

“ما سپاسگزار برای عکس ها و فیلم های ما را دریافت کرده ام و ما در حال زیر همه آگهی. اگر کسی فیلم یا عکس از این حادثه در مرکز و خیابان و خیابان دانشگاه تماس بگیرید کارآگاه پترسون در [email protected],” پلیس در بیانیه ای گفت.

تصویری از شلیک گلوله توسط KSL-TV ثبت آنچه به نظر می رسد به یک مرد با چهره خود را پنهان اشاره a handgun در SUV. این “ظاهر” صدا از عکس اخراج شنیده می شود در این ویدئو.

حدود 50 دقیقه پس از تیراندازی تنش بالا باقی مانده است به عنوان خودرو ادامه داد: به درایو را از طریق خطوط معترضان باعث برخی به پرش بر روی وسایل نقلیه و ضربه زدن به ویندوز. تظاهرکنندگان راهپیمایی به پرووو اداره پلیس شدند و ملاقات با ماموران ضد شورش. در میان تماس های پراکنده و تهدید به بازداشت از پلیس به معترضان شعار, “دست ها بالا نمی شلیک کنید.”

10 p. m. بسیاری از این جمعیت در حال پراکنده پس از یک زن با یک بلند گو حرف زدن بود که یکی از سازمان دهندگان این تظاهرات گفت: هر کس به خانه بروم.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات اضافی در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>